Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, lakiman napisał:

Już niewiele czasu zostało, raczej byłyby bardziej oficjalne informacje.

Wystarczy wydać komunikat o starcie i wdrożyć kampanię 😉Lwią część roboty robią przed startem zakulisowo.

Spot już mają też przecież „gotowy”

( hulał po forum jakiś czas temu ). 🙂Stosowne umowy na dystrybucję zapewne już podpisano.
Wrzesień byłby dobrym miesiącem na start. Wystarczająco dużo czasu na to, żeby oswoić potencjalnych klientów z nową platformą i jeszcze zachęcić do wykupu subskrybcji przed Świętami -(Jakieś ewent.promocje). Konkurencja spora - jakoś „wbić” się muszą. Okres jesienno-zimowy dobrze się do tego nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasubskrybuję choćby ze względu na klasykę, ale zbyt wiele sobie nie obiecuję. Pomiędzy wersjami amerykańskimi tego typu serwisów, a europejskimi jest przepaść. Obserwuję to choćby na przykładzie Paramount+, gdzie w USA miesięcznie potrafią dodać ponad 150 pozycji, a w Europie nawet połowy tego nie dodają.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zasubskrybuję serwis.

Może jeszcze ..FlixClassic,pod warunkiem, że apka pojawi się na Apple TV 4K- ale SkyShowtime w pierwszej kolejności.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dali lepszą w niż w Disney+. Bo w roczną nie mam ochoty wchodzić w ciemno. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z ofertą, co z jakością. Raczej będę celowała w subskrypcję miesięczną, aby się zorientować jak sobie poradzą na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.Może też jakiś operator będzie oferował stream tej usługi w dobrej, promocyjnej cenie.

Jeśli roczna subskrypcja będzie atrakcyjna pod względem cenowym też pewnie wykupię.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zuzia napisał:

Oby dali lepszą w niż w Disney+. Bo w roczną nie mam ochoty wchodzić w ciemno. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z ofertą, co z jakością. Raczej będę celowała w subskrypcję miesięczną, aby się zorientować jak sobie poradzą na naszym rynku.

Na 100% oferta też będzie odarta przez bieżące licencje. Ja się spodziewam na start klasyki + oryginalne produkcje, które u nas nie miały premiery np. "Halo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał:

Na jakim poziomie jest granica Waszego bólu? Ile maksymalnie możecie dać za kolejny serwis vod? Dla wielu benchmarkiem jest 60 zł za najwyższy pakiet Netflixa. Czy 60 zł za SkyShowtime jest do przełknięcia? 

Ciekawy komentarz. A miało być w tym streamingu tak pięknie, a tymczasem trzeba znowu wydać pieniądze, żeby dostać pewien fragment kontentu.

 

 

1 godzinę temu, domin107 napisał:

Na 100% oferta też będzie odarta przez bieżące licencje. Ja się spodziewam na start klasyki + oryginalne produkcje, które u nas nie miały premiery np. "Halo".

Oferta nie będzie imponująca, to nie rynek amerykański, za którym jesteśmy lata świetlne w tyle.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał:

Na jakim poziomie jest granica Waszego bólu? Ile maksymalnie możecie dać za kolejny serwis vod? Dla wielu benchmarkiem jest 60 zł za najwyższy pakiet Netflixa. Czy 60 zł za SkyShowtime jest do przełknięcia? 

Za miesięczną subskrypcję max 30 zł, za roczną max 20. Z moich obserwacji wynika, że naprawdę niewiele osób płaci 60 za Netflixa. Większość dzieli konto. Uważam, że taka cena jest absolutnie nie do przyjęcia. Ja obecnie za HBO Max, Amazona i Disneya płacę łącznie troszkę ponad 30 zł. I to jest dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zgadywać ceny dopóki nie poznamy biblioteki.

A poznamy jak ruszy, pytanie czy będzie ona pełna na start, czy z czasem będą dodawane pozycje.

Wyłączając oczywiście produkcje na które są udzielone licencje.

Ważnym czynnikiem będzie dostępne tłumaczenie.

''Halo'' z napisami? Dzięki postoję, ''Halo'' z dubbingiem? Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% oferta też będzie odarta przez bieżące licencje. Ja się spodziewam na start klasyki + oryginalne produkcje, które u nas nie miały premiery np. "Halo".
Akurat ich klasyka jest bez wyłączności i lata wszędzie. Także można przypuszczać, że u nich też będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 19:59, Pawop napisał:

"Shameless" to produkcja WB i jest na HBO Max.

Ostatnio, jak się właśnie dowiedziałem, że Shameless zostało dołączone do HBO Max ze wszystkimi sezonami to się troszkę zdziwiłem i myślałem, że SkyShowtime będzie miało to dla siebie.

 

Wychodzi na to, że jak na razie to niczym ten serwis mnie do siebie nie zachęci skoro produkcje Sky Originals też się podzielone, m.in. z HBO. Chyba że ogarną to jakoś i wszystko co zdążyli zrobić jednak trafi do SkyShowtime i będzie w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne gdzie serial jest emitowany, ważne kto jest producentem Shameless to produkcja WB i nigdy jej nie będzie na SkyShowtime. Jedyna szansa to wykupienie licencji, w co wątpie.
Sky produkuje niektore seriale wspólnie z HBO. Podział praw jest taki, że Sky ma prawa na rynkach na których jest obecny, a na pozostałych HBO. Produkcje do, których Sky ma pełnię praw zapewne będą w SkyShowtime.

