Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja popieram wejście "Power TV HD" i "Adventure HD" do oferty Multimedii. Ten pierwszy, oprócz disco polo, nadaje inne gatunki niedostępne u konkurentów. A ten drugi jest wolny od reklam. Miła, polska odmiana od Discovery. ;)

 

Jeśli dogadają się z Discovery i będzie podwyżka, to te nowe kanały będą tylko dla nowych umów. Wątpię, żeby chciało im się pytać każdego z osobna o akceptację. Będzie raczej tak, jak poprzednio. Czyli kiedy wprowadzano nową pakietyzację (MaxBox itp.). Nie wiadomo też, do jakich pakietów to wszystko trafi? Podejrzewam, że np. History HD będzie tylko w pakiecie "HD". Disney'a obstawiam tylko w MaxBoxie, a reszta będzie sobie musiała pewnie wykupić pakiet Dziecięcy. :P

 

@zerojedynkaX:

Widocznie te miasta są jakoś miarodajne, i wy[beep]e Discovery przyniesie im tam najmniej szkód? Nie eksperymentuje się na żywym organiźmie - w tym wypadku wszystkich. Byłoby ogromne zamieszanie, dlatego wolą tak, a nie inaczej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za tym aby była jakas ankieta dotyczaca dodawania, zmienianania kanałów, zmiany cen i tak dalej. Jeśli będzie tak jak poprzednio czyli ze nowe kanaly będą dostępne tylko dla nowych umow to będzie to jawna dyskryminacja stałych abonentów tak jak to było z migracją z DTV na NDTV. Na początku nie można było migrować a potem tak. Ja rozumiem że polityką ich jest to ażeby pozyskać nowych klientów bo przecież chodzi o kasę, ale niech uswiadomia sobie ze stali klienci też są ważni. Mi umowa dopiero konczy się w maju 2015 roku. Jeżeli place na czas, nie mam zaleglosci to co stoi na przeszkodzie aby stały rzetelny klient tez miał dostep do nowych pakietow, kanalow? Co stoi na przeszkodzie aby mieć aneks do umowy, czy zrobić tzw. STOPa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ankieta, w sprawie zmiany cen? Kanały pewnie dadzą tylko do nowych umów i po sprawie, nie trzeba będzie nikogo o zgodę pytać. :P Tak samo, po co ankieta w sprawie kanałów? Jak się nie dogadają z Discovery to abonenci nie pomogą. A przecież nie mają prawa decydować o polityce firmy. To nie ich zyski, tylko udziałowców. Stałym klientom jak się nie podoba, nie muszą przedłużać umowy. A przecież podpisując ją zgadzałeś się na warunki, które już masz - nikt o nowych w przyszłości nie mówił. Chcesz więcej? Podpisz nową umowę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco Wlasnie pisałem dlaczego nowe kanaly tylko do nowych umow a do starych nie? Tak chce więcej i chce w trakcie trwania starej umowy podpisac nowa umowę. Dlatego pytam się co stoi na przeszkodzie ze w trakcie trwania starej umowy nie można podpisac nowej umowy która zmienia stara umowę? To im powinno zalezec na kliencie a nie ze klientowi zależy na firmie. Mam zawsze alternatywę - TVK Hajnówka

A propo TVK Hajnówka. Wszedłem na ich stronę internetowa i u nich tez szykują się zmiany programowe:

http://tvkhajnowka.pl/news/6/15/Zmiana- ... ogram.html

 

Ale co najważniejsze: "W związku ze zmianą oferty programowej, abonentowi Pełnego Pakietu Telewizji Kablowej przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia, w terminie do dnia wejścia w życie zmian (tj. 01.12.2014r)."

 

Dlaczego w Multimedia Polska czegos takiego nie ma? W TVK Hajnówka jest to podstawa do wypowiedzenia umowy a Multimedia zasłania się przepisem ze gwarantowana liczba kanałow nie uległa zmianie co nie jest podstawa do wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darco_san: Nie pamiętam, żeby tak było. Jeśli możesz to przytocz jakieś informację w tej sprawie. Wiem, że wtedy powstał Familijny Max HD i tam wylądowały kanały BBC. Teraz Viasaty są od najniższego pakietu, więc jak się chce to można. Po fuzji N i C+ otrząsnęli się w porę i wycofali się z nowych przymusowych umów.

 

Mi nie chodzi o to, że MM wprowadzi sobie nowe pakiety i każe płacić więcej tylko, żeby dali możliwość aneksu w umowie i po sprawie. Chcesz rezygnujesz, chcesz zostajesz przy tym co masz, chcesz płacisz więcej i masz więcej, proste. Będę dowalał MM, bo to moje konstytucyjne prawo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Multimedia jest mądrzejsza i ma lepszych prawników. Dlatego zastrzegła liczbę gwarantowanych kanałów, a nie konkretne kanały. :P

Nie jestem przekonany, czy jest zgodne z polskimi przepisami. W innym przypadku wszyscy by tak robili. Trzeba to zgłosić do UOKiK i wtedy się zobaczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zapis mają od chyba 4 czy 5 lat. Przy okazji wy[beep]a BBC ktoś tutaj pisał, że tego tak nie zostawi i zgłosi do UOKiK. Może ta osoba napiszę czy dostała jakąś odpowiedź?

Uspokujcie się, pakiety MiniBox, SuperBox, MaxBox wszystko zostaje po staremu, draco nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź MM z facebooka:

Nie mamy informacji, by którekolwiek z miast prowadziło ankietę w kwestii pozostawienia/usunięcia z oferty jakichkolwiek kanałów. Przez cały rok prowadzimy rozmowy z wieloma nadawcami, a o finałach takich rozmów informujemy (i będziemy informowali) na bieżąco.

https://www.facebook.com/MultimediaPols ... comments=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o co tu chodzi ? Jedni piszą,że mają nowe kanały,drudzy,że jest jakaś ankieta w tych 3 miejscowościach...A to wszystko nieprawda ? Kanały widmo ?

