Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Kiler:

Ja często oglądałem FOX'y i wcale nie "krzyczę". :P Nie jesteśmy już dziećmi, żeby wydzierać się bo nam zabrał ktoś zabawkę. Ile macie lat? Mnie kiedyś ukradli samochód, ale nie marudziłem wszystkim w około jak mi to źle i niedobrze.

 

Mnie zmiana Animal Planet w Discovery Life zasadniczo się podoba (będą seriale). Ich programy przyrodnicze oglądałem tylko w Animal Planet HD, a i to niezbyt często. Lepsze są Viasaty. A jak komuś tego brakuje, to pakiet HD czeka - 9zł to niedużo. Jako miłośnikowi motoryzacji Motowizja HD bardziej mi się podoba niż NGC. W dodatku brak reklam. No i podobnie jak Travel Channel HD tego nie mają platformy - tylko SD. Mam nadzieję, że Multimedia w tym roku postara się o podobną perełkę, czyli o Adventure HD. Fokus TV też mają niedługo zapodać, ale to zmiana w dalszej kolejności. ;) Więc, nie będzie tak źle. TVN'y w HD, szczególnie TVN24 HD i TVN Turbo HD, mnie również cieszą. Możliwe, też że w tym roku pojawią się też TTV HD i TVN Meteo Activ HD. ;) Dla mnie najgorszymi kanałami są Disco Polo Music i TV Republika. Z muzycznych lepsze są Muzo TV i Power TV HD. A ta "alternatywa" była by dobrym kanałem, gdyby nie to oczernianie i zły PR przeplatane manipulacjami. Ale cierpliwości, inwestor pozbędzie się wszystkich normalnych inaczej i może wtedy zacznie funkcjonować prawicowa telewizja z prawdziwego zdarzenia. ;)

 

Darujcie sobie to pisanie, że na razie nie macie zmian - to zaśmiecanie forum. Napiszcie już jak będą, najlepiej z fotkami (ja dziś znowu wyjeżdżam, więc raczej nie wrzucę).

 

@radek34:

Bardzo wątpię. :P Nieskromnie powiem, że to moja zasługa. :D Przeprowadziłem, z moim znajomym z MMP długą dyskusję na temat MTV i EPG i obiecał się tym zająć. Szybko mu poszło, bo łopatologicznie spierałem się z nim w weekend. Nazwa MTV Hits UK podobno na razie pozostanie, bo tak życzy sobie Viacom. :/

 

zerojedynkaX:

Nie nakręcaj się. To jest informacja Viacom'u, a nie Multimedii. Z tego co wiem, na razie nie będzie u nas Nickelodeona HD, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Będą zmiany w platformach, które wyłączą parę dubli SD. Multimedia się dostosuje. Pojawi się też Fokus TV i Domo HD oraz Kuchnia HD. Polsat News HD i Polsat Film HD też powinny zaistnieć. Fokus TV miał pojawić się teraz, żeby załagodzić brak NGW, ale znowu coś poszło nie tak (czytaj, kasa itp.). I dlatego będzie później.

 

Umowa z A+E Networks została zerwana, więc pomimo wcześniejszych testów ich kanały się na razie nie pojawią. Nie mogę zdradzić szczegółów. Liczyłem, że Multimedia na Facebooku trochę to wyjaśni, ale moje pytania zbywają ciszą. Być może dzięki temu łatwiej dogadają się z Power.TV o Adventure HD?

 

Będzie też zmiana w paczce Canal+. Dojdzie jeden kanał powtórkowy, a reszta przejdzie zmiany. Będzie 2 antena na sport!

 

O reszcie nie mogę na razie pisać, żeby nie nadużyć zaufania. FOX i NGC na razie nie wrócą, chyba że zdecydują się wywalić paczkę MTV. Ale o tym zarząd ma zdecydować w kwietniu najwcześniej. BBC też na razie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco san, nie odbieraj mi tej przyjemności :P Napisałem im o tym na facebooku, więc mieli się czym zająć :P Twoja rozmowa dopełniła zmian... jesteśmy zwycięzcami :P Z tego co piszesz, ciekawe zmiany się szykują w wakacje. Oby tak dalej, ale kanały NG, FOX i BBC mogłyby wrócić...nawet za opłatą. Myślę, że każdy znalazłby coś dla siebie i nie marudził o te kilka złotych. Bo prawdę mówiąc, masz rację...kiedy piszesz o tym, że MM jako jedyna nie zmieniła swoich cen od jakiegoś czasu. Coś za coś... choć szkoda, że za NG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zamierzają dodać Polsat Viasat Explore? Skoro tak dobrze dogadują się z Polsatem, powinni ten kanał dołączyć. Zastąpiłby on NGC w pewnym sensie a dwa jest jedynym brakującym Viasatem w pakietach MM. Nie wierzę że nie potrafią się dogadać o jeden kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yakuzzi ja też chętnie bym widział Polsat Viasat Explore w ofercie MM, ale my tylko możemy chcieć, a czy kiedykolwiek się pojawi to już inna sprawa:). Dla mnie na pewno kanały Viasat na obecną chwilę są o wiele ciekawsze od discovery.

 

p.s. może ktoś kiedyś interweniował w sprawie kiepskiej jakości kanału polsat sport news?. patrze właśnie na mecz pucharu Włoch i nie da się tego oglądać... o sto razy lepiej wygląda ten kanał w dvb-t niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...