Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, leszek234 napisał:

Mnie zastanawia jedna sprawa, w związku z wycofaniem polsatów wynegocjowałem nową umowę od 1 stycznia 2021.  Gdy wchodzę na eboka to widzę, że termin zakończenia świadczenia wszystkich usług zmienił się na 31.12.2020 i tyle. Nie powinno być informacji o pakietach które oczekują na aktywację z dniem 1 stycznia? Boję się, że 1 stycznia wyłączą mi sygnał i będę się bujał tydzień żeby mi znowu włączyli. Jak myślicie, dzwonić do DUK i przypominać się czy zostawić jak jest?

Ja złożyłem 01.12. w lokalnym biurze MM wymówienie.E-mailem dostałem potwierdzenie tegoż i do chwili obecnej na moim koncie eBOK :Termin okresu zobowiązania: 30.06.2021 .Miałem jeden telefon z DUK-u ale powiedziałem,że dziękuje gdyż za te 35 zł za Superbox jako ab.Play biorę Play Box-a TV4K z 4 pakietami.I dodatkowo jest dla mnie jako multiroom do Superpremium 4K Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ktoś coś wynegocjował ciekawego ostatnimi czasy. Ja odnoszę wrażenie, MM ma w d... czy ktoś złożył wypowiedzenie czy nie. Ja miałem 2 rozmowy z DUK i zero konkretów. Za polsaty dają jedynie 150 mb zamiast 120mb, bo Pani twierdzi, że to jest pakiet o jeden wyżej. Za 300 mb każe dopłacić 10 zł.

Mam obecnie max box + dekoder + 120 mb + usb pvr + catch up + hd + eleveny w cenie 67 pln. Chciałem w rej cenie zamienić net na 300 mb ale pani twierdzi żeby poczekać do 23 grudnia bo się wyjaśni co dalej z polsatami. Sugerowała przejście do vectry. Odniosłem wrażenie że im już nie zależy na utrzymaniu klienta. Póki co wypowiedzenie złożone na tv, net zostaje do końca marca za 6 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały zostaną uruchomione do 15.01.2021, zluzujcie trochę, niektórzy to dostają jakiegoś szału. To nie wy decydujecie kiedy włączą, tylko operator, który ma stosowne umowy z nadawcą.

 

https://satkurier.pl/news/198690/nowe-kanaly-w-sieci-multimedia-polska.html

 

https://www.multimedia.pl/zmiany-programowe

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Czyli ja , jako abonent superboxa , będe miał dostęp do National Geographic , BBC Earth , BBC Brit i BBC Livestyle. Dostep do wszystkich wymienionych BBC już mam tylko NGCh HD nadal zakodowany. W sumie nieżle . Tylko FOX będzie poza moim pakietem.

Zrobiłem nowe wyszukiwanie i działa. A ten kanał biznes 24 pewnie w późniejszym czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kowjanko napisał:

Hehe, u mnie bez głosu NG   :)

U mnie też bez głosu :( głos w DD może zmienią, chyba że wymienią mi ips 3000 na coś lepszego co dekoduje ten format dźwięku.

Eska Rock tv, DW  i plansze vectra info dostępne, BBC Earth u mnie na razie zakodowany.

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...