Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wszelkie zmiany, dodawanie kanałów zazwyczaj odbywa(ło) się około północy lub po północy, pamiętam jak było z dodaniem 11 kanałów HD to wtedy właśnie około północy to miało miejsce. Na razie tylko zmianie powoli będzie ulegał układ programów, a nowe kanały HD pojawią się 1 lutego, ale może być też i tak że być może tam gdzie już będzie nowy układ programowy to i pojawi się tam paczka TVN w HD, Disco Polo Music i Travel Channel HD. Może nie będzie im się chciało dwa razy grzebać. Zobaczymy jak to będzie. :)

 

@maciekalisz Skąd masz te info? Łapy to około 30 km ode mnie, o Wysokiem Mazowieckiem nic nie wiesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy dostali wszystkie na raz, to byśmy ogłupieli z radości :D A tak, muszą nam dawkować. Dzisiaj rozmawiałem z Panią konsultantką i powiedziałą mi, że to nie ich wina, że operator przestał im wysyłać sygnał. Ale w zamian dodali nowe kanały. Ale żeby nie było tak smutno, to dodała, że ROZMOWY TRWAJĄ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o kanały NGC i FOX. Trochę zaczyna mnie to "beep", nie wiadomo co będzie jutro, czy przypadkiem nie usuną z dnia na dzień np. AXN! Taka codzienna nutka niepewności, co usuną następnie. To jest jakaś paranoja.

Ale czy ktoś zna termin zmian dla rejonu Południe - Bielsko-Biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, Multimedia w końcu nieźle namieszała ostatnio. Szkoda FOXów, ale zmiany ogólnie na plus. A to jeszcze nie koniec, poczekajmy do wakacji. ;) Największy minusem jest natomiast TV Republika w regularnym pakiecie zamiast osobno. :/ Nie podoba mi się, że muszę finansować tych freaków. Ale na razie nie odejdę.

 

Gdzie tu widzisz zmiany na plus?

Zamiana FOXów i NG w HD na TVNy uważasz na plus?

Multimedia powoli stacza się na samo dno.... o ile już na nim nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla wybranych, czyli jakiś 80% klientów TV cyfrowej w MM :D. Pokupowali zapewne tych kablówek z fatalną infrastrukturą i teraz trzeba tam miliony władować, żeby oferta mogłą być taka jak wszędzie. W tym temacie kilku userów Stream pisało, że u nich to nic się nie działo przez lata - tak pięknie funkcjonowała ta sieć.

Komunikaty na ich stronie i ch[beep]e się, że kupili jakąś sieć zawsze odbierałem negatywnie, bo wiem że w takie sieci trzeba wpompować kasę a to oznacza, że gdzieś kasy zabraknie (np. przy podpisywaniu umów z nadawcami kanałów :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest kompletna jeżeli chodzi o TV, widocznie takie postępowanie (kupno mniejszych operatorów) jest opłacalne, większe zyski niż koszty, tak by to olali, a ciągle szukają nowych do przejęcia, więc na pewno nie dokładają. Końcowo spadli by z 3 miejsca jeżeli chodzi o liczbę klientów, a tak liczba się ciągle zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestycje Multimedia Polska

Grupa Multimedia Polska zainwestowała w I półroczu 2014 r. 109,3 mln zł, z czego 93,2 mln zł stanowiły nakłady związane z rozbudową, modernizacją i utrzymaniem sieci. Na akwizycje wydano w I półroczu 2014 r. 22,9 mln zł.

 

93mln poszło na rozbudowę, modernizację i utrzymanie sieci. Skoro dalej w części miast nie mogą puścić full oferty to znaczy, że potrzeba więcej kasy.

 

Ktoś wcześniej zapodał okrojoną ofertę dla kilku miast, z tego co widzę to oni tam mają niską numerację, więc nie ma potrzeby nic zmieniać :)

http://zapodaj.net/eeed805e226a5.jpg.html

W MMP SA, numeracja jest kosmiczna, kończy się na 696. Na górze jest niby Rzeszów a na 100% jestem przekonany, że w tym mieście jest też pełna oferta, czyli wygląda na to, że to jakaś dzielnica/osiedle, pewnie jakaś sieć, którą kupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...