Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualna lista kanałów niekodowanych na dzień 19-09-2022 r. - poza kanałami dostępnymi w MUX 1, 2, 3 i 8

 

1. TVP Polonia

2. Ukraine

3. Freedom

4. TV Okazje

5. AXN Black

6. AXN White

7. Bollywood

8. Music Box Polska

10. Paramount

11. Comedy Central

 

Zakodowane TVP Kobieta, TVP Dokument oraz TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nawiązując do mojej poprzedniej wiadomości informuję że ostatecznie w moim nowym mieszkaniu będę miał usługi od UPC. Obecną umowę z Multimedią mam do Września 2023 roku

 

Szanowni 

 

Tata ma jeszcze usługi w Multimedii. Z racji jego wieku zawsze idzie do Biura Obsługi Klienta. Obecnie przedłużył umowę na następujące pakiety:

 

- Telewizja cyfrowa HFC Pakiet StartBox Plus (IPS 3000) (30 zł) 

- Internet Stacjonarny HFC BIS 6MB+ z Wi-Fi (Arris TG2492) (13 zł) 

- Telefon Stacjonarny Plan Optymalny (5 zł) 

 

Będzie płacił 48 zł

W porównaniu z poprzednią umową jest 2 zł więcej czyli płacił wcześniej 46 zł z takimi samymi pakietami.

 

Jest to umowa na 24 miesiące. 

 

Czy według was jest dobra oferta? 

 

Z góry dziękuję 

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiler napisał:

 

Już podpisał ale mogłem mu to powiedzieć. Może za 2 lata ja pójdę z nim. A zresztą tata i tak nie ogląda tak dużo telewizji i nie jest mu tyle kanałów potrzebne

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tata podpisał, to musztarda po obiedzie... Jednak Internet Stacjonarny HFC BIS 6MB+, to na dzisiaj, hmmm, nie wiem jak to ując. Może tak, jest w ogóle jeszcze taka oferta? Ja rozumiem, ze może Twojemu tacie wystarczy taka prędkość, ale to jest bardzo wolny net na dzień dzisiejszy. Teraz to chyba oferują 150mbps...i więcej oczywiście.

Następnym razem tak jak napisałeś udaj się z nim i pomóż uzyskać lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

https://satkurier.pl/news/221559/310-ruszy-tvp-nauka-gdzie-bedzie-dostepna.html

 

TVP Nauka od 1 października w naszej kablówce.

Stacja już od pierwsza dnia będzie dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej i w sieci Toya, a w kolejnych dniach zostanie dodana także do ofert sieci Vectra, Multimedia Polska

Coś nie bardzo od 1 jak stacja startuje 3. Druga sprawa to napisali w kolejnych dniach. Równie dobrze może to być połowa października albo i później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kowjanko napisał:

 Ktoś, coś?

W Szczecinie też awaria telewizji cyfrowej. Dziwne jest u mnie to, że w jednym pokoju telewizor działa a w drugim nie ( mam multiroom). Do godz. 12 mają naprawić. Info otrzymałem z Infolinii.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie na Pomorzanach brak awarii. Akurat ja jako odbiorca usług jestem całkowicie przełączony na infrastrukture Vectry. Jest początek miesiąca i być może są przełączenia pomiędzy poszczególnymi sieciami Multimedia <-> Vectra. Ja kilka miesięcy wstecz też zostałem odcięty od sieci na ~24h. Tv działała wówczas z przerwami, ale internet już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rkrainski napisał:

W Szczecinie też awaria telewizji cyfrowej. Dziwne jest u mnie to, że w jednym pokoju telewizor działa a w drugim nie ( mam multiroom). Do godz. 12 mają naprawić. Info otrzymałem z Infolinii.

 

Mi odpisali, że jest awaria i do 15:00 maja się uporać. Jak dotąd sie nie udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest początek miesiąca października i zapewne prowadzone są przełączenia na linii Multimedia <-> Vectra. Mi też tłumaczono, że zaszła awaria i będą usuwali do określonej godziny. Internetu nie miałem ponad 20h, a telewizja działała z przerwami. Gdyby była jakaś duża awaria to większa liczba odbiorców byłaby odcięta. Pytanie czy przed awarią byłeś podłączony na infrastrukturze MM czy Vectra ? Jeśli MM pewnie po włączeniu usług będziesz dostawał IP od ISP Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...