Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie. Nieuchronnie zbliża się termin końca umowy w Multimedii na Internet i TV . Oczywiście będę składał wypowiedzenie.

Ale zastanawiam się nad jedną kwestią.

 

Od jakiegoś czasu w skrzynce na listy dostaję wizytówki i ulotki od lokalnego przedstawiciela Multimedii.

Czy taki przedstawiciel ma większe pole do negocjacji niż np. konsultant w BOK-u ?

(...).

 

Miałem podobną sytuację. Zadzwoniłem z ciekawość to Pani z ulotki. Przedstawiłem swoją sytuację i chęć aneksowania umowy. W tym czasie również chciałem przejść z DTV na NDTV. Zaproponowana oferta była z górnej półki cenowej. Na moje pytanie o możliwości zmniejszenia ceny abonamentu usłyszałem ...

 

Czy taki przedstawiciel ma większe pole do negocjacji niż np. konsultant w BOK-u ?

U mnie wygląda to tak, że przedstawiciel nie ma możliwości zaproponowania warunków przedłużenia umowy. Można tylko w salonie lub telefonicznie przez BOK.

 

... dokładnie co kolega napisał powyżej. Przedstawiciele z ulotek moim zdaniem są tylko po to aby łapać nowych klientów. Nie mają instrumentów do przedłużania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem "papierową" fakturę w kopercie za styczeń a tam list-pismo z dnia 2 stycznia 2015 roku o przebudowie układu programowego z dniem 1 lutego 2015 roku i konieczności ponownego wyszukania kanałów przez tych którzy mają moduły CAM, jak też i wychwalane są "nowości" którymi Multimedia obdarowała nas 1 stycznia 2015 roku. Miłym zaskoczeniem z ich strony jest wydrukowany i dołączony do faktury nowy układ programowy, który wejdzie 1 lutego 2015 - będzie służył jako ściąga co gdzie jest. Jest też dołączona ulotka z info o "nowych bohaterach w Twoim domu", czyli o "nowościach" jakie to nam zaserwowała Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87 Nic nie dodali. I nie będzie czegos takiego od 1 lutego jak pakiet premium HD. Kanał Fightklub był w pakietach MaxBox, Sport HD Extra, HD , Fun Club i dalej będzie w tych pakietach.

Słowo PREMIUM na ulotce, ani w nowym wykazie nie oznacza wcale że będzie jakiś nowy pakiet o nazwie PREMIUM. PREMIUM oznacza tylko tyle że ów kanał jest dostępny w pakietach dodatkowo płatnych. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Pakiety te które są pozostaną nadal, więc tu nie ma czym się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirolop chyba jako jedyny czyta ze zrozumieniem :wink:

Nie wytrzymałem i zadzwoniłem do działu technicznego, moje miasto będzie miało zmianę dopiero 3.02 :(, zacząłem wypytywać czy w całej MMP będą te zmiany robić ale dostałem tylko odpowiedź, że nie :) bez szczegółów. Wygląda na to, że Multimedia Polska Południe nie będzie miało żadnych zmian, komunikat na stronie multimedia.pl też jasno mówi, że: Zmiana programowa dotyczy abonentów Multimedia Polska S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87 Nic nie dodali. I nie będzie czegos takiego od 1 lutego jak pakiet premium HD. Kanał Fightklub był w pakietach MaxBox, Sport HD Extra, HD , Fun Club i dalej będzie w tych pakietach.

Słowo PREMIUM na ulotce, ani w nowym wykazie nie oznacza wcale że będzie jakiś nowy pakiet o nazwie PREMIUM. PREMIUM oznacza tylko tyle że ów kanał jest dostępny w pakietach dodatkowo płatnych. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Pakiety te które są pozostaną nadal, więc tu nie ma czym się cieszyć.

