Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@marivsh

Tej zmiany nie ma w większości obszarów zwykłej MMP, a co dopiero na Południu. :roll:

 

I wielokrotnie powtarzałem, że nie ma szans na jednolity upgrade Południa. Wspomniana data dotyczy tylko kilku miejscowości na śląsku, np. Częstochowy (wybacz, nie mam dokładnej listy). ;)

 

No i Multimedia znowu namieszała. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co? Teraz będa sie chwalić, że maja 60 kanałów HD a to że w 10% lokalizacji, to nie ma znaczenia.

 

PS w Lodzi tez nie ma nic nowego... czyli cała Multimedia. Ciekawe, czy ta cała większa operacja potrwa do końca roku czy jeszcze dłużej :-I

Edytowane przez Yakuzzi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również brak podmiany owych kanałów SD na wersje HD. W mojej lokalizacji jest pełna oferta programowa, ale jak widać brak miejsca na podmianę, a w tv analogowej nic nie ubyło u mnie, dalej jest 55 kanałów. Więc trzeba pewnie czekać aż coś usuną z analogu to wtedy będzie podmiana.

A tak na marginesie to przydałby się jeszcze TV 4 HD.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i Multimedia znowu namieszała. :(

 

No i tu się zgadzam z Tobą w 100%. Nie znam kablówki w naszym mieście/ a jest ich 11/ która tak miesza. Jeśli coś dodają lub zmieniają to wszystkim.

Co szkodziło analog ograniczyć wszędzie.Przecież i tak muszą to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo szkodziło. MMP ma praktycznie podobną liczbę klientów analogowej i cyfrowej DTV. Jeżeli tym pierwszym nagle wywalą 1/3 kanałów, to ludzie odejdą i nie ma gwarancji, że przejdą na cyfrę. A tym samym pozbawią się znacznej części zysków. Rozłożenie tego w czasie, pozwala minimalizować szkody finansowe dla firmy.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego z brakiem częstotliwości. Jak skanuję UPC u rodziców, to i w analogu dużo programów, i w cyfrze sporo więcej niż u nas (w tym radio i różne dziwactwa dla ich dekoderów). Częstotliwości wolnych, przynajmniej u nas, jest sporo, pytanie, dlaczego nie chcą/nie mogą ich wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma dużo bardziej jednolitą infrastrukturę. Dlatego nie ma co porównywać. Kilka częstotliwości jest pewnie wolnych. Ale założę się, że są trzymane na zapas, np. dla potencjalnego wejścia Elevenów (trwają negocjacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że spokojnie można było dodać te kanały HD bez ograniczenia analogu. Kto ogląda Polsat SD, Travel SD, TLC SD i parę innych ??

Wyłączyć to i już można zrbić wrzutkę. Nadawcy chyba nie mieli by nic przeciw ,bo i tak wszyscy oglądają wersje HD tych programów. Dekoderów SD przecież już nie chyba nie ma. :-|

 

Edit:  Mam takie pytanie do pozostałych forumowiczów. U kogo są już te zmiany oprócz Mr.Chiquita ? Jestem ciekawy.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...