Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pytanie w dniu 04.11.2015 podpisałem umowę na pakiet SuperBox z Canal+prestiże i cały czas świeci HBO ? czy on jest 3 miesiące za friko czy trzeba go wyłączyć? . Dziś dostałem kwotę faktury do zapłaty i wyszło mi jakieś 50 zł wiecej

 

powinienem zapłacić:
Promocja "Sportowa Rodzina-TVpak" 59zł +aktywacja 29 zł razem = 88
PPV -transmisja 40 zł
Promocja 2015/093/1-5 Pakiety Tematyczne MMP 2015" 10 zł  (2 pakiety tematyczne)
Promocja 2015/096/1-5 Pakiety tematyczne MMP bonus   -Pakiet Cyfrowy HD 0zł 12 miesięcy

 

razem 133 zł więc skąd kwota 188,61?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powinieneś mieć pełny pakiet do końca listopada, w tym HBO. Sami wyłączą,

2. Opłaty masz naliczone proporcjonalnie od dnia aktywacji do końca pierwszego okresu rozliczeniowego plus pełny następny okres rozliczeniowy.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przed Świętami nic nowego już nie będzie,a po Świętach się zobaczy" - rzekł przedstawiciel handlowy MM "odpowiedzialny za abonentów mojego osiedla" odpowiadając na moje pytanie: "Czy jeszcze w tym roku coś dojdzie ?".

 

Czyli w zasadzie nic nie powiedział. Co za tajemnicza firma ?! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz kolejny - klienci "głosują nogami". Nie odpowiada oferta? Idzie się tam gdzie odpowiada. Krótka umowa to podstawa, góra 12 miesięcy po to by właśnie nie wpaść "w pułapkę sieci z ofertą do [beep]" i przywiązaniem na 2 lata.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że u Ciebie jest szerszy wybór ofert, nie znaczy ze wszędzie tak jest. U mnie nie ma UPC, nie ma Vectry. Płacę o wiele więcej niż taki pan Chiquita czy Ty, a ofertę mam od was gorszą, bo MM wie że najpewniej im tak czy siak nie ucieknę, więc po co mają się o mnie starać. I taka jest prawda, bo gdybym miał możliwość podpisania umowy z UPC to już dawno bym był u nich. I za tą samą cenę miałbym o wiele lepszą ofertę (zarówno TV jak i Net).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak marivsh napisał. U mnie też nie ma innej kablówki, ale ja przechodzę na satelitkę. Jeszcze nie wiem, czy NC+, czy Polsat, bo to zależy jak będzie z netem, czy Neostrada, czy LTE. Jak widać jakiś tam wybór mam i nie jestem skazany na MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz otrzymać pełną ofertę, na której ci wyraźnie zależy. To musisz wziąć CP i NC+. Inaczej nie widzę sensu tego przejścia - zamiana oferty z brakami, na taką z innymi brakami? ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh, @ziutek60:

:brawo:

 

@mixiorek:

Ciekawe kiedy będziesz "płakać" - ...kiedy u Mnie redukcja analogu, kanały HD (PULS-y, Cinemaxy, itd.)!... Pożyjemy - zobaczymy!

 

@Mr. Chiquita:

Niektórzy wiedzą już, że nie mają żadnych możliwości zmiany operatora... :roll: Pozostaje "wybrakowana oferta" MMP...

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz otrzymać pełną ofertę, na której ci wyraźnie zależy. To musisz wziąć CP i NC+. Inaczej nie widzę sensu tego przejścia - zamiana oferty z brakami, na taką z innymi brakami? ;)

Ja nie chcę mieć "wszystkich kanałów świata". Wiadomo, ze każdy operator ma inną ofertę, ale chcę mieć dostęp do oferty taki jak inni, lub przynajmniej przyzwoity, a przyznasz, że to co mam dalekie jest od przyzwoitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP też ma ograniczoną ofertę sportową... brak Elevenów.

 

Najgorszym wyborem jeśli chodzi o sport byłoby przejście na CP.

 

Ale porównanie MMP i NC+ w kwestii sportu jest porównywalne - wolisz ligi zagraniczne, bierzesz NC+. Wolisz siatkówkę - bierzesz MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nikt inny poważny, nie posiada Elevenów w ofercie. NC+ głównie dlatego, że się dogadali w sprawie praw i transpondera. Zobaczymy, co w tej sprawie zmieni przyszły rok.


A tak przy okazji:
W Vectrze zadebiutuje FilmBox Arthouse.HD. Czyli tylko Multimedia i NC+ jeszcze bez tego kanału. Kto będzie ostatni? - pytanie oczywiście retoryczne. ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to samo (ale bez telefonu!) płacę od prawie roku 115,00 zł i uważam, że to dobra cena. 

Dużo już pewnie nie urwiesz, a rok szybko zleci i potem sam zdecydujesz co dalej. Canal+ przedłużył niedawno umowę na ligę angielską, masz Ekstraklasę i żużel. Do tego wszystkie Polsaty sportowe.  Ja miałem do wyboru jeszcze UPC, ale z uwagi na brak w styczniu 2015 NSportu w UPC wybrałem właśnie MMP. Jeśli masz pełną (!) ofertę MMP i sport jest dla Ciebie ważny to ja bym brał :-)

Dopytaj tylko czy to pełny Canal+ (8 programów)! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tak też myślałem, że oferta nienajgorsza ;) nawet jak to bez C+ seriale i discovery to przeżyje bo komletnie mnie nie interesują... gorzej jak nc+ na wiosne znów wymysli nowe pakiety i zacznie się mieszanie oferty na kanałach i sie okaże, że Premier League na Discovery puszczą :D

Edytowane przez karol4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...