Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy starzy klienci Steam , którzy są obecnie w MM-Południe mogą mieć moduł CAM?

2. Mógłby ktoś przedstawić listę kanałów dostępnych w MM-Południe?

Mogą,o ile kiedyś mieli,tzn. jak miałeś,to ci nie zabiorą,ale nowego ci nie dadzą.

Co do listy kanałów-jak bardzo chcesz,to moge ci zeskanować...albo pytaj o konkretne,to ci napiszę,czy mam.

 

Dzięki , że odpowiedziałeś , bo myslałem , że wszyscy o tym zapomną ,a o kanały to chodzi ogólnie wszystkie , które masz na dekoderze , bo chce porównać z moją (jestem starym abonentem Streamu i chcę sprawdzić , czy nic nie brakuje , bo techinicy i BOK w moim mieście mają mnie gdzieś.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 stycznia TVP Sport HD będzie dostępny w następujących sieciach kablowych: UPC, Vectra, Toya i Promax. A w "naszej szanownej" Multimedia Polska pewnie nie będzie na czas. Inne sieci potrafily się dogadać ale nie Multimedia Polska, zresztą jak zwykle, bo "rozmowy trwają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem styczniową fakturę w starej cenie .Bez uwzględnienia rabatów które dostałem przy przedłużaniu umowy. Nie wiem czy śmiać się czy płakać... :lol2:

Telefony do centrali z żądaniem wyjaśnień.A tam tradycyjne [beep]e głupa przez konsultantów. Jedyne co mogłem zrobić to udowodnić im że nie jestem wielbłądem.I złożyć stosowną reklamację. Mają teraz 14 dni na wyprostowanie sprawy . Ogólnie jestem mocno zniesmaczony tą całą sytuacją. Multimedia znowu się zachowuje jak amatorska firma bez żadnego doświadczenia.Jak tak działa dział utrzymania klienta to serdecznie gratuluje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmiane nazwy kanalu z VH1 European na VH1 to ja ostatnio znowu do nich maila pisałem w tej sprawie. Dowody wzialem stąd: viewtopic.php?f=33&t=12971&start=120 i stąd: viewtopic.php?f=33&t=12971&start=225 Na co uzyskałem odpowiedz ze za nazwe programu która jest wyswietlana odpowiada nadawca programu a nie oni. Zmienic nazwe zmienili ale zmienili na VH1. Gdyby w logo było napisane "Polska" pewnie zmieniliby wtedy na VH1 Polska.

 

Tak samo zastanawia mnie czy Sundance Channel HD to wlasciwie Sundance Channel HD, bo moim zdaniem jest to po prostu Sundance Channel ale w wersji SD ponieważ w logo nie ma oznaczenia HD viewtopic.php?f=33&t=12971&start=210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział techniczny w MM do dziś sam nie wie czy VH-1 to VH-1 Polska . Ale zmiana nazwy z VH-1 European (sic!) na VH-1 zajeła im raptem kilka lat :lol2: Co do Sundance Channel to faktycznie jest to kanał SD z kulawym upscalem w HD. Treści w wysokiej rozdzielczości można tu ze świecą szukać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa. Mam maxboxa, pakiet HD i C+Platynę. Nawet puścili mi pakiet HBO na zachętę na jakiś czas chyba. Nie działa mi tylko MTV live HD i nie wiem dlaczego bo powinien mi w tym pakiecie działać. Mam na nim brak dostępu. Czy u was MTV live działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa. Mam maxboxa, pakiet HD i C+Platynę. Nawet puścili mi pakiet HBO na zachętę na jakiś czas chyba. Nie działa mi tylko MTV live HD i nie wiem dlaczego bo powinien mi w tym pakiecie działać. Mam na nim brak dostępu. Czy u was MTV live działa?

 

Zadziała jak dokupisz opcję HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju poprzedniego roku podpisywałem aneks. Wtedy mi tłumaczono, że w Max nie będzie MTV. Może coś się zmieniło. Nie wiem. Naprawdę trudno trafić z ofertą MM. Rzekłbym nawet, że co "miasto to obyczaj".

Będę mądrzejszy za trzy miesiące, jak przyjdzie czas na kolejny aneks.

Czytam zatem forum i czytam najlepsze sposoby wydobycia najlepszej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aminis, a może nie masz MaxBox, tylko "wszystkie kanały, które powinny być w MaXBox, a zatem posiadasz pakiet SuperBox z wykupionymi pozostałymi pakietami" - sprawia to, że nie będziesz odbierał MTV Live HD :D Mam nadzieję, że rozjaśniłem sytuację :P Wszak, cytuję człowieka z MM, hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe kanały pojawiły się same. Musiałem jedynie ręcznie pousuwać puste duble kanałów z poprzednich częstotliwości. U kolegi z tego samego osiedla kanały zniknęły a nowe sie same nie pojawiły. Więc jest to róznie jak widzę. Na razie chodzi mi wszystko pięknie. Co do MTV live HD to mam zarówno MaxBoxa jak też pakiet HD a mimo to MTV live HD pokazuje mi brak dostepu. Nie wiem dlaczego. Muszę to chyba wyjaśnić po niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego właśnie zmierzam. Nie wiem od czego jest to uwarunkowane, aczkolwiek niby jedna firma, jedna oferta a w każdym mieście inna pakietyzacja oraz inne standardy. W normalnej sieci, jak się przejmuje mniejszego gracza i wkracza się w jego możliwości techniczne, to standardem jest oferowanie całej swojej oferty. W przypadku kiedy brak jednak jest możliwości technicznych to szybko stara się je dociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W marcu kończy mi się roczna umowa z Multimediami. Teraz mam internet 12 MB + Max Box z całym sportem. Ponieważ interesuje mnie pełny pakiet C+, czyli tak zwana Platyna otrzymałem od Multimediów nową ofertę na następne 12 miesięcy. Ta oferta to: internet 12MB + Max Box z całym sportem + platyna za 120 zł miesięcznie. Jak myślicie czy to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...