Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze oferty mają łączone z Energią lub gazem, ja w tym roku przedłużyłam umowę z Energią elektryczną rachunki spadły mi o połowę, a po wprowadzeniu zmian na abonamencie przypadkowo się rozmyślilam i zrezygnowałam z umowy na energię a abonament na usługi został :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prądem i gazem to aż tak super nie jest. Nie ma tam realnego rozliczenia za zużycie i robi się tzw. nadpłatę wg rocznego zużycia i bywa tak, że po roku trzeba dopłacić a to trzeba zrobić jednorazowo, czyli obecna opłata + opłata do Enei czy Energii + różnica wynikająca po roku.

 

Co do deków to mam dostać jakieś czarne podobne do polsatowskich i powiedzcie czy są z nimi jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery działają ok (tu masz listę tych w MM). A jak pojawią się jakieś problemy, to po prostu zgłoś operatorowi - wymienią na sprawny.

 

Choć moim zdaniem, byłoby dobrze gdyby już wprowadzili nowocześniejszą konstrukcję. Także nowe oprogramowanie, a'la Horizon z UPC, czy Evobox z CP.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi

Cyfrowy Polsat tworząc te kanały, chce na nich zarabiać. A nie rozdawać kablówkom, w celu poprawy ich ofert. Multimedia też nie pomniejszy swojej marży, bo musi mieć wyniki. Inaczej będzie pod kreską. Dlatego kanały, jeśli będą, to na pewno za dodatkową opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News HD, TV4 HD, Polsat 2 HD i inne, czekają tylko na ruszenie analogowej. To właściwie kwestia techniczna. A wszelkie PPV i poprzednie premium były. ;)


Poza tym, u mnie ten pierwszy jest od paru miesięcy. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanały TVN'u, szczególnie te ostatnie w HD, mają wszyscy? Nie. Więc, nie generalizuj. Teraz praktycznie nie zadebiutował, i nie zadebiutuje żaden normalny kanał (nie licząc premium Eleven). Czyli, według twojego toku rozumowania wychodziłoby, że nie dogadują się z nikim. :D

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Multimedii zapowiedział ograniczenie TV analogowej z końcem tego roku,najdalej do połowy przyszłego.

Czy coś się dzieje w tym temacie ? Może ktoś wie w których lokalizacjach trwa obecnie "cyfryzacja" MM ? Coś cicho się zrobiło.

U nas też zapowiedzieli na wiosnę i niby przesunęli na jesień.Miało być stopniowo w poszczególnych regionach kraju. To gdzie jest teraz ?

Mam wielu znajomych na Dolnym Śląsku,Mazowszu i Pomorzu i ludzie nawet nie słyszeli o tym.

Chyba że planują w jednym terminie wszędzie.To zmienia postać rzeczy.Na razie słychać tylko "gaz" i "no limit za 1 zł". Tylko żeby choć to była prawda !... :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku jak mi się zakończyły warunki promocyjne dzwoniłam na infolinię 3x i dopiero za 4 razem jakaś miła Pani z infolinię zaproponowała mi nową promocję zwiększyła Internet w starej cenie i miałam skorygowane 3 faktury :) niestety na infolinię jest jak w życiu... Zależy na kogo się trafi jedni są bardziej kompetentni i ogarnięci inni niestety mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie oczekiwania w kolejce BOK złożyłem wypowiedzenie. :) Pani ładna, miła i obsłużyła mnie w 2 minuty. :P Czekam na telefony z DUK. 

Dlatego wysłałem wypowiedzenie pocztą z powiadomieniem dostarczenia SMS-em. Następnego dnia miałem już telefon z DUK.

Chociaż ominęła mnie przyjemność oglądania ładnej miłej pani... :wink:

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ładnej, miłej Pani warto było czekać tę godzinę. :)

 

Teraz na serio - jak złożyłem tylko wypowiedzenie na telewizję, bo oczywiście na telefon i internet nie mogłem, bo są inne okresy wypowiedzenia niż na telewizję i to jeszcze za wcześnie. Czy jak DUK mi zaproponuje dobrą ofertę na telewizję i internet, to umowę ma telefon muszę wypowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no z tymi różnymi terminami to jest problem. Dlatego w zeszłym roku ( czy dwa lata temu) podczas przedłużania umowy udało mi się wszystko tak połączyć aby mieć jeden termin i teraz jest OK. Poszło wypowiedzenie na wszystko i rozmowa była o usłudze kompleksowej.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...