Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Mati06 napisał(a):

 

@support458Swoją drogą moglibyście stworzyć jakieś własne radio internetowe? Bo blado z tym u was na tle konkurencji? 

 

To jest wlanie różnica moglibyście  a możecie. Nie bo nie potrafią, nie mogą.  

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2024 o 12:09, onxyz napisał(a):

@support458 Regularnie, kilka sekund po włączeniu dekodera pojawia sie czarny ekran (zero dźwięku) i tak przez kilka sekund. Niby nic, ale po jakimś czasie to trochę irytuje. Ktoś tak ma?

 

W dniu 10.06.2024 o 19:06, support458 napisał(a):

Dekoder z dyskiem ?

@support458 Nie, bez dysku. Wersja softu 1.11.14, włączony tryb oszczędzania energi "czuwanie"

Edytowane przez onxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własne radio każdy z operatorów może mieć jak chce, ma na to odpowiednie fundusze, zaplecze ludzi do obsługi  jak i czy będzie miał potem odbiorców słuchających tego radia.   Wiąże się to też z uzyskaniem odpowiednich koncesji na nadawanie jako nadawca komercyjny. 

Inną sprawą jest ilu abonentów by słuchało w ogóle tego radia a jeszcze inną to koszty opłat licencyjnych za odtwarzanie utworów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u wszystkich posiadaczy dekodera Polsat Box 4K, którzy mają aktywną usługę CatchUp. Po wybraniu dowolnej audycji tv z EPG na dostępnym kanale ze swojego pakietu tv, pojawia się tylko czarny ekran lub komunikat na czarnym ekranie: Tego kanału nie ma w twoim abonencie ... i na końcu: E - 4021 ?

Natomiast funkcje Timeshift, reStart ( Oglądaj Od Początku ), działają prawidłowo?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już zawitała aktualizacja dzisiaj przed południem. 😄

@KtosiuZgadzam się ale może usunęli Radio by dekodery udźwignęly głosowe nowości i aplikacje Max? Radio satelitarne też usunęli. Najgorsze jest to że nie da się wyszukać Radia Zet które na sat jest FTA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listach ulubionych kiedyś dało się przekładać kanały wielokrotnie za jednym kliknięciem "Akcje" a następnie "Kolejność". Teraz trzeba robić to za każdym razem (w sensie klikanie tego samego w kółko co jest bardzo irytujące przy dużych tasowaniach na liście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie @support458

1.  Chciałem zgłosić bug w oprogramowaniu dekodera Polsat Box 4K po ostatniej aktualizacji wprowadzającej aplikacje Max. Nie da się przenosić kanałów FTA tych wyszukanych ręcznie z satelity FTA na inne pozycje przez siebie abonenta. Kilka dni temu chciałem sobie wyszukać nowy kanał E Sport demo który ruszył w tym tygodniu na satelicie Hotbird 13e, gdy naciskam opcje w pod menu opcje, kanały tv, akcje i naciskam ok by przenieść kolejność pojawia się inne pod menu z opcjami takie jak oglądaj, więcej, akcje, szczegóły i nie da się niestety przenosić kanałów. Liczę na jakąś szybką poprawkę softu w najbliższym możliwym czasie bo to aż razi po oczach takie niedociągnięćie z waszej strony że strony techników...? 

 

Oczywiście sprawdzanie na kilku dekoderach PB 4K u znajomych, w rodzinie i u siebie...?? 

Przed aktualizacją przenoszenie kanałów działało wiem bo regularnie skanuje satelitę pod kątem kanałów FTA i zmieniałem normalnie ich kolejność...? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie dekodera:

 

1. Zgodnie z opisem: "Na dysk można nagrywać tylko programy dostępne w telewizji satelitarnej" - czy to oznacza, że nagrać można wszystkie kanały czy jest ograniczenie?

 

2. Na stronie https://www.polsatbox.pl/uploaded-files/reg-repo/Lista_operatorow_wspolpracujacych_z_CP.pdf jest lista operatorów internetu, z którymi niby współpracuje Polsat. Czy jak mam światłowód (500 mb/s) od innej firmy to będzie działać dekoder czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odbierasz z sygnał satelity możesz nagrywać na dysk lokalnie.

Jeśli nie masz dysku lokalnego możesz nagrywać tylko w claud ale musisz mieć taką usługę w abonamencie.

Do tego nie na wszystkich kanałach nagrywanie w claud jest dostępne.

Operator internetowy w tym wypadku nie ma znaczenia.

Jeśli korzystasz z innego operatora niż jest w wykazie z linku nie będziesz mógł korzystać z oferty kanałów w PB przez internet na dekoderze PB 4K.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...