Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder MMP-5800C od wczoraj zaczął się psuć...w taki sposób, że ściąga listę programów, aktualizację oprogramowania, uruchamia się na jakąś chwilę, można przez parę sekund oglądać program, następnie się zawiesza...po czym po resecie (wyłączeniu zasilania) dzieje się to samo. Czy któryś z kolegów ma jakiś pomysł na niego, czy po prostu zgłosić na infolinię i poprosić o technika o przywiezienie i wymianę dekodera?

 

pozdrawiam serdecznie Marek z Gdyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Travel Channel HD u mnie czysty. Siła sygnału na obu - 45. 8)

 

Nie wiem czy wszystkie telewizory mają taką samą skalę,ale u mnie na Philipsach siła sygnału jest 100% a jakość 95-99% i to na wszystkich programach.Gdy wyjmę wtyczkę antenową z telewizora i zbliżę ją na odległość 1-2mm do gniazda to jakość spada do 30% a siła do 40%.Znaczy to że sygnał mam dość silny.I chyba to klatkowanie na Travel Channel,które mnie bardzo wkurza, nie zależy od siły i jakości sygnału tylko tak jest nadawany.Problem zgłaszałem w lokalnym BOK i byłem jedyny który się "czepia" tego programu.O Eurosporcie 2 HD się nie wypowiadam,bo nie mam wykupionego tego programu. :wink:

 

Sprawdziłem u siebie na telewizorze tej samej firmy i mam podobne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klatkowanie na Travel Channel,które mnie bardzo wkurza, nie zależy od siły i jakości sygnału tylko tak jest nadawany.Problem zgłaszałem w lokalnym BOK i byłem jedyny który się "czepia" tego programu.

 

U mnie od zawsze na Travel Channel występuje przycinanie obrazu (brak płynności, skakanie obrazu raz na sekundę), widoczne kiedy obraz jest ruchomy. Podejrzewam, że jest to samo wszędzie. Myślę, że wynika to z jakiejś dziwnej konwersji liczby klatek na sekundę np. z 24 do 25 i to jest oczywiście wina nadawcy. Coś takiego jakiś czas temu widziałem na TVN podczas oglądania Władcy Pierścieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas skończyć opowiadać bajki z tym brakiem wolnych miejsc na kolejne kanały w sieci po dawnym Streamie. Podejrzewam, że Multimedia trochę "przyoszczędziła grosza" nie płacąc nadawcom za te kanały których tutaj nie ma. Nam abonamentom, którzy płacą tyle samo co reszta polski "wciska się kit", że sieć nie zmodernizowana. Tymczasem wskakują dodatkowe Canal Plusy w HD. Nie widać, aby cokolwiek ubyło (także w analogu)... czyli co? Cud? Da się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaap:

A kto ci powiedział, że wszystkie miejsca zajęte i nie da się nić wcisnąć? Myślę, ze zawsze mają jakąś rezerwę 1-2 częstotliwości na specjalne okazje. Nikt nie jest głupi na tyle, żeby zapychać sobie sieć na maksa. Więc faktycznie nie opowiadaj bajek, jak nie masz pojęcia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multi prędkość internetu jest śmiesznie mała, a szczególnie wysyłania w porównaniu do innych dużych kablówek, na szczęście do końca umowy zostało 3 miesiące i bay bay multimedio :jupi: chyba że przyspieszą to pomyślę o zostaniu u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tro:

Dlaczego? Jeśli dobrze pamiętam, to już co najmniej 2 razy zwiększano prędkość netu, bez ruszania cem. Wasza krótkowzroczność i wybiórczość mnie razi.

Multimedia nigdy nie zwiększyła prędkości w dostępnych pakietach więc nie kłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększała. Kilka lat temu. Nie pamiętam dokładnie kiedy. Mniej więcej wtedy, gdy były prędkości poniżej 1 Mb/s.

 

A tak poza tym, u mnie od tego roku zwiększyli oficjalnie do 60 Mb/s. Wcześniej było max. 30 Mb/s. A teraz już przygotowywują 120 Mb/s. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększała. Kilka lat temu. Nie pamiętam dokładnie kiedy. Mniej więcej wtedy, gdy były prędkości poniżej 1 Mb/s.

Daj spokój, czasy gdy było 1 Mb/s porównujesz do tego co się w obecnych dzieje i jak inni odjechali multimedia lata świetlne do przodu? Tak w ogóle niezłym fanboyem tej kablówki jesteś, że nie widzisz jak są zacofani z ofertą i podejściem do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuję. Odkłamuję tylko rzuconą teorię. :P Poza tym, nigdy nie twierdziłem, że Multimedia ma najszybszy i najlepszy internet na rynku. ;) Dlatego daruj sobie epitety.

 

Podejściem do klienta nie różnią się od innych.

 

No i faktycznie jestem zadowolonym klientem. Może dlatego, że nie mam większości waszych problemów? Czytam umowy i nie mam wymagań z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak poza tym, u mnie od tego roku zwiększyli oficjalnie do 60 Mb/s. Wcześniej było max. 30 Mb/s. A teraz już przygotowywują 120 Mb/s. :P

 

 

Wow, taka szybka multimedia, 60mbs w 2015r gdzie upc ma 250mbs i testuje 500, wow uszanowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu twoje bronienie tego operatora jest żenujące.

 

Dostałeś przykład operatora który w ciągu 6 miesięcy przyśpiesza łącze o kilkanaście mbit

twoje odpowiedź:

Wasza krótkowzroczność i wybiórczość mnie razi. multimedia zrobiła to samo na łączach <1mbit :lol2:

 

przykład innego operatora który świadczy szybsze prędkości dl/ul

twoja odpowiedź:

mam skoczyć z mostu? mi wystarcza to co mam

 

za każdym razem z twoich odpowiedzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Mam skoczyć z mostu, bo nie mam netu 500 Mb/s? :roll: Większość ludzi na świecie nie ma, i dobrze im z tym. Aktualnie do większości moich potrzeb wystarcza mi 60 Mb/s.

Tobie wystarcza to co masz a innym już niekoniecznie, w ogóle co to za obrona Częstochowy w twoim wykonaniu, pracujesz w tej kablówce? Takie myślenie jak twoje to średniowiecze, kiedyś też ludziom wystarczyła jaskinia żeby było ciepło i nie padało na głowę, jak Ci pasuje to siedź w tej dziurze i nie wmawiaj innym, że jest z.aj.eb.iście bo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...