Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! czy nie wiecie co się dzieje w MM ubyło mi kilka kanałów Discovery i Animal Planet, a do tego nie ma Eurosportu i Eurosportu 2. :shock:

 

Cześć ja z tego samego miasta co Ty,tez te kanały mam wyłączone.Chodzi o koncesje,coś tam się nie mogą dogadać.Rozmowy maja być do 23 listopada.Jak się dogadają multimedia to podpiszą nowe koncesje i te kanały wrócą,ale do 23 listopada na pewno tych kanałów nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! czy nie wiecie co się dzieje w MM ubyło mi kilka kanałów Discovery i Animal Planet, a do tego nie ma Eurosportu i Eurosportu 2. :shock:

 

Cześć ja z tego samego miasta co Ty,tez te kanały mam wyłączone.Chodzi o koncesje,coś tam się nie mogą dogadać.Rozmowy maja być do 23 listopada.Jak się dogadają multimedia to podpiszą nowe koncesje i te kanały wrócą,ale do 23 listopada na pewno tych kanałów nie będzie

 

U mnie podane kanały cały czas są.

Inowrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,to jest test w Biłgoraju,Łomży i jeszcze jednym miasteczku.Chcą zobaczyć czy ludzie zgodzą się na wymianę kanałów.Z Discovery kończy im się umowa.

 

Chyba tylko nie liczni się zgodzą,u mnie w rodzinie czy wśród znajomych nikt zadowolony z tej zmiany nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią ankietę dla wszystkich, w czym problem? Drodzy abonenci, nadawca kanałów takich i takich ustalił nowe ceny, czy jesteście skłonni za nie zapłacić więcej? Jeżeli większa część nie zgodzi się na podwyżkę, kanały zostaną usunięte z oferty i damy za nie takie i takie programy. To się nazywa dialog z klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie,to jest test w Biłgoraju,Łomży i jeszcze jednym miasteczku.Chcą zobaczyć czy ludzie zgodzą się na wymianę kanałów.Z Discovery kończy im się umowa.

Trochę nie rozumiem. Ta wymiana kanałów dotyczy tylko tych trzech miejscowości? Czy to jest test, który ma zdecydować wprowadzenie zmiany na stałe w całej sieci MM?

Edit: Ok, już wszystko jasne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam około 50-60 km od Łomży, u mnie wszystko bez zmian, po staremu. Naprawdę nie wiem co powiedzieć jeśli dojdzie do tych zmian. Z kanałów Discovery które można nazwać popularno-naukowymi to tylko Discovery Science, tego kanału w razie czego będzie żal. Co do Discovery Channel i History Channel to oba kanały nadają prawie że tę samą "papkę". Co do Eurosportów ich brak będzie odczuwalny. Z tych niby "nowości" to tylko bym chciał Fokus TV bo przełączanie się ciągle między DVB-T a DVB-C nie jest wygodne. Owszem powinna być jakaś ankieta skierowana do klientów czy chcą owych zmian a jeśli nie to czy są skłonni na podwyżkę. Osobiście jeśli by była podwyżka w granicach 10 zł to jest to cena do strawienia. Nie jestem zadowolony z braku dialogu między MM a klientami. Jak zwykle będzie tłumaczenie z ich strony, że gwarantowana liczba kanałów składająca się na dany pakiet nie uległa zmianie, a co za tym idzie nie będzie możliwości wypowiedzenia umowy bez konsekwencji dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...