Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio Dostałem HBO GO za 19 zł bez posiadania pakietu HBO co ponoć jest nie możliwe - a jednak jest możliwe wystarczy trafić na niekompetentną osobę na infolinii :))

 

Ehhh wprowadzasz strasznie zamieszanie i potem inni mają zamęt w głowie. Do tej pory nie można było posiadać HBO GO bez pakietu HBO, bo nie godziło się na to samo HBO. Ostatnio wprowadzili nową usługę HBO GO Net, nie musisz mieć pakietu HBO ale trzeba mieć internet z MM. Proszę tutaj masz informację: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 7151a7baa7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem HBO GO, który wg konsultanta miał być aktywowany do 48 godzin oczywiście nie był .... zadzwoniłem ponownie do BOK gdzie stwierdzono ,że nie mogę mieć tej usługi bez pakietu HBO i przepraszano mnie za niekompetencje pracowników którzy twierdzili inaczej . Więc złożyłem reklamację która została uznana. Zamieszanie wprowadzają konsultanci BOK MM nie ja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byłem w lokalnym BOK-u i zawarłem nową umowę. Wziąłem Multiroom z tunerami zewnętrznymi bo nie wiedziałem czy moje telewizory obsługuję moduł CAM z Multimedii (ziarno strachu zasiane przez Panią Obsługującą). Mam plazmę Panasonic-a 42X60e i LED-a 22LE3300. W instrukcji Panasonica informacja o CI - "Gniazdo CI działają prawidłowo z tym telewizorem. W celu uzyskania informacji na temat dostępnych modułów CI należy skontaktować się z operatorem. Telewizor ten może nie działać prawidłowo z modułem CI, który nie został zatwierdzony przez operatora." Natomiast w instrukcji LG napisano: "W przypadku korzystania z modułu CAM (modułu dostępu warunkowego, ang. Conditional Access Module) należy upewnić się, czy w pełni spełnia on wymagania jednego ze standardów: DVB-CI lub CI plus.". Jeśli w poniedziałek do nich zadzwonię to monter w przyszłą środę zamontuje u mnie moduły CAM zamiast zewnętrznych tunerów. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduły telewizory na pewno obsługują, sprawdź tylko, czy Twoje telewizory mają tunery DVB-C, jeśli tak, to problemów być nie powinno, tylko pamiętaj, że moduł CAM to własnoręczne układanie listy i dodawanie sobie samemu kanałów. Trzeba było najpierw wziąć moduły a później jakby nie działały zamienić na dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w TV ustawi się automatyczną aktualizację kanałów to nie trzeba ręcznie nic dodawać.Lista sama uzupełnia się o nowe kanały ew.aktualizuje dotychczasowe.

Problem jest z własnoręcznie ułożoną listą.W czasie aktualizacji może się ona "potargać".Ale można się przyzwyczaić.Mam moduły od sierpnia br. i jestem zadowolony.Były początkowo problemy z dżwiękiem ale teraz jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

Nie. Dostałem dwutygodniowego bana za pisanie o niewygodnych sprawach TV Trwam i rzekomą obrazę uczuć religijnych. Normalka. ;) Wyjeżdżam dopiero na święta, na dłuższy czas do Monachium - wracam na stare śmieci. Tak conajmniej do końca stycznia zostanę w Bawarii - interesy. :>

 

Odnośnie Multimedii i plotek: Nie będzie nic. Jest słabo. Nowości podobno dopiero od przyszłego roku i bez podwyżki się nie obejdzie. Prawdopodobnie jeszcze zabiorą jakiś kanał, lub nawet mniej popularną paczkę, żeby upchnąć podstawowe kanały z NTC. Możliwe, że znowu wystawią się na sprzedaż. Klientów nie przybywa i będziemy mieli tego skutki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi:

Paczka MTV jest bardzo droga. Niektórzy twierdzą, że zawartość nieadekwatna do ceny. Za nią spokojnie mogliby uzupełnić kanały HD od TVN'u i "+", bez ruszania cen pakietów. Dlatego to niewykluczone.

 

I prędzej uzupełnią CBS'y, niżeli je wyrzucą. Przecież niedawno weszły do oferty. Umowa z nadawcą na pewno nie była podpisana na niecały rok. FilmBox też raczej zostanie rozbudowany, niż usunięty. Tym bardziej, że jest to pakiet dodatkowy. Cinemax podobnie.

 

Nie patrzcie po ramówkach, tylko po zyskach dla Multimedii. Mnie wydaje się, że zagrożony jest pakiet Turnera - szczególnie dziecięce CN i Boomerang. Multimedia nie raz mówiła, że woli Disneya. Tylko nie może się dogadać, co do ceny. Wyrzucenie CN rozwiązałoby ten problem. A, że nadawca jest technicznie zacofany, widzowie nie będą zbytnio protestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...