Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gdzie indziej z dekoderami nie masz w cale lepiej.. jak już to tylko trochę lepiej.. najlepiej moduł i wtedy bolączki dekodera idą w zapomnienie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpes5 napisał(a):

Dlatego kończę dwie umowy z tym operatorem i mówię im stanowcze NIE.  A te dekodery to niech sami sobie używają. 

No na pewno się  wystraszą i zbiednieją , typowy klasyczny tekst , ja jestem z nimi 4 lata , PB4K od startu i absolutnie ZERO problemów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, gość napisał(a):

Ale gdzie indziej z dekoderami nie masz w cale lepiej.. jak już to tylko trochę lepiej.. najlepiej moduł i wtedy bolączki dekodera idą w zapomnienie.. 

Moduł, tylko moduł dalej długo długo nic. 

5 minut temu, patryszq napisał(a):

No na pewno się  wystraszą i zbiednieją , typowy klasyczny tekst , ja jestem z nimi 4 lata , PB4K od startu i absolutnie ZERO problemów 

No się wystraszyli bo po rzuceniu dwóch wypowiedzień już miałem ze 5 telefonów w sprawie przedłużenia umów.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawali 3 serwisy streamingowe na 6miesięcy za 0 zł , których i tak nikt nie ogląda . Polsat Box Plus,HBO Max i Disney+  I droższy suma sumarum abonament o jakieś 30 zł w dalszej perspektywie. :D Jeszcze internet mobilny im wypowiem : ) To już się załamią całkowicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść na główną stronę Polsatu i zobaczyć jak podnieśli cenę dodatkowych pakietów kanałów-jeszcze do 06.03.2024 przez około tydzień czasu owe dodatki z wyższą ceną były z czasem określonym "gratis" przez 3 lub 6 miesięcy lecz teraz jest już kolejna oferta ważna do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby za podwyżkami abonamentu szła jeszcze jakaś jakość. A tu dekodery marki mydelniczka i zaklinanie rzeczywistości na lewo i prawo jaki to Polsat jest fajny.  Środek prawie 400 tyś miasta a ja mam jedną kreskę zasięgu na internecie.  5G  i LTE to przyszłość mówili :D 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Żeby za podwyżkami abonamentu szła jeszcze jakaś jakość

mówisz jak nowicjusz SAT , ja jestem z sat od czasów WIZJA TV , i NIGDY jakość nie szła i nie pójdzie na równi z ceną , ale to Twoja " wizja " więc narzekaj i tkwij w niej ... powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakość nie szła w parze  i nie idzie. A wręcz jest ostry zjazd w dół.  A co do nowicjusza to już w czasach analogu coś można było obejrzeć. I żeby mieć "jakość" to trzeba było zainwestować w miarę porządny sprzęt. I grała muzyka chućby z Onyxa albo VIVY DE.  A Wizja to była znacznie później : )

Edytowane przez danielpes5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dekodery jeden głowny 4k - drugi 4k Lite. Na głownym nie widział mi żadnego dysku - mimo, że dostał aktualizacje. W sobotę wymieniłem w punkcie. I tyle było by z radości... Dysk wykrywa, ale resetuje się dosłownie co 10 minut, na kanale 62 mam komunikat błąd odczytu. Spotkał się ktoś z takim problemem? Bo ponoć coś w sofcie skopane... i BOK rozkłąda ręce - przynajmniej tak piszą na grupach facebook. Problem, rzeczywiście jakiś globalny... i trzeba czekać na aktualizacje... czy po prostu ja mam takiego pecha i trafiłem na zepsuty egzemplarz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jednym działa ( w tym mi ) i reszcie " świata " tzn. że skopano soft i nic więcej ... @Specjalista Polsat Box @support458 powinniście już o tym wiedzieć i zabrać głos ?? ale no właśnie ALE , dowiedzieliście się zapewne stąd , lub z sieci , a uwierzcie jest głośno ! że znów coś " ... " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, stefan85 napisał(a):

i jaki byłby lepszy dysk HDD czy SSD?

Ten dekoder - raczej nie wspiera funkcji TRIM - i takiego SSD zajedziesz...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgit

Tylko że ja słyszałem, chyba ktoś na forum to chyba podawał że może być dysk HDD lub SSD.

Przykład z portalu wirtualne Media.pl

Cytat

Dzięki nowemu softowi do urządzenia można podłączyć 2,5 calowy dysk typu HDD lub SDD z interfejsem SATA

 

Edytowane przez stefan85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stefan85 napisał(a):

@mgit

Tylko że ja słyszałem, chyba ktoś na forum to chyba podawał że może być dysk HDD lub SSD

Bo zamontować możesz, ale padnie ci SSD szybciej niż HDD... i nic nie zyskasz montując SSD... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vivarto Skoro dekoder nie działa jak powinien, to wymień go na nowy. Wymieniaj tyle razy, aż trafisz na dobrą sztukę, nie wadliwą. 😉

24 minuty temu, stefan85 napisał(a):

@mgit

Bo ja słyszałem, że dyski SSD niby lepsze niż HDD i że bardziej polecają np. do dekodera

Dyski SSD są dobre do komputerów, które to wykorzystają w pełni potencjał tego co one oferują, do dekoderów montaż SSD to przesada. Poza tym dzisiejsze dyski  SSD na kostkach TLC/QLC nie mają tej samej żywotności, co dawniejsze na kostkach SLC/MLC.

Także do dekoderów według mnie tylko HDD.

 

Edytowane przez Crossi
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Żaden kanał nie odbiera. Restart, przywrócenie ustawień fabrycznych, ponowienie uprawnień nic nie daje. Diagnostyka nie działa, zrywa się. Od dwóch tygodni nie mam żadnego programu. Powrót do starego dekodera HD7000 nie jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, mgit napisał(a):

Ten dekoder - raczej nie wspiera funkcji TRIM - i takiego SSD zajedziesz...

Przecież na tym dysku mało co się będzie dziać.. największy plus to że cichy będzie ten dysk.. ale fakt szkoda kasy na SSD do dekodera.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...