Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako że przeprowadziłem się do nowego mieszkania muszę podpisać umowę z operatorem a mam dostęp tylko do MMP.

Handlowiec, który zostawił ulotkę na klatce zaproponował:

MaxBox + Internet 120 + Canal+,Eleven,HD(przez 3miesiace) za 79zł przy umowie na 24 miesiące.

Jako nowemu klientowi myślicie, że jest szansa coś ugrać więcej ?

U niego niestety się nie dało, ale można na infolinii albo w biurze klienta?

Nadmienię, że miasto to Warszawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet 60 Mb/s za 59 PLN to więcej niż na ich stronie internetowej. Są tacy, którzy płacą za to tylko 19 - 25 - 29 PLN (usługa Wi-Fi w cenie). I bez konieczności brania telewizji. Cena zależy od zdolności negocjacyjnych. Oczywiście wcześniej trzeba złożyć wypowiedzenie.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi jeśli będziesz miał takową opcję w ustawieniach TV włączoną.

Moja pełna lista na CAM przewiduje 189 pozycji, z czego 3 to radio (jednak "brak sygnału"), 2 to plansze MM oraz jedna "brak sygnału". Do tego dodać trzeba 7 dubli kanałów w HD/SD (Comedy Central, Discovery Channel, TLC, TVP Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Ale Kino!), oraz jeden w SD/SD (Comedy Central Family). Wlicza się w to jeszcze VIVA Polska i MTV Polska; przy czym oba kanały są dwa razy na liście, aczkolwiek tylko na jednym z nich jest sygnał.

 

Jaki telewizor wyszukuje Ci te kanały z planszami i radiowe? Mój Philips niestety ich nie wyszukuje, ale np. wyszukuje karta telewizyjna na USB, a także zewnętrzny dekoder STB na Linuxie. 

Problemem wydaje się być to, że te programy są nadawane tak jakby bez nazwy i karta oraz dekoder po wyszukaniu jako nazwy tych kanałów wpisują ich numer SID, a telewizor chyba 

sobie z tym nie radzi. Oczywiście nie zależy mi konkretnie na tych powyższych kanałach, tylko na lokalnym Echo24, który jest nadawany w ten sam sposób i jego też nie wyszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat również mam Philipsa. ;) Ale wyszukuje wybiórczo. Gdy skanowałem przedostatnim razem to nie znalazło kanałów radiowych. Wcześniej znajdowało. Ostatnio skanowałem po dodaniu Eleven Extra do oferty i znalazło tyle, ile pisałem. Oczywiście to dotyczy tylko CAM, bo na dekoderze znajduje 183 pozycje (na pełnym skanowaniu częstotliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę.

Zimą kończy mi się obecna umowa. Interesują mnie pakiety: StartBox Plus (jeśli dają go również obecnym abonentom, a nie tylko nowym?), Sport HD Extra, Sport Champions HD, Multiroom w cenie - 1 moduł obecnie posiadany i dołożenie 2 dekoderów, C+  - może być ten na 6 czy tam 7 miesięcy za darmo i koniec, lub Select ale jeśli zaproponują jakąś bardzo przystępną cenę, Internet - wystarczyłby mi w zupełności 30 Mb. Jaką cenę można za to uzyskać?

Dla pomocy napiszę jeszcze wybrane znalezione oferty i ceny za posiadane pakiety forumowiczów:

@NOWY1916 - Net 60Mb, MaxBox, HBO, Sport Champions, HD, C+ na 7 miesięcy = 61 zł.

@Robi7 - MaxBox, HD, C+ Prestige na 6 miesięcy, Sport Champions, Multiroom, Net 60 Mb = 51 zł.

@neuro_wrw_gang - Net 60 Mb = 20 zł.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po okresie promocyjnym C+ (6 miesięcy gratis) trzeba rezygnować, czy z automatu wyłączą?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest kolejna przerwa w działaniu eBOK to prawdopodobnie w jakiś miejscowościach nastąpią zmiany. Za każdym razem przerwy w eBOK skutkowały tym, że w niektórych miejscowościach były zmiany oferty. Zobaczycie sami, choć może być i tak, że na forum nie wypowiedzą się osoby, których zmiany dotyczyły. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest kolejna przerwa w działaniu eBOK to prawdopodobnie w jakiś miejscowościach nastąpią zmiany. Za każdym razem przerwy w eBOK skutkowały tym, że w niektórych miejscowościach były zmiany oferty. Zobaczycie sami, choć może być i tak, że na forum nie wypowiedzą się osoby, których zmiany dotyczyły. :wink:

 

Komunikat na eBOK nie ma nic wspólnego z wprowadzaniem nowych kanałów, on się pojawia od dawna i widzą go wszyscy, po co wprowadzasz zamieszanie i siejesz ferment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie w BOK-u ( o ile można to nazwać potwierdzeniem) że na pewno w listopadzie w mojej lokalizacji będzie tzw."cyfryzacja". Jeśli to by była prawda ( na co wciąż liczę) to wreszcie po dwóch latach czekania miałbym pełną ofertę. Mo właśnie - czy pełną ? Z wcześniejszych postów wynika że niektórzy mają "ósemkę" inni "dwunastkę",jeszcze inni inną kombinację. A może już wszyscy po "cyfryzacji" mają jednolitą ofertę ?  Jak to jest ?   :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...