Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

NC+ usunie na satelicie swoje kanały SD, a także w dosyle światłowodowym. Kablówki jeśli nadal będą chciały mieć SD, to będą musiały sobie same sygnał downscale'ować.

Póki co, mowa jest tylko o zmianie standardu nadawania z MPEG-2 na MPEG-4, a nie o rezygnacji z SD. :P

OK, niech będzie, że celem zaoszczędzenia miejsca na transponderach jednak wyłączą SD na satelicie. Ale niby dlaczego mieliby także wyłączać sygnał SD w dosyle światłowodowym? W NTC już dawno nie ma TVP 1 i TVP 2 w wersji SD, na satelicie TVP także zrezygnowała z własnej dystrybucji tych kanałów. W dosyle światłowodowym jednak cały czas TVP udostępnia sygnał SD operatorom (kablówki, nc+). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 120Mb/s masz w Łodzi? Pytam bo do tej pory było oczywiste, że jest dostępne w Warszawie i Gdyni.

 

U mnie przed sekundą przy łaczu 30/2Mb/s upload cały czas 2Mb/s :-(

 

4398465048.png

 

Ktoś z innych regionów kraju może zrestartować modem/ router od MM i zrobić test by sprawdzić czy faktycznie coś się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na speedtesta. Wyślij coś na ftp czy jakiś mega - up jest na sztywno 3mbit.

 

Co do kro7ik - wczoraj zadzwoniłem do bok krajowego tu we Wrocławiu brak 120mbit, jutro zadzwonie do bok lokalnego może czeka mnie miła niespodzianka na dzień dziecka :lol2:

 

kro7ik http://www.multimedia.pl/internet_szczegoly_24 - przy 120mbit pokazuje dostępność na twoim adresie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixiorek

No właśnie z pomiaru na http://www.speedtest.net/ ma. 6 Mbps uploadu.

Wrzuć ten test. Po zrobieniu masz "share this result" i "forum". Skopiuj kod i wrzuć do posta.

 

Nie patrz na speedtesta. Wyślij coś na ftp czy jakiś mega - up jest na sztywno 3mbit.

Jednak różnica między 3 a 5 jest zbyt duża by było przekłamanie. Na speedtestach przy niezamulonym kompie i większej wiedzy niż standardowa można z reguły polegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixiorek - nie doszukuj się cudów. :lol2:

Na modemach jest cap do 3mbit przy konfiguracji jaką modem pobiera z cmts.

 

4398506139.png

 

Kiedyś to mi up strzelał do 20mbit, tylko co z tego skoro po 30sekundach wysyłki na ftp spada do równych 3mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekłamywanie speedtesta o którym pisałem stronę wcześniej.

I tyle z tej rewolucji :lol2:

wszystko wychodzi podczas wysyłki na serwer, a nie 10sekundowego speedtestu gdzie łącze strzela z uploadem, a po kilkudziesięciu sekundach ogranicza je wpis w konfiguracji modemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prędkość wysyłania według testu ze strony MM nieco ponad 4Mbit/s. Jednakże uważam, że nie ma co narzekać. Ja przynajmniej z internetu jestem zadowolony. Awarie bardzo rzadko się zdarzają(przynajmniej w mojej lokalizacji). Prędkość 60Mbit to już bardzo przyzwoita jest, ba dla wielu osób nieosiągalna. To i tak dużo więcej niż średnia prędkość dostępna w Polsce. Także jest dobrze, pewnie, że zawsze może być lepiej, ale jak już napisałem ja narzekać nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...