Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to co mam w podpisie za 94,99. Gdybym nie dobrał HBO cena byłaby 90. Od lat najpierw składam wymówienie na wszelkie usługi jakie mam (pod koniec umowy), potem dzwonię do Działu Utrzymania i umowę zawieram telefonicznie. Gdy się tego nie zrobi praktycznie zawsze oferta jest droższa niż poprzednia. Co na teraz uległo zmianie to również to, że chcąc umowę na 12 miesięcy cena również rośnie. Uzgodniłem, że biorę na 24 miesiące i dobieram HBO, więc wyszło 4,99 drożej niż wcześniej.
Wiesz co ,mi się zbytnio za bardzo nie chciało szarpać .
Uważam ,że przy obecnej drożyźnie ,cenach u konkurencji ,kwota 120 zł za taki pakiet jest ok.W pracy ludzie robią wielkie oczy jak słyszą ile i za co płacę.A jak tłumacze jak to robić ,to narzekają ,bo trzeba pilnować i dzwonić .....to niech płacą po 250 za lenistwo :-)
Oczywiście ,można było się kłócić o te 10 zł mniej teoretycznie ,ale jak napisałem ,zbytnio mi się nie chciało.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cios dla użytkowników dekodera ips3000.

 

Przy nowym sofcie w sierpniu 2021 zewnętrzny dysk usb już nie zatrzymuje się po kilku minutach, ale działa dłużej, często godzinami po zatrzymaniu nagrywania i wyłączeniu dekodera.

 

Teraz, od lutego 2022 mamy kolejny nowy soft i przestało działać kontynuowanie oglądania nagrania od wcześniej przerywanego miejsca.

 

Wg pomocy technicznej takie pierdoły nie są zagwarantowane w umowie i mogę się cmoknąć, a chińczyk czy poprawi lub dorobi to w kolejnym sofcie, to jego sprawa.

 

Nowy soft wypuścili, bo podobno kilka osób narzekało, że skanowanie kanałów trwało długo. Ale dlaczego musieli przy okazji zmieniać szatę graficzną z powrotem z różowego na czerwony i zabierać stare opcje?

 

Mi od sierpnia 2021 już ok. 100 razy skanowało, a teraz w zamian za to Polsaty klatkują i to chyba wszystkie, szczególnie Polsat Film.

 

Czasu przełączania kanałów też nie ma w umowie i może wynosić np. 5 czy 10 sekund i to nie uprawnia do zerwania umowy.

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Jako 25 letni klient Multimedii Polska na jakich zasadach mogę zostać klientem Vectry ?  Jako długoletni , czy jako nowicjusz ?  Jak mnie potraktują w BOK-u czy na Infolinii jak będę chciał przejść od córki do matki ?

Jako nowy klient. Czyli oferta że strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Zastanawiam się dlaczego Multimedia ma jeszcze kilka kanałów analogowych. Kto jest ich odbiorcą ? Nawet babcie i dziadki przeszły już dawno na DVB T z przystawkami do kineskopów i na dodatek za darmo. Nie szkoda pasma częstotliwości ?

Ja używam, gdy włączam tv i nie chce mi się przełączać na dekoder.

Przełączanie kanałów analogowych to mgnienie oka, a przez dekoder trwa wieki.

To może zadaj pytanie, kto używa analogowego radia w kablówce i w eterze? Chyba tylko emeryci na działaczkach i budowlańcy. Powinno się je wyłączyć i zrobić miejsce na 5G.

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 09:35, aquarius napisał:

Ja używam, gdy włączam tv i nie chce mi się przełączać na dekoder.

Przełączanie kanałów analogowych to mgnienie oka, a przez dekoder trwa wieki.

To może zadaj pytanie, kto używa analogowego radia w kablówce i w eterze? Chyba tylko emeryci na działaczkach i budowlańcy. Powinno się je wyłączyć i zrobić miejsce na 5G.

Porównanie do radia jest mocno chybione wobec faktu, że "naziemnego" sygnału tv analogowego nie ma już od prawie dekady... A w swoim samochodzie (jeśli go posiadasz) to słuchasz tylko radia dab+?...

A wracając do odbioru kablówki... Czyżbyś używał jeszcze zestawu: telewizor crt + dekoder? (Wszak sporo kanałów dvb-c jest niekodowanych...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 30 dni przed końcem umowy - przykładowo umowa do końca października to w miesiącu wrześniu dzwonisz na 244-244-244 i zgłaszasz wypowiedzenie. Tam będziesz pytany z jakiego powodu. Odpowiedzieć, że nowe warunki nie odpowiadają albo telefon czy telewizja to przeżytek i przechodzisz na serwisy online. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia w systemie czekasz ze 2 dni i dzwonisz na 244-244-333. Tam się zgłaszają ludzie z Działu Utrzymania i ustalasz warunki. Umowa jest wtedy zawierana na odległość, ale warunki znacząco lepsze niż nawet na telefonicznym dziale sprzedażowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2022 o 11:23, marteenez napisał:

Porównanie do radia jest mocno chybione wobec faktu, że "naziemnego" sygnału tv analogowego nie ma już od prawie dekady... A w swoim samochodzie (jeśli go posiadasz) to słuchasz tylko radia dab+?...

A wracając do odbioru kablówki... Czyżbyś używał jeszcze zestawu: telewizor crt + dekoder? (Wszak sporo kanałów dvb-c jest niekodowanych...)

Tu masz rację, radio analogowe też powinno być wyłączone dekadę temu. Tak zrobili dawno temu w UPC.

Tak chcemy 4K, 8K, a radio z szumami jest ok?

 

Mam faktycznie też tv crt 100 Hz, poza tym LCD podświetlany świetlówkami z 2010 roku.

 

A Ty pewnie nawet 100 Hz tv nie masz?

 

Ale to wszystko nieistotne, gdy cały czas są przycinki np. na Kino Polska i TV4 (analog i cyfra).

Może nie mam hevc.

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 17:42, Kleofas11 napisał:

Jeśli chodzi o telefon stacjonarny to obecnie zarówno Multimedia jak i VECTRA oferują (na ich stronach internetowych) tylko jedną opcję (za 15 PLN miesięcznie), mianowicie "Telefonia stacjonarna bez limitu" :

 

" W ramach abonamentu otrzymasz możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń :

na telefony komórkowe w Polsce,

na telefony stacjonarne w Polsce, Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. "

........................................................................................................................................................................

Zadbaj więc o to, żeby przy przedłużaniu telefonii stacjonarnej nie wcisnęli ci jakiejś starej (tj. gorszej) opcji. 

Witam, W jakiej technologii działa telefonia stacjonarna w MM/Vectra? Tradycyjnie po kablu, czy jako Voip? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Powinni usunąć RTR Planeta tak jak zrobił Orange?

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-rosyjskie-kanaly-krrit-usuwa-sieci-kablowe-platformy-cyfrowe-russia-today-rossija-24-orange-polsat-box-canal
 PS.Może zamian dadzą BBC NEWS lub DW.

Edytowane przez andyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...