Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K


Polsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ozzy666 napisał:

Jeśli nagrywanie jest częścią pakietu za który się płaci to miło by było aby działało. Po za tym nie mierz innych swoją miarą, wielu osobom np. pracującym w różnych godzinach nagrywanie jest bardzo przydatne.

Nikogo nie mierze swoją miarą bo nie będę sam siebie obrażał.

Powtorki programów są w aplikacjach więc w czym problem. Co Ty tam chcesz nagrywać?

Nagrywanie nie jest obowiązkowe. Więc co? Jesteś zmuszany do brania tej opcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kapusta7 napisał:

A wy jak dzieci. Brak nagrywania i jest skomlenie.Do czego komu to potrzebne. Przed rodzina przed kolegami w pracy ma być szpan?

Bzdury wipisujesz jak nie chcesz opcji nagrywania to nie bierz  ale  nie wypowiadaj sie za innych . Ja na przykład nagrywam bajki dla wnucząt i nikt nie bedzie mi dyktował czy chcę nagrywać czy nie . Inna rzecz jest taka ,że   chcę pominąć  reklamy i świetna sprawa taka nagrywarka. Tak ,że zanim coś mądrego napiszesz pomyśl 2 razy, a swoją drogą co to za" szpan "  heheheh  głupi dekoder ubawiłeś mnie tym tekstem po pachy 

 

 

No  cóż pan kapusta zapewne mieszka jeszcze z rodzicami bo ma tyle wolnego czasu ,że ogląda tu i tam i jeszcze w internecie . Ale jednej rzeczy cie nie nauczyli rodzice  szacunku do osób starszych . I nie oceniaj ich poziomu wiedzy bo nie masz zielonego pojecia z kim masz doczynienia , a prywatnie powiem ci ,ze mam wiekszą wiedzę niz ci się zdaje , bo gdy ja robiłem dyplom inzyniera ,to ty zapewne robiłeś w pieluchy. i proszę nie pouczaj mnie czy z wnukami mam wychodzić na spacer czy oglądać bajki , być może  sam kiedyś to zweryfikujesz to co napisałeś  o ile będziesz miał wnuki To tyle ode mnie .

Edytowane przez Midrach
  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie 

 

Mam pytanie dotyczące dekodera 4K jak sytuacja się ma do pozostałych list kanałów utworzonych przez CP czy tam będzie działać funkcja chetUP. Na chwilę obecną to jest tak trochę  losowo na jednych działa na drugich nie, może ktoś ma większą wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaje przy Evobox PVR narazie. Ten dekoder 4K nie ma dysku wbudowanego,

 do nagrywania, tylko nagrywanie w chmurze które działa jedynie na wybranych kanałach powód licencję dostawców kontentu. Komuś kto ceni sobie nagrywanie na dysk polecam wstrzymać się do czasu aż operator nie wypuści dysku do dekodera Polsat Box 4k. Dla mnie osobiście nie opłaca się brać tego dekodera dla jednego kanału w języku polskim 4K i trzech nizszowych zagranicznych. 

Poza tym dekoder 4K ma mnóstwo problemów wieku dziecięcego, które naprawiają i naprawić nie mogą. 😊

Edytowane przez Mati06
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 20:00, kapusta7 napisał:

A wy jak dzieci. Brak nagrywania i jest skomlenie.Do czego komu to potrzebne. Przed rodzina przed kolegami w pracy ma być szpan?

A zauważ że niektórzy pracują na różne zmiany, mają wiele innych spraw. A wybraną audycję chcą obejrzeć kiedy im pasuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chts napisał:

Ostatnio oglądałem program nagrany na dekoderze 4k. Zauważyłem, że od czasu do czasu zacina się obraz i wtedy pojawiała się informacja, że jest jakiś problem z siecią. Ktoś wie o co chodzi? Czy to ma jakiś związek z moim wifi w domu? 

Z racji tego że nagranie masz w chmurze to dekoder musi to ściągnąć więc problem może być z serwerem, zapchana sieć. słabe wi-fi... zacznij od końca, może spróbuj podłączyć kablem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, OlafS napisał:

Z racji tego że nagranie masz w chmurze to dekoder musi to ściągnąć więc problem może być z serwerem, zapchana sieć. słabe wi-fi... zacznij od końca, może spróbuj podłączyć kablem.

Czyli to działa w taki sposób, że kiedy oglądam nagranie, to ono w tej samej chwili jest ściągane z chmury i jeśli mam niestabilne połączenie internetowe to może zacinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mati06 napisał:

Ja zostaje przy Evobox PVR narazie. Ten dekoder 4K nie ma dysku wbudowanego,  do nagrywania, tylko nagrywanie w chmurze które działa jedynie na wybranych kanałach powód licencję dostawców kontentu.

Pytanie, czy kiedykolwiek będzie możliwe nagrywanie na dysku twardym? Na chwilę obecną nikt tego nie potwierdził i tak może pozostać.

Gdyby była możliwość wzięcia evobox lite 4K zamiast obecnych evobox lite pracujących jako multiroom do evobox pvr jako głównego to byłoby jakieś wyjście ale to pewnie też nie będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to że nawet choć byś chciał skorzystać z nagrywania w chmurze a nie ma jako dostawcy internetu "jedynych słusznych" to jesteś w d... I możesz co najwyżej oglądać TV na żywo z satelity :/

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

Czyli to działa w taki sposób, że kiedy oglądam nagranie, to ono w tej samej chwili jest ściągane z chmury i jeśli mam niestabilne połączenie internetowe to może zacinać?
Dokładnie tak to działa

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chts napisał:

Czyli to działa w taki sposób, że kiedy oglądam nagranie, to ono w tej samej chwili jest ściągane z chmury i jeśli mam niestabilne połączenie internetowe to może zacinać?

Dokładnie tak- a ty myślałeś że to pobiera z najbliższej chmury nad twoim domem :?:;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ozzy666 napisał:

Biorąc zestaw Polsat Box 4K i wersję Lite do multiroomu to nagrywanie w chmurze działa tylko na głównym czy również na dodatkowym dekoderze?

Działa na obu dekoderach

12 godzin temu, jordan87 napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to że nawet choć byś chciał skorzystać z nagrywania w chmurze a nie ma jako dostawcy internetu "jedynych słusznych" to jesteś w d... I możesz co najwyżej oglądać TV na żywo z satelity :/

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak to działa

Wysłane z mojego M2011K2C przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam internetu od "slusznego dostawcy" i wszystko mi działa ok. Odtwarzanie, nagrywanie, cofanie itd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catchup i nagrywanie działa niezależnie od dostawcy Internetu. "Jedyny słuszny" jest tylko wymagany do tv na żywo via IPTV, taka logika Polsatu i umów, które ma zawarte z nadawcami ;).

A co do smsów, jak parę lat temu miałem ich dekoder do oddania to o 3-4 w nocy wysylali przypomnienia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...