Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu niektórzy nie mają alternatywy. No chyba że providerzy sat.

Dzięki forum już wiem że jak się przeprowadze do nowego mieszkania to MM na pewno nie wezmę. Chyba że będą mieli jakąś za[beep]ista ofertę na full pakiet,ale możliwe że nawet to mnie nie skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy za jakąś pokutę w tych Multimediach?

Jakieś 3 lata temu byłem w NC+, ale przy przy przydłużaniu umowy zaproponowali mi taki kosmos,że wróciłem do MM.Umowa mi się kończy w listopadzie i nie wiem co będzie dalej.Jeżeli MM by dala kanały  premium od Polsatu na LM to bym został,jak nie to albo CP albo NC+ lub łączone by mieć C+...Internet jest świetny wg mnie w moim mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym roku zamkną temat "cyfryzacji". Problemem Multimedii jest oferta programów HD. Ciągle około 35 programów nadawanych w HD jest w naszej kablówce w wersji SD. I trudno nawet wyjaśnić dlaczego. U wszystkich dużych operatorów (Vectra,UPC,Toya itp itp) takie programy jak TTV,TV4,D.Science już dawno emitują w HD.Telewizory są coraz lepsze,nawet 4K można już mieć za 2 tys. zł. A oni uparcie nadają w 576p. Wygląda to koszmarnie. Aż nie chce się włączać.  :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym roku zamkną temat "cyfryzacji". Problemem Multimedii jest oferta programów HD. Ciągle około 35 programów nadawanych w HD jest w naszej kablówce w wersji SD. I trudno nawet wyjaśnić dlaczego. U wszystkich dużych operatorów (Vectra,UPC,Toya itp itp) takie programy jak TTV,TV4,D.Science już dawno emitują w HD.Telewizory są coraz lepsze,nawet 4K można już mieć za 2 tys. zł. A oni uparcie nadają w 576p. Wygląda to koszmarnie. Aż nie chce się włączać. :-|

A na FB twierdzą że sprawa logo HD leży po stronie nadawcy, cytując klasyka: mają rozmach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bu pół biedy gdyby nadawcy kanałów które na rynku nadają wyłącznie w HD nie dodawali tego dopiska do loga, to nie byłoby by takiego żalu do MM. A MM ewidentnie pobiera sygnał w HD ale dlaczego po mimo cyfryzacji tak wiele kanałów przerabia na SD ? Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie informacje, że jest oferowany na tych samych zasadach? Jesteś negocjatorem ze strony Multimedii z nadawcami? Moim zdaniem, gdyby było na tych samych zasadach i nie trzeba by było renegocjować dotychczasowych umów, to już byśmy je mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 60 megabitów za 35 złoty na 24 miesiące to dobra cena?

-co znaczy 60mb+?-ktoś wie?

Bez problemu daja za 25/miech.

Sam wczesniej placilem 55zl i po wyslaniu wypowiedzenia i postraszeniem przejscia do konkurencji sami zaproponowali 25zl. Az mnie zatkalo jak uslyszalem w sluchawce taka kwote. Jak bym dalej negocjowal to pewnie by cos sie jeszcze dalo zejsc bo 25zl to bylo na dzien dobry :) Umowa nazywa sie "Wynegocjuj swoją cenę"

 

Posiadam sam internet w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eBOKu dostałem taką informację : Informujemy,że nastąpiło połączenie spólek : Multimedia Polska S.A. I Multimedia Polska-Południe S.A.. Od tej chwili abonenci Multimedia-Południe stają się abonentami Multimedia Polska S.A. Nie ulegają zmianie żadne dotychczasowe warunki umowy,w szczególności wysokość abonamentu.

 

W jedności siła ? Czy może coś innego ?  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...