Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ruchy Multimedii na tle tych UPC, wypadną blado. W tej ostatniej będzie blisko 90 kanałów HD. Uzupełnią nie tylko braki (np. Universal HD, MGM HD), ale także dodadzą prawie wszystkie ostatnie nowości (np. Polsat Cafe HD). Do tego dojdzie 5 (!) kanałów regionalnych i podobno ELEVENY. Już nie będzię wątpliwości, który operator ma najlępszą ofertę w PL. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokalizacji w analogu prawdopodobnie nastąpiła już podmiana sprzętu Cyfrowego Polsatu w związku z przejściem z MPEG-2 na MPEG-4. Kanały takie jak Polsat 2,  TV 4,  Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Film mają zniekształconą dziwnie fonię i przyciemniony obraz. W analogu również u mnie brak kanałów Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Life - u góry w lewym rogu ekranu napisy "No signal".

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna.Obojętnie kto prowadzi profil liczy się -jeszcze raz powtórzę-profesjonalizm i kompetencja.

Jeżeli ja się pytam konsultantki w jakim pakiecie jest TVP HD, a ona mówi że sprawdzi,po czym 2 minuty gra muzyczka, to ja się pytam gdzie ja żyję.

Profesjonalizm i kompetencja albo spadać !!!

Nie zgadzam sie, mamy wolny rynek, jesli nie odpowiada ci operator, obsluga, ceny itp. to skladasz wypowiedzenie. Sa firmy dbajace o takie sprawy i sa takie, ktore malo sie do tego przykladaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że MMP musi jutro jakiś ruch wykonać. Jeśli nie zrobią nic, to będą najgorszym operatorem w kraju pod względem ilości kanałów HD w ofercie. Do tej pory tylko Cyfrowy Polsat miał mniej od nich, jutro dodają 16 kanałów HD to w CP będzie już w sumie ok. 60 kanałów HD a  w MMP tylko 52.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...