Skocz do zawartości

DVB-T z nadajnika na Świętym Krzyżu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja u rodziców zamontowałem antenę DVB-T 44/21-69 Tri Digit - ze wzmacniaczem LNA-177. Odbieram MUX 2. Mieszkają w okolicach Sędziszowa, ok. 76 km od Św. Krzyża. Antena podłączona jest przez rozgałęźnik do trzech telewizorów. Siła i jakość na dwóch z nich jest 100%, trzeci telewizor nie ma możliwości sprawdzenia takich parametrów. Próbowałem też odbierać z Katowic, Krakowa i Częstochowy. Odbiór był ale zdecydowałem zostawić na Kielce ze względu na analogowe TVP1, TVP2 i TVP Info. Z tamtych trzech było słabo z ich odbiorem. Teraz czekam na uruchomienie MUX 1. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Rozpoczną się, albo nie. Emitel ma jakiś problem w komunikacji z nadawcami i mediami, bo co jakiś czas wyciekają informacje o testach (UKE, Polo TV, TVP Bydgoszcz, teraz Radio Kielce), a jeszcze ani razu się w 100% nie sprawdziły. Trzeba czekać - nie radzę pytać na forum Emitela, bo tam każda próba dociekania, czy testy będą jest traktowana jakby to było pytanie o tajne manewry wojskowe (usuwane posty, blokowane tematy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pepek94 TVP Warszawa będzie wkrótce w MUX-1 z Przysuchy na kanale 50 więc za pewne obejmie sporym obszarem zwłaszcza północną część województwa Świętokrzyskiego. Natomiast co do MUX-3 z Kielc z ul. Targowej na k.47 to nie zwiększą tam mocy ze względu na kolizyjny analogowy kanał TVP1 nadawany również z Kozłowca pod Przysuchą. Jeśli natomiast MUX-3 w przyszłości po wyłączeniu analogu będzie nadawany ze Św. Krzyża to jako dodatkowa wersja TVP Info oprócz TVP Kielce - będzie tam nadawany TVP Kraków a nie TVP Warszawa, gdyż z Targowej w Kielcach nadawany jest dodatkowo TVP Kraków a nie TVP Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...