Skocz do zawartości

SkyShowtime za granicą


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, ze ta trójca ma szansę zamknąć się w 90 PLN. Netflix zaczyna kolejną podwyżkę. Mimo wszystko nie spodziewam się, że w tym roku podniesie u nas ceny, ale w przyszłym roku cena za pakiet 4K może zakręcić się w okolicach 70.

Skoro Disney trzyma trzy lata Mandaloriana, to naturalną rzeczą jest dla mnie, że Paramount+ przytrzyma kilka miesięcy swój największy obecnie hit









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawop napisał:

Skoro Disney trzyma trzy lata Mandaloriana, to naturalną rzeczą jest dla mnie, że Paramount+ przytrzyma kilka miesięcy swój największy obecnie hit

Nie napisałem z tego powodu. Otóż przy oficjalnym trailerze zaczęły się pojawiać plotki, że może to wylądować w Polsce na NF czy Amazon. Chciałem tylko ostudzić nadzieje.

Hit czy nie hit (bo recenzje na portalach zagranicznych swoje) ale poza Halo - to ma jeszcze Mayor of Kingstown, 1883 i ostatnie sezony Yellowstone.  Notabene wszystko prawie (poza Halo) od jednego człowieka Taylora Sheridana. Showtime teraz jakieś 3-4 tytuły (bo ostatnie premiery na C+ były lub zaraz będą). Więc jakiś armat na debiut w nowościach nie ma, jak na taki duży skład marek, więc logiczne że  na debiut platformy musi mieć jakąś zachętę. Peacock niestety więcej wtop, zamykanych po pierwszym sezonie niż jakiś sukcesów. Ale wszystko przed nimi ;)

Oczywiście w tym roku pewnie coś dojdzie od wszystkich (zapowiedzi i plany są), w tym ze strony Sky.
 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć ;)

https://www.ppe.pl/news/164170/halo-bedzie-hitem-serial-ma-ogromny-budzet-moze-trafic-do-polski-a-tworcy-juz-zamowili-2-sezon.html

 

29 minut temu, Pawop napisał:

Wydaje mi się, ze ta trójca ma szansę zamknąć się w 90 PLN. Netflix zaczyna kolejną podwyżkę. Mimo wszystko nie spodziewam się, że w tym roku podniesie u nas ceny, ale w przyszłym roku cena za pakiet 4K może zakręcić się w okolicach 70.

W UK najwyższy 2 funciaki w górę. Więc możliwe że okolice 70zł poleci.

Natomiast moim zdaniem ta trójca razem o której wspominasz, to raczej bliżej stówki, jak nie stówka z kawałeczkiem ;) Ale zobaczymy.

Biorą pod uwagę, że w/w trójca ma ogromną bibliotekę (oczywiście gdy to wszystko zgarnie z rynku), Apple na dzień dzisiejszy wrzucił drugi bieg (zapowiedzi premier więcej niż Amazon), Amazon zaraz wrzuci też kolejny bieg (uwikłany w walkę z administracją o przejęcie MGM) bo również coś zaczyna się dziać nie tylko w zapowiedziach ale również w newsach o nowych projektach - to teraz masz odpowiedź, dlaczego uważam, że dzisiejszy najbardziej popularny VOD (który zaczął obecny trend) jest w moim osobistym odczuciu (a nawet w zamiarach) do odstrzału w pierwszej kolejności. Nie chodzi tylko o samą kasę ale to co oferuje i co zapowiada vs konkurencja.

Tym bardziej, że coraz głośniej w kuluarach, że Apple jednak pójdzie drogą Amazon i wcześniej czy później coś zakupi. Trzyma go w ryzach tylko to, że administracja Bidena robi teraz "jakby pod górkę" i jest bardzo krytyczna przy udziale FTC do większych fuzji. MGM niby przejęte zostało przez Amazon, ale nadal nie wiadomo, że FTC czegoś jeszcze nie wykopie.

