Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie nie ma potrzeby, żeby całkowicie wyłączyć analog w kablówkach. Analog "kroi" się wszędzie stopniowo po kilka kanałów rocznie. Jeden wyłączony kanał analogowy to miejsce na ok. 10 programów SD lub 4 HD. Nie ma więc potrzeby wyłączyć jednocześnie ze 40 programów na siłę bo nikt nie "odpali" 400 nowych programów SD czy 160 w HD. Radio DAB+ wcale takimi wielkimi krokami nie nadchodzi ;) Dziś albo ktoś słucha radia FM albo z dekodera kablowego/satelitarnego albo najlepiej za pomocą różnych aplikacji gdzie jest dostępnych kilka tysięcy rozgłośni dlatego myślę, że DAB+ się nie przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio DAB+ już nadaje w wielu miastach polskich/np.najbliżej mnie w Katowicach/.Wyłączenie FM nie jest jednak proste.Nie da się dokupić "przystawki" do radia za 100zł/jak dla DVB T/i słuchać radia cyfrowego.Musi nastąpić wymiana sprzętu radiowego u milionów słuchaczy,co nie jest takie proste.Musi minąć pokolenie.

Dlatego uważam ,że UKF-FM będzie jeszcze z nami co najmniej 10 lat.Ale..ale..odbiegliśmy od tematu ! To przecież forum o Multimedii !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi:

Nie napalaj się. Nadal nie rozwiązano wielu problemów. Zastanawiam się jak oni to sobie wyobrażają? Nie ma miejsca na tyle kanałów w wielu miejscowościach. :/

 

CBS'y - wiedziałem, że ktoś tu popełnił błąd. Wywaliłbym osobę odpowiedzialną za ich profil na facebooku. Tylko wprowadza w błąd i wywołuje zamieszanie. Wpis zniknął zapewne po moim mailu z zapytaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie powstala nowa firma ENFORMATIC ktora proponuje uslugi TV kablowa ,Internet,Telefon.Do mieszkania doprowadza swiatlowod.W umowie na 24m podlaczenie aktywacja 1zl. Internet 15Mb \.24m 28zl .Czy jest ktos z Rzeszowa kto juz kozysta z tej firmy .Do Tv proponuja Dekoder Set-top Box IPTN Motorola VIP 1003.Jesli ktos juz korzysta prosze o uwagi z wiazane z ta firma bo mam mozliwosc wyboru tej lub tej nie jestem zdecydowany ktora wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gramex1 Ad.1 To ze spotkania naszych reprezentacji są kodowane to nie wina Multimedia, wiec rozmowy na ten temat powinny być prowadzone gdzie indziej a nie tutaj.

Ad. 2 Tu sprawy dotyczą Multimedia Polska i tylko Multimedia Polska i od tego jest te forum, natomiast sprawy na temat innych dostawców powinny być prowadzone w przeznaczonych do tego innych wątkach na forum. Więc zadam tak samo pytanie jak draco_san "A co to ma wspólnego z Multimedią?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gramex1:

 

1. To była dyskusja nie o kodowaniu, tylko o pojawieniu się tych kanałów Polsatu w Multimedii. De facto rozmawialiśmy o istniejącej w MMP usłudze. Byłem zainteresowany, bo chciałem wykupić do nich dostęp (i zrobiłem to ;)). Sprawa kodowania już naszej sieci nie dotyczy - pogadaj sobie w wątkach o kanałach sportowych Polsatu, lub w dziale Cyfrowy Polsat.

 

Moje zdanie na ten temat jest takie: Tusk zemścił się na Solorzu-Żaku za popieranie Schetyny, którego ten nie znosi. Dlatego kazali wpisać siatkówkę na tę listę. Dlaczego wcześniej się tym nie zajęli? Siatkówka jest rozgrywana nie od dzisiaj. Dlaczego praktycznie nie ruszyli Ligi Europy i innych praw sportowych konkurencji, czyli NC+? Ten temat szerzej tutaj.

 

2. Nie, mylisz temat z działem. Ten wątek jest tylko o sprawach sieci Multimedia Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...