Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze dedukuję, że Multimedia jest jedyną dużą kablówką z pierwszej czwórki, piątki bez pełnej oferty kanałów HD z grupy NC+ i Polsat?

A wszystko po tym jak Inea dodała kanały HD https://satkurier.pl/news/123090/10-nowych-kanalow-w-tym-9-w-hd-w-sieci-inea.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Twierdziłeś że do końca roku MMP wprowadzi 10-15 kanałów HD nowych. Do tej pory do oficjalnej oferty wprowadziła 0 (słownie: zero). Zostało jeszcze zatem do wprowadzenia 10-15 kanałów HD a do końca roku coraz mniej czasu ;)

Nieprawda, bo 8 HD. Plany się trochę zmieniły od tamtego czasu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sobie tylko chcesz. ;) Dla mnie liczy się fakt debiutu w ofercie operatora.

-EDIT-
A tak przy okazji: doszedł nowy lokalny kanał - 71News. Dostępny oczywiście w wybranych lokalizacjach (w Tomaszowie niestety nie ma). :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego trzymają duble ostatnio dodanych kanałów HD, przecież to bez sensu- w miejsce dubli powinni dać superstacje lub inne kanały HD oraz tam gdzie brak to dodatkowo-  sygnał z naziemnych MUX. Piszę  z lokalizacji, gdzie jest pełna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego trzymają duble ostatnio dodanych kanałów HD, przecież to bez sensu- w miejsce dubli powinni dać superstacje lub inne kanały HD oraz tam gdzie brak to dodatkowo-  sygnał z naziemnych MUX. Piszę  z lokalizacji, gdzie jest pełna oferta.

Znaczy się Pulsy, Cinemaxy itp. macie zarówno w HD jak i SD? Jeśli tak, to Multimediom należą się kolejne gratulacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Częstochowie i okolicach powinni dodać NTL Radomsko który jest też u nas dostępny w analogu MM i lokalnym MUX3L.

W końcu lokalne wiadomości i publicystyka rzecz ważna , a TVP Katowice to raczej tylko o Śląsku,niestety.

W Częstochowie to powinni dodać TV Orion HD!!! Ta stacja jest oferowana nie tylko przez TVK Północ i TVK "Nasza Praca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie to powinni dodać TV Orion HD!!! Ta stacja jest oferowana nie tylko przez TVK Północ i TVK "Nasza Praca".

 

Może i tak. Rzecz w tym że nie jestem mieszkańcem Tysiąclecia ani Północy i nigdy TV Orion nie oglądałem. Natomiast NTL Radomsko mam w DVB T i analogu i czasem obejrzę wieści z regionu.

Generalnie popieram ideę jak największego udziału TV regionalnych w kablówce cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...