Nie wkleje linka bo to premium z Variety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto na wzgórzu powraca z 3. sezonem. Amerykańska premiera planowana jest na 10 lipca

Jako że nadal serial jest na HBO, więc pewnie 3 sezon też tam wyląduje (nie wiadomo jeszcze kiedy). Co zresztą widać po wszystkich platformach, gdzie dany tytuł jest i powstają nowe sezony, to zazwyczaj też dalej wpadają na licencji jako kontynuacja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2022 o 17:46, Pawop napisał:

Czekam z wiekszą niecierlpiwością na SkyShowtime niż na Disney+, może dlatego, że ten drugi serwis już mam emoji848.png
 

Ja nie mam Disney+, ale wiem czego się po nim mogę spodziewać. I jak pisalem w tym temacie już wcześniej, czekam bardziej na SkyShowtime+ niż Disney+. W tym drugim jedyne co mnie może zainteresować to zakładka Star, a i to głównie dla kilku starszych produkcji. Ale to zawsze można będzie ogarnąć dzieląc się z "rodziną". Pzdr dla pewnego usera :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślałem. Disney+? A co ja będę, myszkę miki oglądał?

 

Myliłem się i to bardzo. Oprócz familijnych produkcji, do których się przekonałem jest tam od groma filmów i seriali. Od 30 sezonów Simpsonów, przez Katastrofy w przestworzach po Kevina samego w domu we wszystkich wersjach. Do tego Marvel, animacje i Star Wars którego akurat nie lubię. Są też tysiące innych filmów i seriali, jeśli żadne z powyższych nie pasuje.

 

To drugi netflix, mocna alternatywa. Ciekawe co pokaże Skyshowtime.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, regedit32 napisał:

Ja też tak myślałem. Disney+? A co ja będę, myszkę miki oglądał?

 

Myliłem się i to bardzo. Oprócz familijnych produkcji, do których się przekonałem jest tam od groma filmów i seriali. Od 30 sezonów Simpsonów, przez Katastrofy w przestworzach po Kevina samego w domu we wszystkich wersjach. Do tego Marvel, animacje i Star Wars którego akurat nie lubię. Są też tysiące innych filmów i seriali, jeśli żadne z powyższych nie pasuje.

 

Simpsonowie czyli zakładka Star. Katastrofy to NG. Czyli jak pisałem wcześniej. Dla mnie tylko zakładka Star ciekawa i to głównie dla paru klasycznych seriali.

 

W HBO MAX też aktualnie oglądam Fringe, a nie żadne nowości.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2022 o 19:12, spotify napisał:

Tego portalu nie warto w ogóle przytaczać. Nigdzie. Piszą tam osoby – mówiąc łagodnie – niekompetentne.

 

5 godzin temu, spotify napisał:

Młodzież, która stanowi lwią część userów streamingu nie chcą oglądać starych kotletów ;)

To już ich problem. To właśnie te „stare kotlety” są w sporej mierze moim zdaniem ciekawszymi propozycjami w świecie filmu i serialu, niż to co jest teraz masowo wypluwane. Do tego często pod dyktando lewostronnej poprawności politycznej i tzw. przytłaczających mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co do serwisów mieszać politykę? Nie wierzę w to, że SkyShowtime będzie kierował się mniejszością, a nie tym co zyska widzów, niezależnie od opcji politycznej. Tak samo absurdalny zarzut jak ten kierowany do Netflixa, że niby tylko sprzyja środowiskom LGBT. Wszędzie są różne seriale i filmy, a tylko w naszym kraju szukamy spisków i sensacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, enski napisał:

Tego portalu nie warto w ogóle przytaczać. Nigdzie. Piszą tam osoby – mówiąc łagodnie – niekompetentne.

Ten portal podałem jako przykład. Natomiast na kilku innych portalach też taka informacja się pojawiła. Jeden chwycił, drugi skopiował a fama poszła.

