Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Można już zamawiać dostęp do kanałów Polsatu na Euro. Niby jest wymieniona możliwość zamówienia przez eBOK, ale ja takiej opcji nie mam. Dodatkowo w regulaminie jest informacja, że kanały ruszą 8 czerwca i nie będą dostępnę w Rawie Mazowieckiej i Strzelcach Krajeńskich (tam to już totalne zacofanie w infrastrukturze musi być). :)

A możesz podać mi ten regulamin? Ja na stronie MM nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowe pozycje na liście (na razie to testy):

  • 74 - (Test1) Adventure HD
  • 103 - (Test3) Top Kids HD
  • 202 - (Test4) Power TV HD
  • 203 - (Test2) Nuta TV HD
EPG działa na wszystkich kanałach, ale wciąż są zakodowane.

 

vObxYUy.jpg

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać mi ten regulamin? Ja na stronie MM nie mogę go znaleźć.

Jak pisałem tego posta to był w aktualnościach-> Mistrzowska oferta i na dole były regulaminy dla MM i MM Południe. Teraz widzę, że zniknęło - może coś aktualizują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowe pozycje na liście (na razie to testy):

  • 74 - (Test1) Adventure HD
  • 103 - (Test3) Top Kids HD
  • 202 - (Test4) Power TV HD
  • 203 - (Test2) Nuta TV HD
EPG działa na wszystkich kanałach, ale wciąż są zakodowane.

 

To masz dobrze, tylko pozazdrościć. Wszystkie nowości u garstki, a reszta może chociaż popatrzeć ;) Jeszcze kilka miesięcy temu Suwałki miały pełną ofertę, a teraz jesteśmy już w tej większości, która ma coraz większe braki, a o innych miastach, które mają jeszcze większe braki, to nie wspomnę, tylko współczuć mogę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowe pozycje na liście (na razie to testy): 

  • 74 - (Test1) Adventure HD
  • 103 - (Test3) Top Kids HD
  • 202 - (Test4) Power TV HD
  • 203 - (Test2) Nuta TV HD
EPG działa na wszystkich kanałach, ale wciąż są zakodowane.

 

U mnie brak tych testów. Cóż, bez komentarza.

 

Od jutra ma wejść w życie moje przedłużenie umowy. Powinno pojawić się:

- HBO Max HD -> już jest

- Eleveny -> brak

- Cinemaxy HD -> są

- Net 120/10Mb/s -> jest

 

HBO widywałem tylko w otwartych oknach. Trzymają jakość obrazu, jest bardzo dobra. Cinemaxy też ok ale muszę się jeszcze przyjrzeć na innych filmach. Martwi mnie nieco brak Elevenów ale czekam spokojnie do jutra.

Net 120/10. Cóż, też czekam do jutra na oficjalny start świadczenia usługi bo download owszem jest 120, a nawet więcej bo pod 130 ale upload nie chce za nić przekroczyć 9Mb/s. Testy na trzech różnych serwerach:

 

5368106711.png

5368126680.png

 

d2c7c700d5.jpg

 

Sprawdzone też na szybkim FTP. Upload nie przekracza około 8,6Mb/s. Będę to jeszcze testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek: Ja też mam nowe warunki od 1 czerwca i wszystkie kanały, które miały świecić są już od wczoraj. Także te Eleveny jakieś podejrzane - czuję reklamację. :D

 

Czytając forum i przejścia dwóch osób z przedłużeniem miałem o to obawy ;) dlatego zapisałem dane konsultanta i godzinę rozmowy. Zobaczymy jutro. No i nadal nie mam listu z papierami od MM.

 

 

Trzeba przyznać, że Cinemaxy w SD nadają w całkiem przyzwoitej jakości jak na SD. Niestety do HD jednak sporo brakuje.

Mam nadzieję, że w końcu doczekam tych kanałów w HD u siebie.

 

No właśnie ta jakość SD mnie nieco zmyliła a potem sprawdziłem w papierach i potwierdziło się, że przecież są w SD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminy są dostępne: trzeba zjechać na sam dół strony

 

https://www.multimedia.pl/Strefa-produktowa/AktualnosciKonkursy/Aktualnosci/Mistrzostwa-Europy-w-pi%C5%82ce-noznej-2016-w-Multimedi.aspx

 

U mnie brak testów "wielkiej 8ki HD/parszywej 12tki HD".

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już telewizję cyfrową Multimedia i dodatkowo kupisz Polsat Sport HD Extra i Sport Champions HD, bądź posiadasz już telewizję cyfrową oraz stacjonarny Internet Multimedia i dodatkowo przedłużysz warunki promocyjne na obie bądź jedną z tych usług na kolejny okres, bądź posiadasz już stacjonarny Internet Multimedia oraz kupisz naszą telewizję cyfrową w Pakiecie MaxBox z pakietem Sport Champions HD.

 

 

Jestem dziś trochę zmęczony i nie wiem czy dobrze kumam. Jeśli mam internet i telewizję w ofercie promocyjnej to jak przedłużę np. internet to dostanę za 0 zł całe Ojro?

Edytowane przez klajfert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adventure HD to bardzo ciekawy kanał dokumentalny ,moim zdaniem mocna konkurencja dla Focus TV.

Power TV też nieźle sobie radzi,no ale mógłby zwiększyć ilość teledysków.Za dużo tam powtórek

Top Kids HD-kanał szumnie zapowiadany jako nieoficjalny spadkobierca Fox Kids. Miał raczyć klimatem starych dobrych kreskówek,uzupełniony polskimi produkcjami.No cóż...miał. Obecna ramówka jest bardzo słaba i oferuje w głównej mierze tylko takie produkcje jak "Dennis Rozrabiaka","Madeline","Denver","Pole Position","Troskliwe Misie","Milusińscy i "Inspektor Gadżet". Ja się pytam gdzie jest reszta ? Na polską kreskówkę nie trafiłem ani razu. Kiedy solidne zmiany w EPG ?

Nuta TV HD-kanał prezentuje wysoką jakość klipów. Zarówno obrazu i co ważne dźwięku Niestety playlista jest za bardzo uboga.Za dużo tu powtórek. Program tej stacji też jest słaby i prezentuje się tak : 8-20 Dobra Nuta,20-0 Imprezowa Nuta i 0-8 Polska Nuta. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie też nie ma testów nowych programów mimo pełnej oferty. Oczekiwanie na redukcję analogu,która miała być w kwietniu,teraz mowa o pażdzierniku,przedłuża się. I tak naprawdę może być dopiero w przyszłym roku.

Mr.Cziquita napisał że Adventure HD (i inne) będą nie tylko w lokalizacjach gdzie zredukowano analog ale też w wielu innych miejscach.

Pytanie: w jakich ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...