Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2021 o 08:54, luky_s napisał:

 

Dokładnie, filmów praktycznie nie oglądam

Cena 61 zł bez canal+ jest dość dobra, jak na obecnie czasy.

Jeśli cena 39 zł za canal+ jest dobra (nie znam dokładnej oferty, dla mnie o połowę za droga), to wtedy całość jest też dobra.

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 20:17, donmariano74 napisał:

@MrB w pakiecie mam:

MaxBox

Canal+ Prestige +Canal+Select

HBO HD Max

Sport Extra HD

HD

FilmBox Extra

Cinemax

Filmy i Seriale

Internet 120MB+

Dekoder PVR ADB-3831CDX z dyskiem 500GB(został już ze mną od paru umów nie wymieniałem go).

A jak tam Twoje negocjacje , bo powiem Ci zbytniego pola manewru nie ma.

Na potwierdzenie dosłownie parę godzin temu na mojego e-maila przyszło pisemne przyjęcie wypowiedzenia w którym pisało o wygaśnięciu umowy z końcem miesiąca i oddaniem sprzętu.

Tak więc ostatni telefon negocjacyjny był moim ostatnim i tak jak babka mówiła , że więcej już nie zadzwonią.

W samą porę ugrałem ofertę czy dobrą czas zweryfikuje.

Jak dla mnie oferta uczciwa , ale ile osób tyle opinii😉.

Życzę sukcesu w rozmowach nie mówię żeby abonament został taki sam ale trzeba tak wypośrodkować aby korzystnie było dla obydwóch stron.

 

 

 

 

Witam,

U mnie dzisiaj 2 tel z DUK i info, że 131 to max z ich strony. 

U mnie różnica do Twojego pakietu to 2x Cl, multiroom, MMGO i MBS.

Wobec powyższego będę się żegnał z MM.

Pozdrawiam. 

 

 

Edytowane przez MrB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście życzę Ci jak najlepszych cen i jakości. Jednak np. na ofertę Canal plus onliine z ich dekoderem ludzie narzekają na jakość programów TV. Ceny  też nie są szczególnie atrakcyjne. Jest oczywiście oferta TV Sat, ale jeszcze trzeba poszukać dobrą ofertę internetu.

Z IPTV tež różnie bywa. 

Tak jak napisał kolega wyżej niskie ceny już się skończyły...

Ale oczywiście to Twój wybór. Powodzenia.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrB napisał:

Witam,

U mnie dzisiaj 2 tel z DUK i info, że 131 to max z ich strony. 

U mnie różnica do Twojego pakietu to 2x Cl, multiroom, MMGO i MBS.

Wobec powyższego będę się żegnał z MM.

Pozdrawiam. 

 

 

Płacę tyle samo, tylko mam promocje techniczna że za moduły dwa dodatkowe mam za 0. Gorzej jak ona spadnie ...

Edytowane przez piotreksuchy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MrB napisał:

Witam,

U mnie dzisiaj 2 tel z DUK i info, że 131 to max z ich strony. 

U mnie różnica do Twojego pakietu to 2x Cl, multiroom, MMGO i MBS.

Wobec powyższego będę się żegnał z MM.

Pozdrawiam. 

 

 

Witam.

Twoja wola z tą decyzją. Myślę , iż Twoja cena nie jest aż tak wygórowana zważywszy fakt , że parę postów wcześniej pisałem o ofercie Vectry i nie jest tania dla nowych klientów. Ja mam tylko do wyboru MM albo Vectrę ,  zostaję przy MM wiem co po niej się spodziewać , ale powiem Ci to jest też kwestia przyzwyczajenia. Po prostu wiem co jest gdzie. A jeszcze jedna sprawa czysto techniczna wszystko mam zrobione pod MM w sensie zabudowy telewizora i przestrzeni wokół niej tak więc antena satelitarna nie wchodzi w rachubę. Chodzi o wiercenie przez ściany i ciągnięcie okablowania. Jeśli masz wybór to próbuj , decyzja należy do Ciebie.

Powodzenia w poszukiwaniach.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez donmariano74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki modem najlepiej brać w MM obecnie? Będę przedłużał,obecnie mam arris tg826 i do tego swoj router wifi.

 

Oczywiście nie chcę modemu z wiifi jeśli mam za to płacić 9 zł miesięcznie,a poprzednio taką właśnie otrzymałem ofertę przy przedłużaniu.

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki modem najlepiej brać w MM obecnie? Będę przedłużał,obecnie mam arris tg826 i do tego swoj router wifi.
Ja w czerwcu przedłużałem umowę i przy zwiększeniu prędkości internetu wymienili mi modem z Arrisa TG 826 na Arris TG 2492. Jak na razie nie mogę na niego narzekać. Robi co ma robić nie zawiesza się, jest OK. I też mam swój router.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michaelis napisał:

Cokolwiek dostaniesz będzie ok, byle żebyś nie brał od nich Wi-Fi. Modem bez aktywnego Wi-Fi od nich, pracuje w trybie bridge. Wszystko będzie ładnie działać na twoim routerze.

bardziej mi chodzi o kwestie estetyczne i prądożerne,bo ten obecny to wygląda jak z lat 80-tych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jeszcze podniosą do jakości HD poniższe programy, i mamy komplet wszystkich kanałów, które nadawcy oferują w HD a Multimedia transmituje je w jakości SD :

 

1. Duck TV HD

2. Polonia 1 HD

3. Eska TV HD

4. Polo TV HD

5. Playboy TV HD

6. Reality Kings HD

7. Bloomberg HD

8. LRT Lituanica HD

9. Pro7 HD

10. RTL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...