Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
75 zł: MaxBox, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
 

Czy to jest nowa umowa, czy przedłuzenie? Mi pani powiedziała 130,- zł za  

Tv , internet 150mg, telefon stacjonarny 400 limit 400min. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
75 zł: MaxBox, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
 
Czy to jest nowa umowa, czy przedłuzenie? Mi pani powiedziała 130,- zł za  
Tv , internet 150mg, telefon stacjonarny 400 limit 400min.
Przedłużenie, podpisałem w końcu na 85 zł MaxBox, eleven, HD, mm go, 600 net, telefon stacjonarny do tego pakiet fun club bez tego pakietu Pani powiedział, że nie dałoby rady za 85 zł default_icon_wink.gif

Może złóż wypowiedzenie bo strasznie dużo Ci liczą, ja bez wypowiedzenia negocjowałem warunki. Chcieli dorzucić jeszcze hbo - za 102 zł. Umowa na 24 miesiące.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 16:00, Pabington napisał:

czy odblokowanie portu USB w dekoderze do usługi PVR, czyli nagrywania na swój dysk zewnętrzny jest w MM płatne?

Normalnie 5 zł/mc.

W pakiecie może być za 4, 3, 2, 1 lub 0 zł/mc.

Będzie tyle, ile utargujesz.

 

Dla mnie, bez nagrywania tv nie ma sensu.

 

W ips3000 można nagrywać równocześnie dwa różne kanały FHD i oglądać trzeci (z pewnymi ograniczeniami).

Edytowane przez aquarius
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Konczy mi sie umowa i zlozylem wypowiedzenie poniewaz w standardowym biurze mialbym teraz platnosc 175zl/m-c (dotychczas placilem 165):

- Pakiet MaxBox

- Internet 150 MB

- Telefon stacjonarny (chyba bez minut) 

- HBO HD Max

- HBO GO

- Canal+ Prestige

- 2 dodatkowe dekodery do Multiroom

- multiMobile (karta sim z nielimitowanymi rozmowami, sms + 2GB danych). 

 

Po przyjeciu rezygnacji, zadzwonili z DUK i teraz proponuja 140 zł z umowa na 2 lata i to co powyzej z drobna modyfikacja:

- zwiekszenie internetu do 300 MB

- dodatkowy pakiet Eleven Sports. 

 

Z tego co czytam na forum to juz chyba za bardzo nie da sie negocjowac (moze z kilka zł), a ze oferta mnie satysfakcjonuje to pewnie zaakceptuje ich warunki. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś próbował przeniesienia usług Multimedia do lokalizacji w której świadczy usługi Vectra? Czy jest to w ogóle wykonalne teraz?

Chodzi o tę samą miejscowość (nawet ta sama ulica w Warszawie, na jednym adresie zawsze była Multimedia a na drugim Vectra, obecnie się przeprowadziłem a BOK nie wie czy to jest możliwe).

Edytowane przez pawel319
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być możliwe przecież mamy ten sam sygnał. Na jednej wspólnej instalacji działają teraz obie sieci. Sam jestem w MM a sieci wifi juz w bloku są  Vectry od osób które podpisały umowy w tym roku.  Nawet fizyczne podłączenie dekodera na innym osiedlu gdzie jest Vectra i dekoder pobierze aktualne uprawnienia.

@pawel319 dzwoń na infolinię, jak kiedyś pytałem o to w lokalnym biurze Vectry to proponowali rozwiązanie obecnej umowy i nową jako klient Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel319 napisał:

@maks27 będę jeszcze próbował, jak na razie po godzinie na infolinii, przełączania do różnych osób nie wiedzą czy jest to możliwie, aż w końcu ktoś zaproponował nową umowę w Vectrze ale 2 razy droższą nić obecnie.

A masz jeszcze umowę terminową w Multimedia? Jeżeli tak to logiczne, że proponują drogo. Masz wybór. Albo drożej albo kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak nie ma tam Multimedii, to może co najwyżej zerwać umowę i podpisać już pod szyldem Vectry, tylko drożej jak proponują. Można powiedzieć, że idą na rękę, bo będzie bez kary za zerwanie umowy. Ich nie obchodzi, że ktoś się przeprowadza, podpisało się umowę na dany okres i trzeba się z tego wywiązać. Nie muszą dawać oferty tańszej, jak Multimedia na nowym adresie nie świadczyła usług wcześniej (mimo, że to ta sama grupa teraz, mogą chcieć wyrwać więcej kasy i zasłaniać się, że inaczej nie mogą i nic w tym dziwnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio taką sytuację : zmarła teściowa , która miała umowę terminową 2-letnią w UPC . Mieszkała sama. Po śmierci moja żona poszła do BOK UPC z aktem zgonu i bez zbędnych formalności rozwiązali umowę mimo że od podpisania jej upłynęły zaledwie 4 miesiące. Pytali tylko czy w tej lokalizacji ktoś będzie mieszkał i ewentualnie nie chciał jej kontynuować. Gdy usłyszeli że mieszkanie przez kilka lat będzie puste sprawy nie było. Zwrócili nawet 26 zł nadpłaty.  Czy w Multimedii zachowali by się tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Ja mam superbox , 2xmultiroom, cinemax,150 Mb, BSM za 60 zł. Przy maxboxie chcieli 70 zł ale mnie ten pakiet nie był potrzebny. Po dodaniu HBO I Canal+ to by wyszło ponad stówę i dyskusji mimo wypowiedzenia nie bylo. Słaby ze mnie negocjator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, brtk napisał:

Tylko jak nie ma tam Multimedii, to może co najwyżej zerwać umowę i podpisać już pod szyldem Vectry, tylko drożej jak proponują. Można powiedzieć, że idą na rękę, bo będzie bez kary za zerwanie umowy. Ich nie obchodzi, że ktoś się przeprowadza, podpisało się umowę na dany okres i trzeba się z tego wywiązać. Nie muszą dawać oferty tańszej, jak Multimedia na nowym adresie nie świadczyła usług wcześniej (mimo, że to ta sama grupa teraz, mogą chcieć wyrwać więcej kasy i zasłaniać się, że inaczej nie mogą i nic w tym dziwnego).

 

Nie ma tam Multimedii ale jest Vectra stąd moje pytanie (obecnie na stronie Multimedii pokazuje zasięg usług także tam gdzie jest Vectra i w wspomnianej lokalizacji także), przecież logiczne że nie pytałbym się o przeniesienie tam gdzie obie spółki nie docierają. Obecnie wyrównali ofertę telewizyjną (przynajmniej w Warszawie są zaszyfrowane kanały Vectry w kablu MM) a internet revDNS identyfikuje się jako Vectra, więc technicznie pewnie jest możliwość tylko chęci lub niewiedzy brak. Jak pisałem, infolinia odpowiada że nie wie czy tak można, BOK też nie wie, dlatego pytałem tutaj. Umowa kończy się z końcem roku więc jak nie przeniosą to nie, obecnie nie potrzebuje kablówki tylko szkoda wg mnie korzystnej wynegocjowanej oferty.

Edytowane przez pawel319
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...