Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na to, aż się dogadają z nadawcami?


I na to, żeby nie ubyło im z połowy klientów, jak nagle kanały znikną (pozwolenie na rozwiązania umowy, bez zachęty klienta do cyfry to istne samobójstwo). :P


Multimedia ma ok. 380 tys. abo cyfrowej TV i ok. 300 tys. analogowej. Więc nie mogą sobie pozwolić na odejścia, bo obecnie klientów nowych za bardzo nie przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, szczególnie widać to na kineskopowych TV. ;)

 

My może mamy super wypasione nowe sprzety. Ale większość klientów analoga ich nie ma. Osoba z nowym TV na analogu długo nie pociągnie.

I mówiłem o dosyle DVB-T z kabla Multimedii. To nie jest temat NTC. I nie każdy chce dokładać antenę, gdy ma kablówkę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Cziquita - ile u ciebie ubyło kanałów analogowych,ile zostało ? Można przecież okrojoną analogową TV jeszcze dość długo utrzymywać.Kanały mniej popularne za zgodą nadawców wycofywać stopniowo(po 2 czy 3) i zaraz w to miejsce uzupełniać cyfrę.Nie będzie to terapia szokowa i o to chyba chodzi.

Ważne żeby zaczęli, a tu nic się nie dzieje.Obiecują u nas(nieoficjalnie) w 2016tym. Pożyjemy,zobaczymy (może).... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX

Jak już pisałem, zrobią to etapami (II-III). Także kilka razy pisałem, ile mi ubyło kanałów analogowych - poczytaj wcześniejsze posty. :P

 

I nie będzie natychmiastowego zapełniania kanałami cyfrowymi i HD. To jest praktycznie niewykonalne i nieopłacalne. Rozmowy z nadawcami musiałyby przebiegać błyskawicznie, a MMP musiałaby się godzić na narzucone ceny. I utworzyć nowy pakiet za ok. 90-100zł., którego nikt by praktycznie nie kupował (bo za drogi). I do widzenia. Ustalenia przeciągają się nie bez powodu. :P

 

Chodzi tylko o to, żeby dużo nie wydać. Bo teraz się tego nie odrobi.

 

I nie rozumiem zdania "Ważne żeby zaczeli"? Przecież zaczeli u mnie (m.in.). :roll:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nie rozumiem zdania "Ważne żeby zaczeli"? Przecież zaczeli u mnie (m.in.). :roll:

 

Nie żartuj. Redukcja analogu i dodanie ośmiu HD w dwóch miejscowościach na kilkaset obsługiwanych przez MM nie można nazwać zaczęciem tylko jakimś testem.

Uznam że zaczęli jak tą zmianą obejmą przynajmniej 10% swoich zasobów. I na stronach MM wejdą z oficjalną informacją. ^_^

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierając podstronę "telewizja" na stronach MM już prawie rok czasu mamy informację: "Nowi bohaterowie w Twoim domu". Chodzi o wprowadzone w styczniu programy Disney,Viasat,Republika itp.

Otwierając podstronę "atrakcyjne konkursy" dowiadujemy się że w czerwcu 2015r (!!!) będzie konkurs Polsatu Viasat Nature.

Takich "kwiatków" jest na stronach więcej.

Pytanie: Czy nikt nad tym nie panuje ?? Wiem,że informacja dla klientów to słaba strona operatora, ale niech nie robią ze stron MM archiwum ( dla potomnych ??!! ). :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie nastawiam się że ta żałosna firma poprawi jakość swoich usług w tym roku. Pisałem we wrześniu że MMP zamknie rok z ilością kanałów HD sztuk 52 i tak się stanie. Gdzie są teraz Ci prorocy co zapowiadali 10-15 nowych kanałów HD w Multimedii w sierpniu, potem w październiku? Jakieś testy w pojedynczych miejscowościach mnie nie obchodzą. W grudniu wysyłam wypowiedzenie i 31.03.2016r. Bye Bye Multimedia. Wracam do NC+: lepsza oferta, lepsza jakość techniczna, niższe ceny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/122041/16-nowych-kanalow-w-telewizji-swiatlowodowej.html

 

No proszę , tyle co wystartowali i już takie "bzdety" jak Polsat2 czy TV4 mają w HD. A nasi udają że nie ma miejsca na nowe kanały HD i teraz będą 3-4 lata

ograniczać analog i udawać "rozbudowę" sieci. Żałosne to jest.  Pochwalam kolegów że przechodzą do NC+. Ja jak na razie zostaję, ale nie wiem ile będę miał cierpliwości oglądać "pikselozę" SD na 42 calach.

A gdzie Lifetime ? Gdzie Superstacja? Nawet małe kablówki mają NGC,BBC i Fox.Gdzie obiecanki ?? :>

 

A na Święta chcą nam dać drona ! Chyba po to żebyśmy odlecieli !! Ha,ha....

Edytowane przez zerojedynkaX
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/122041/16-nowych-kanalow-w-telewizji-swiatlowodowej.html

 

No proszę , tyle co wystartowali i już takie "bzdety" jak Polsat2 czy TV4 mają w HD. A nasi udają że nie ma miejsca na nowe kanały HD i teraz będą 3-4 lata

ograniczać analog i udawać "rozbudowę" sieci. Żałosne to jest.  Pochwalam kolegów że przechodzą do NC+. Ja jak na razie zostaję, ale nie wiem ile będę miał cierpliwości oglądać "pikselozę" SD na 42 calach.

A gdzie Lifetime ? Gdzie Superstacja? Nawet małe kablówki mają NGC,BBC i Fox.Gdzie obiecanki ?? :>

 

A na Święta chcą nam dać drona ! Chyba po to żebyśmy odlecieli !! Ha,ha....

To raczej MM odleciała :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja raptem jak od "pomarańczowego operatora"!

Ciekawe, ile ludzi tym przyciągną?

I czy, jest to w ogóle opłacalne - taki dron kosztuje mniej więcej 350zł! :roll:

 

Nikt nie zauważył!

W promocji, z tym dronem wskazano ilość kanałów HD - 39 (MAXBOX).

Jest 35!

Identycznie w SUPERBOX - 29 zamiast 25.

Rróżnica w obu przypadkach 4 HD!

Coś to oznacza?

Pomyłka?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...