Skocz do zawartości

DVB-T z nadajnika na Świętym Krzyżu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też się podziele jakością i siłą.

 

MUX 1 (546,00 MHz k.30) Jakość: stabilne 100% Siła: 72%-76%

MUX 2 (594,00 MHz k.36) Jakość: 80% Siła: 50% (było Jakość: 100% Siła: 70%)

MUX 3 (682,00 MHz k.47) Jakość: 100% Siła: 90%

 

Ale 23.07 br. będzie moc 100 kW z Św.Krzyża (602,00 MHz k.37) oraz SFN z Przysłuchą będzie nieźle siało sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim kierunku bardzo dobrze musi grzać Ś-K. Koleżanka mi pokazywała , że w głębi Ukrainy można odbierać np: MAXXXA na 106.5 MHz. : )

Co do DVB-T to w niektórych miejscach Suchedniowa można nieźle przesterować sobie sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może mi koś odpowie na taki problem. Mieszkam w Mielcu i odbieram DVB-T z nadajnika na św krzyżu z anteny zbiorczej na bloku. Problem jest w tym że odkąd zmienili wszystkie częstotliwości muxów 1,2,3 na docelowe to u mnie zniknęło na wszystkich muxach EPG , a na starych częstotliwościach, tym czasowych EPG działało na wszyskich muxach. Dodam że odbieram na tunerze AZBOX .Czy to może mieć wpływ że teraz nadają ze 100%-ową mocą, a przedtem dużą mniejszą mocą? Jeśli ktoś może mi to wytłumaczyć to z góry dziękuje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wcześniejszych zapowiedzi miały być dostępne 2 wersje TVP Info. A jest na 2 MUX-ach TVP Info KIelce. Nie wiem jaki to ma sens.

Lepiej gdyby jeden z nich to był program warszawski lub krakowski.

Pytanie do odbierających z tego kierunku - jakie wersje "lecą" z Przysuchy-Kozłowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MUX1 nadawane jest TVP Kielce, co jest koniecznością, ponieważ multipleks nadawany jest wspólnie na tym samym kanale co na Świętym Krzyżu. W MUX3 nadawane jest TVP Łódź, dla wschodniej części województwa. TVP Warszawa nadawane jest w MUX3 w Radomiu, z innej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg wcześniejszych zapowiedzi miały być dostępne 2 wersje TVP Info. A jest na 2 MUX-ach TVP Info KIelce. Nie wiem jaki to ma sens.

Lepiej gdyby jeden z nich to był program warszawski lub krakowski.

Pytanie do odbierających z tego kierunku - jakie wersje "lecą" z Przysuchy-Kozłowiec?

Też mam takie zdanie. Tak samo jest z Lublin-Piaski. Ja odbieram z tych dwóch nadajników stacje i przez to mam duble TVP Lublin i TVP Kielce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tu chodziło o reset w postaci przywrócenia ustawień fabrycznych, a nie reset w postaci wyłącz-włącz. ;)

Skoro na poprzednich kanałach EPG działało to znaczy że to nie wina sprzętu czy softu ,bo co to za różnica że na MUXIE 2 na 36 kanale było EPG, a po zmianie 23 lipca na 37 kanał nagle nie ma EPG ,i tak samo było z MUXAMI 1i 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...