Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@fazi1234
Mam, ale na zasadach testowych. Tzn. zgłaszać problem mogę, tylko gdy spadnie poniżej 60 MB/s (bo za tyle płacę ;)). Ale przeważnie jest stabilne 120 Mb/s. Download spokojnie wystarcza to do użytkowania wielu sprzętów w tym samym czasie. Daje radę nawet przy jednoczesnym streamie UHD do dwóch urządzeń. Jedyny minus to upload - jest za niski (10 Mb/s). I nie można wykupić zwiększonego, jak przy mniejszych prędkościach. Pliki powyżej 1 GB ładują się na serwer wieki.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Internet 120MB  Jak wam śmigają te prędkośći ?

 

Ładnie. Póki co nie narzekam.

Przy okazji obniżyłem rachunek, w mojej promocji 120mbit to był koszt 79zł, po wysłaniu wypowiedzenia jedyne co chciałem to ceny dla nowych czyli 64,99, bez problemu po telefonie z utrzymania aktywowali.

Przechwytywanie.png

 

 

4900658158.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisałem wcześniej.Większość kablówek takie popularne kanały jak Domo+,Kuchnia+,Polsat Cafe,TV4 itd.itd. ma już w jakości HD.

Na co nasi czekają ? Uważają że abonenci tego nie widzą ?

Do naszej kablówki najlepiej mieć telewizor 32 cale 720p za 800 zł. Wtedy kanały SD oglądane z 3 metrów jako tako wyglądają.

 

Oglądacie czasem seriale na TVS HD ? Wygladają jak z kasety VHS i do tego format się nie zgadza.Co to ma być ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MM już chyba nawet nie widzi tylnych świateł konkurencji, tak odjechali:

 

http://media2.pl/media/130359-Pelna-paczka-kanalow-HD-Grupy-Polsat-w-UPC-Polska.html

 

"Pełna paczka kanałów HD Grupy Polsat w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wzbogacił swoją ofertę telewizyjną o cztery nowe kanały Grupy Polsat nadawane w jakości HD - TV4 HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD oraz Polsat 2 HD.

 

Tym samym abonenci największego operatora kablowej w Polsce zyskali dostęp do pełnej paczki kanałów HD Grupy Polsat. Przypomnijmy, że od dawna w cyfrowej ofercie UPC Polska dostępne są także: Polsat HD, Polsat News HD, Polsat Film HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Food Network HD."

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę mi to wytłumaczyć : UPC nie wyłączyło analoga(dalej mają 45 kanałów) a pomimo to wciąż dodają kanały HD. I jak to się mieści ? Przecież kanały(częstotliwości)w całym kraju są takie same. Coś mi się wydaje że MM robi nas w konia z tym brakiem miejsca na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 kanałów HD w tym roku! Tyle dodała klientom UPC, a ile MMP?

Na Południu - 2! (CANAL+) :roll:

A w "lepszej" części? 10?

 

Widać kto dba o klienta!

O szczęściarze z Południa. U mnie nie dodano żadnego HD. NG HD zamieniono na Motowizję HD, NG Wild HD na Eurosport 2 HD i to tyle w temacie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oops, oczywiście 20: 2x Canal+, 2x Cinemax, 2x Puls, Polsat News, Republika, Stopklatka, Fokus, Outdoor Channel, TVN 24, TVN7, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Travel Channel, Paramount Channel, Motowizja, Comedy Central.

 

Policzyłem omyłkowo dwa razy jeden z kanałów TVN. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...