Multimedia zaprzecza,to ma być jakaś tajemnica ?? To może tych nowych kanałow też nie ma,tylko Wam się wydaje... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Nie jak im się spodoba.:P Tylko jak nadawca Discovery będzie się upierał przy większej cenie. MMP nie ma obowiązku się zgadzać na większą sumę, nawet jeśli tak chciałaby część abonentów. Bo to godzi w ich interesy.

 

Osoba odpowiedzialna za ich FB profil jest gorzej poinformowana niż my tutaj - taka prawda. Nie jest to osoba z firmy, tylko ktoś z zewnątrz wynajęty. Na pewno nie informują jej o wszystkim. A nawet jeśli się orientuje, to może mieć zakaz udzielania nieoficjalnych informacji. A takimi są testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś dożyjemy czasów, kiedy MM będzie w miarę regularnie dodawać kanały, a nie robić podmianki.

@draco_san: Powiedz czemu w innych kablówkach dochodzą nowe kanały, umowy są przedłuźane tylko MM zawsze cena nieodpowiada. Zaraz napiszesz, że u konkurencji droższy abonament albo mają mniejszy obszar działania i koszta są mniejsze. Jednak u nich jakoś ludzie płacą, mają więcej kanałów i jakoś to wszystko działa. U innych moźna szybko wprowadzić nowy kanał tylko nie w MM. Nie chcę mi się wierzyć, że jakby nagle Maxbox kosztował powiedzmy 64 zł to nagle nikt by nie wykupił usługi albo ludzie masowo nie przedłużaliby umów. Jestem ciekaw ile kablówek w Polsce nie ma paczki Discovery?Wkurza mnie takie gadanie, że MM wiecznie nie opłaca się podpisać nowej czy przedłużyć jakiejś umowy. Mam być wdzięczny, źe miałem zaszczyt podpisać umowę z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że dodaje regularnie kanały, średnio co pół roku - choć nie ma takiej reguły. Poza tym, to jeszcze nic pewnego ta podmianka - poczekajmy z takimi opiniami do oficjalnego komunikatu. :P

 

Edit dla Kiler:

To jest twoja subiektywna opinia. :P Ja, wieloletni użytkownik MMP, mam odmienne zdanie na ten temat. Dodają nowe kanały niegorzej od innych (a np. kanały HD, czy dekodery PVR, jako pierwsi wprowadzili wśród kablówek - ale o tym to już nikt nie pamięta :P). Tylko, że nie wrzucają nowości jak popadnie, żeby nie mieć tak dużych cen jak np. UPC, PROMAX czy JamBox. Bo to nie przyciąga klientów. Potrafią lepiej negocjować warunki dla siebie (nie bez powodu byli notowani na giełdzie), dlatego nie męczą nas cenami. A większość najistotniejszych kanałów i tak się później pojawia. W tym miejscu pragnę uderzyć się w pierś, bo nastraszyłem wszystkich podwyżkami. A tu się okazuje, że wcale nie musi do nich dojść. :oops:

 

Zapominasz też, o innym istotnym czynniku: Multimedia wciąż ma dużo klientów telewizji analogowej. Chyba największy odsetek spośród największych kablówek. Myślę, że to jest główny czynnik, o który Ci chodzi. Nie muszą na chama pchać się w nowości, skoro większość klientów ich nie dostrzeże. :P

 

Tak naprawdę marudzisz, bo nikt oficjalnie nie przyznał, że wyleci paczka Discovery. Myślę, że to tylko taki straszak w negocjacjach z amerykanami, żeby uzyskać jak najlepszą cenę.

 

A tobie, jak tak bardzo odpowiadają inne kablówki, to czemu ich nie weźmiesz? Przeprowadź się (jeśli nie jesteś w zasięgu), albo weź platformę sat. i się z nami nie męcz. W ogóle dużo tu masochistów, jak widać. :twisted: Ja nie korzystam z usług, jeśli mi nie odpowiadają. Ani myślę brać co dają, żeby tylko potem narzekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentem MM nie jestem ale wg mnie te poczynania są co najmniej dziwne. Jak można tak z dnia na dzień podmienić ludziom programy? Myśląc w ten sposób jak MM można równie dobrze przy każdym programie na liście dać jakąś "*" i dopisek "program niegwarantowany" a wtedy operator jest kryty i może z ofertą programową robić co chce. Podejrzewam, że w MM znaleźli jakieś luki w przepisach bo inaczej skończyło by się to niemałą karą finansową. Osobna sprawa jest taka, że są pewne programy, które powszechnie są uważane za takie, które w ofercie powinny być i wyłączenie Discovery sporej części abonentów się nie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia nie DODAJE kanałów srednio co pół roku tylko PODMIENIA.Przykładem ostatnia PODMIANA BBC na CBS.

Jeśli znów PODMIENI Discovery na History to jest kuriozum niespotykane w innych kablówkach.Mój brat ma UPC i jestem z tą siecią na bieżąco.Tam się DODAJE kanały i to często równocześnie z pojawieniem się na rynku/np.Puls HD/.

Czytając nowości programowe choćby w Sat-kurierze jesteśmy informowani że program X pojawi się w kablówkach: Y,U,Z,P ale nie w Multimedii.Tak,tak w Multimedii nie!! Może za kilka miesięcy,może za rok,może wcale,może jakieś testy,podchody,"badanie rynku"...Kończę,bo z tego wszystkiego muszę iść do toalety... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...