Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Canałów+ nie mam , a Ale Kino i TVP Kultura to zwykłe stereo.

Czyli wielokanałowy dźwięk to domena platform takich jak Netflix.

Szkoda że Multimedia to obraz tylko 1080i i dźwięk PCM albo DD 2.0.

Czyli do telewizora takiego dla babci i dziadka. Chyba naziemna po przejściu na DVB T2/HEVC będzie miała lepsze parametry techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerojedynkaX, a przełączyłeś ścieżkę dźwiękowa na tych kanałach  na oryginalną? Rozumiem, że kanału MTV Live HD nie masz.

https://megawrzuta.pl/download/60dd6e47e3e7f99accc923d425403ec0.html

To przykład z kanału TVP Kultura.

A jeszcze jedno, nie wszystkie audycje na danym kanale mają ścieżkę DD 5.1. Także może akurat trafiłeś na film/program z dźwiękiem stereo.

 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, maxio napisał:

Jeżeli nastąpiło przepięcie na sieć Vectry to zniknęło NTC a w zamian masz niekodowane kanały DVB-C.

To raczej nie ma znaczenia. U mnie po przepięciu pojawiły się odkodowane kanały w paśmie DVB-C a obecne od czasów MM kanały w DVB-T pozostały i świecą do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andyp napisał:

Zmiana serwisu HBO GO na HBO MAX:

Czy teraz wszystki takie serwisy zmienią nazwy z go na max?

Przecież max jest dużo lepsze od go.

Potem będzie premium lub platinum.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marciniozo

Nie wiem, czego w ogóle ma dotyczyć Twój post. Brzmi to trochę tak, jakbyś przez ostatni rok był odcięty od informacji ze świata i w ogóle od internetu. 

W niektórych krajach właśnie od mniej więcej roku funkcjonuje serwis oraz aplikacja HBO MAX i wiadomo co oferuje. Artykułów na ten temat było setki. 

Wiadomo też, że pod względem technicznym będzie to wszędzie ujednolicone. Zawartość oczywiście nie będzie ujednolicona, bo to już jest związane z prawami na dany rynek. 

Np. w Polsce już w marcu w HBO MAX pojawi się Diuna oraz Matrix. Ogólnie zapowiadają, że produkcje kinowe Warner Bros będą się pojawiać w serwisie 45 dni po premierze kinowej w danym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o cutch up w dekoderach, zauważyłem, że opcja "Obejrzyj od początku" (dot. aktualnie oglądanego programu) od wielu tygodni działa tylko na kilku kanałach - wyświetla się wtedy ta okrągła strzałka.

Kiedyś to było dostępne dla sporej grupy kanałów. Jakieś prawa nadawania się zmieniły, czy cos namieszali ?

Edytowane przez retrol
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy Multimedia włączy jakieś kanały 4K czy nie. Jak jakiś czas temu puścili TVP4K odkodowane to na module CAM od Multimedii oglądałem ten program bez problemu.Więc chyba nie jest prawdą że trzeba wymieniać moduły na Cl+. Telewizor Samsung 55" 4K.

Czy posiadacze dekoderów mieliby problem nie wiem.Ale na modułach chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cezary1020 napisał:

W tym momencie mam internet 300mb za kwotę 54 zł. Dzisiaj oferta 49 zł przy umowie na 12 miesięcy lub 45 na 24 miesiące. Brać? 

 

Ja mam 600 za 35. Sam sobie odpowiedz ;) Wypowiedzenie to podstawa.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy HBO MAX. Oglądam Diunę. Jest Dolby Vision i Dolby Atmos. Tak przeglądam i są pozycje z Dolby Vision i Dolby Atmos, ale jest też sporo filmów w jakości HD z dźwiękiem 5.1.

W moim TV w LG content store nie było aplikacji HBO MAX. Trzeba dodać. Potem już tylko logowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, maks27 napisał:

 a EPG nadal z Fox-a.

Przecież jest to kanał promocyjny,dany kanał masz na 509 .Tak jak na 118 Teraz jest BBC Earth (512) wcześniej był BBC Brit który jest na 701.
Ciekawe kiedy dołączy News24?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...