Klasyka, klasyką, ale na jakie nowe seriale i filmy można tu liczyć? Oczywiście chodzi mi o produkcje, których w żadnym streamingu w Polsce jeszcze nie było. Poza nowym "Top Gun".
Nowości filmowe będą, ale nie wiadomo od kiedy, podobna sytuacja jak z 20th Century Studios na D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, domin107 napisał:

Na 100% oferta też będzie odarta przez bieżące licencje. Ja się spodziewam na start klasyki + oryginalne produkcje, które u nas nie miały premiery np. "Halo".

NBC i CBS (żeby nie pisać Viacom i Comcast) mają mnóstwo licencji czy umów sprzedanych, więc z "klasykami" będzie ciężko, przynajmniej na początku. O czym nawet pisze zagraniczna prasa.

NBC z reguły ma słabszy kontent w serialach, co widać na Peacock. Od czasu Dr Dead nie mają nic specjalnego. Nowość Last Night u nas w Polsce bedzie na Viaplay (koprodukcja). U nich jedynie to może SKY ale tam jest bardzo mało premier w roku.

CBS mający Showtime już lepiej stoi. Nawet sam CBS jest lepszy w serialach niż NBC. Kiedyś Showtime mógł stawać w szranki obok HBO ale ostatnio tam też bieda w dobrych produkcjach. Jedynie Yellowjackets (nie widziałem), który wpadł przypadkowo w łapy Showtime, bo HBO odrzuciło projekt (Bloys docenił ale odrzucił bo mieli już Euphorie). Obecnie Showtime coś tam planuje ale jak na razie nic specjalnego się nie zapowiada (może maks 2-3 tytuły się zapowiadają ciekawie). Pałeczkę premium raczej przejmuje Paramount+ na rzecz Showtime. Jeśli chodzi o ilość , to na dzień dzisiejszy Amazon i Apple więcej nagrywają i zapowiadają niż Paramount+/Showtime w serialach, które mimo wszystko raczej są jakościową półką.

 

SkyShowtime to raczej bedzie stać filmami od Paramount i Universala - nowe czy klasyczne.

Tyle na ten moment wiadomo, bo jeśli ktoś śledzi co wpada i co zapowiadają, to tak to wychodzi.

 

Jeśli natomiast ktoś jest przyklejony do ekranu i dla niego liczy się ilość dzielona na ilość to Netflix jest tylko rozwiązaniem. Cała konkurencja, jakakolwiek nie ciśnie tyle kontentem. Na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o ilość premier ogólnie to SkyShowtime bliżej Amazon (Originals/licencje) czy D+(klasyki, nowości, NH).  Apple ma mniej bo tylko Originals a HBO MAX raczej pozostanie gdzie jest - własne, licencje itd. czyli między Netflix a reszta. Ale patrząc na "zawirowania" i problemy, gdzie Zaslav siedzi  w G po pas, to raczej HBO będzie się zbliżać w kierunku reszty w ilości premier.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawop napisał:
3 godziny temu, domin107 napisał:
Na 100% oferta też będzie odarta przez bieżące licencje. Ja się spodziewam na start klasyki + oryginalne produkcje, które u nas nie miały premiery np. "Halo".

Akurat ich klasyka jest bez wyłączności i lata wszędzie. Także można przypuszczać, że u nich też będzie.

A czy ja mówiłem gdzieś o wyłączności ?

 

 

46 minut temu, Arkon napisał:

Klasyka, klasyką, ale na jakie nowe seriale i filmy można tu liczyć? Oczywiście chodzi mi o produkcje, których w żadnym streamingu w Polsce jeszcze nie było. Poza nowym "Top Gun".

Przejrzyj sobie co ma ofercie np. platforma peacock i będziesz wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zuzia napisał:

Oby dali lepszą w niż w Disney+. Bo w roczną nie mam ochoty wchodzić w ciemno. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z ofertą, co z jakością. Raczej będę celowała w subskrypcję miesięczną, aby się zorientować jak sobie poradzą na naszym rynku.

Jak będzie zniżka w rocznej subskrypcji na poziomie tej z Disney+ jak się zarejestrowało maila przed startem to czemu nie. No chyba że się okaże że np. miesięczny abo będzie droższy niż w Netflixie plan 4K, to wtedy pewnie nawet z takiej zniżki nie skorzystam i wykupię na miesiąc choćby żeby obejrzeć filmowe zakończenie serialu Ray Donovan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówiłem gdzieś o wyłączności ?

Nie, ale sugerowałeś, że z klasyką będzie biednie. Powodem tego mogą być umowy na wyłączność, a takowych nie ma.

NBC i CBS (żeby nie pisać Viacom i Comcast) mają mnóstwo licencji czy umów sprzedanych, więc z "klasykami" będzie ciężko, przynajmniej na początku.

Patrz wyżej.

Przejrzyj sobie co ma ofercie np. platforma peacock i będziesz wiedział

To nie jest w żaden sposób miarodajne gdyż jest tam sporo rzeczy na licencji.
@Arkon po prostu trzeba się zaznajomić co podmioty należące do Comcast i Paramount Global produkują.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...