 

Chyba mówimy o dwóch różnych sprawach.Proszę wejść na np.Superbox i zobaczyć "obrazkowe" nowości MM. Jest tam pakiet HD który do tej pory miał 9 programów,a obecnie jest dodany dziesiąty-właśnie Fight Club HD. Nie zapominajmy że oprócz pakietów sportowych,filmy i seriale,dzieci,erotyka,HBO itd istnieje pakiet HD w którym zobaczymy Ale Kino+ HD,Animal Planet HD itditd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pakiecie HD tez wspominałem. Mogłem nie zauwazyc lub tez nie zwrocilem większej uwagi na to, ze do pakietu HD dolaczyli Fightklub HD.

Jak u Was z polską fonią na kanale Da Vinci Learning pozycja 259 ? Bo ja u siebie słyszę jakieś zniekształcenia jakby dźwięk się lekko przycinał, zgłaszałem to ale oni twierdzą ze u nich wszystko ok, a że u mnie polaczenie pomiędzy TV a dekoderem szwankuje i proponują mi wymiane kabla, smiechu warte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87 Nic nie dodali. I nie będzie czegos takiego od 1 lutego jak pakiet premium HD. Kanał Fightklub był w pakietach MaxBox, Sport HD Extra, HD , Fun Club i dalej będzie w tych pakietach.

Słowo PREMIUM na ulotce, ani w nowym wykazie nie oznacza wcale że będzie jakiś nowy pakiet o nazwie PREMIUM. PREMIUM oznacza tylko tyle że ów kanał jest dostępny w pakietach dodatkowo płatnych. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Pakiety te które są pozostaną nadal, więc tu nie ma czym się cieszyć.

mirolop chyba jako jedyny czyta ze zrozumieniem :wink:

 

Chyba mówimy o dwóch różnych sprawach.Proszę wejść na np.Superbox i zobaczyć "obrazkowe" nowości MM. Jest tam pakiet HD który do tej pory miał 9 programów,a obecnie jest dodany dziesiąty-właśnie Fight Club HD. Nie zapominajmy że oprócz pakietów sportowych,filmy i seriale,dzieci,erotyka,HBO itd istnieje pakiet HD w którym zobaczymy Ale Kino+ HD,Animal Planet HD itditd.

No i kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?

Zobaczcie sobie na ofertę MM: http://www.multimedia.pl/Digital_TV#/pa ... 09cd8_1062

dużymi literami jest napisane "DODATKOWE PAKIETY TEMATYCZNE PREMIUM". Ten pakiet premium HD istnieje już od dawna.

Zarówno Canal+, HBO, Cinemax, Fun Club oraz HD jest pakietem PREMIUM. Co prawda taki pakiet nie zasługuje na miano "premium", ale cóż taki wymysł MM.

I taj jak zerojedynkaX wspominał - Fightklub HD jest nowym 9 programem w tym pakiecie.

Natomiast zwykłe pakiety tematyczne "dzieci" itd. to te które znajdują się w jednym z głównym i najwyższym pakiecie - MaxBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było już pisane,ale do pakietu superbox dołączono Eurosport HD.Do tej pory miałem tylko wersję SD tego programu,od 1.01 mam też HD.

Posiadacze niskich pakietów/startbox i minibox/też zyskali więcej programów HD na tych zmianach.

Zastanawiam się,czemu MM podaje ceny pakietów bez dekodera/modułu/,to tak ładnie brzmi:Minibox za 39zł/m-c.Ale jak go odebrać w tej cenie bez dekodera ??

W UPC są podawane ceny pakietów z dekoderem bo tak jest normalnie,widać rzeczywisty koszt TV cyfrowej.Na plus MM trzeba zapisać niską cenę Multiroom/w promocji tylko 9zł/m-c/.W innych sieciach to koszt 15-25zł. No niestety, cyfrowa TV jest na polskie warunki droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus MM trzeba zapisać niską cenę Multiroom/w promocji tylko 9zł/m-c/.W innych sieciach to koszt 15-25zł. No niestety, cyfrowa TV jest na polskie warunki droga.

 

Może i 9 PLN ale z umową na 24 miesiące. Przynajmniej mi tak zaproponowali. Dla mnie nie wchodzi w grę, gdyż umowę na dtv nam jeszcze na 7 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...