Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! czy nie wiecie co się dzieje w MM ubyło mi kilka kanałów Discovery i Animal Planet, a do tego nie ma Eurosportu i Eurosportu 2. :shock:

 

Cześć ja z tego samego miasta co Ty,tez te kanały mam wyłączone.Chodzi o koncesje,coś tam się nie mogą dogadać.Rozmowy maja być do 23 listopada.Jak się dogadają multimedia to podpiszą nowe koncesje i te kanały wrócą,ale do 23 listopada na pewno tych kanałów nie będzie

Chyba tylko nie liczni się zgodzą,u mnie w rodzinie czy wśród znajomych nikt zadowolony z tej zmiany nie jest.

Zastanawiam się teraz czy my - abonamenci mamy coś do powiedzenia w tym temacie... Ale coś czuje, że MM nie podpisze nowej umowy z Discovery, bo po co by był ten test z nowymi kanałami? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że to mieszkańcy tych trzech miasteczek będą decydować o losach paczki Discovery w całej sieci MM. Zresztą w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą się dowiedziałem, że Discovery chce znaczniej więcej kasy a MM się z tym nie zgadza.

Ja tego nie rozumiem, mają FB, mają swoją stronę www, wystarczyło stworzyć ankietę i wraz z rachunkami poinformować o niej klientów. Jeżeli większość by się zgodziła na podwyżkę (wydaje mi się, że tak by było) to kanały by zostały.

Discovery mam gdzieś, tak jak pisałem szmira ale bez Eurosportu? Ehhhhhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zgodzę na podwyżkę, ale fajnie by było jakby też te kanały dodali do każdej lokalizacji.

Przecież te kanały w tych 3 miastach pojawiły się w miejsce kanałów z paczki Discovery oraz w miejsce Eurosportów! Oni ich nie dostali dodatkowo tylko w zamian. Zbierają teraz opinie od klientów z tych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie:

Te kanały będą na stałe, szczególnie Disney. Paczka Discovery wróci, jak tylko się dogadają co do ceny. Najpewniej także z brakami (ID HD, D.T. Xtra HD, E2 HD). Dodatkowo nadal nie wiemy, kiedy reszta Polsatów będzie (pisałem trochę o tym). A będą na pewno, bo CP rzucił im byleby była tylko oglądalność. Być może czekają, żeby uzasadnić czymś tą podwyżkę, o której mówiłem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli zmienią warunki umowy to jest cenę pakietu ??

Myślałem o tej drugiej alternatywie czyli usunięcie paczki Eurosport i Discovery, bo

"Jak zwykle będzie tłumaczenie z ich strony, że gwarantowana liczba kanałów składająca się na dany pakiet nie uległa zmianie, a co za tym idzie nie będzie możliwości wypowiedzenia umowy bez konsekwencji dla klienta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się zgodzę na podwyżkę, ale fajnie by było jakby też te kanały dodali do każdej lokalizacji.

[...]Zbierają teraz opinie od klientów z tych miast.

Ciekawe w jaki sposób oni to robią? Ludzie będą musieli udać się specjalnie do lokalnego BOKu i poskarżyć o usunięcie kanałów? :P

A może dekoder pobiera statystyki i oglądalność kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco Chodzilo mi o to ze jeśli teraz nastapi tylko zamiana kanalow na inne a nic w zamian nie dojdzie no to teraz z ich strony podwyzka bylaby czyms dziwnym, natomiast zgadzam się z Toba ze jeśli po Nowym Roku zagrożone Discovery i Eurosporty by wróciły i dodali by jeszcze coś nowego wartego uwagi no to podwyzka o 10 zł bylaby dla mnie do zrozumienia. Po prostu zle się wyraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...