8 godzin temu, enski napisał:

To już ich problem. To właśnie te „stare kotlety” są w sporej mierze moim zdaniem ciekawszymi propozycjami w świecie filmu i serialu, niż to co jest teraz masowo wypluwane. Do tego często pod dyktando lewostronnej poprawności politycznej i tzw. przytłaczających mniejszości.

Z jakiś nieznanych powodów mój wpis poszedł do kosza...

Jasne, że są ciekawsze produkcje starsze. Chociażby filmy z lat 90tych czy też początku XXIw. Ale streaming przez jednego najpopularniejszego wypromował - liczy się nowość, całe sezony od razu, nie procedurale itd. I trafił przede wszystkim w gusta młodych. Przecież nie bez powodu NF najmocniej się obawiał Disneya i poszedł teraz mocno w młodzieżowe filmy, seriale, animacje itd. Zresztą kiedys CEO NF się wypowiadał, że kieruja się głównie do widza poniżej 27r zycia.  Wystarczy przejrzeć sieć i zobaczyć co ludzie wypisują - głównie się liczą nowe tytuły a nie kotlety.

Jestem po stronie - nieważne kiedy to wyszło w świat, liczy się jakość Ale niestety nie jestem w tej większości.

Jeśli chodzi o te poprawności polityczne. Dodam też coś od siebie przy okazji do @Arkon

Takie są czasy. Zaraz bez tego nie będziesz mógł startować po Oscary. Wszyscy muszą od czasu do czasu takie wątki posiadać, inaczej by mieli "zły PR" Więc na każdej platformie się to pojawia - przynajmniej co jakiś czas. Ale można zauważyć, która platforma jest bardziej na lewo i produkuje tego na potęgę - co najmniej połowa premier.

Dla mnie wszyscy mają miejsce w świecie ale wciskanie tego wszędzie i czasami na "ch.ama" (nie związane w ogóle z wątkiem głównym ale musi być) jest trochę męczące. I czasami wybacza odbiór.

Niestety albo to akceptujesz albo zaraz nie będziesz miał co oglądać. Lub też pozostanie oglądanie tylko i wyłącznie starych kotletów ;)

Chociaż zaczynają się nawet ingerencje w stare kotlety.

Edytowane przez spotify
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, regedit32 napisał:

Jedne seriale mają wątki LGBT, inne pokazują osoby różnej rasy bo taki jest świat. Zresztą, nie każdy serial pokazuje różnorodność, nie ma co przesadzać. Komuś nie odpowiada to przełącza albo wyłącza, usuwa konto i odpala tzw. prawicowe media.

Na Netflix nie ma serialu bez wątku LGBT. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i to dużo. Chociażby Squid Game, Breaking Bad, Slasher, Kierunek Noc… pewnie jest o wiele więcej. Zresztą co to za różnica. Serio to problem?

 

To, że ludzie są różni nie oznacza, że są gorsi. Na naszej planecie jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jest to ważne szczególnie w takich czasach jak dziś. My mamy całkiem duży wybór usług streamingowych (i nie tylko) i powinniśmy się cieszyć z tego. Od serwisów pokazujących tylko filmy o wspomnianej tematyce po treści stricte katolickie. Nie oglądam żadnego z nich, ale są i szanuję każdego człowieka bez względu na to co wybierze. Grunt, żeby nie krzywdzić drugiej osoby.
 

Nie wszystkie kraje mają tą wolność, nie będę wchodził w kwestie polityczne bo to nie na temat. Każdy wie o co chodzi 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Globus903 napisał:

Na Netflix nie ma serialu bez wątku LGBT. 

Wszystkie to nie i to jest przesada w jedna stronę, ponieważ tez są seriale na licencji 

Ale we własnych produkcjach jest bardzo dużo i robi złudne wrażenie ze w każdej

NF jest właśnie tą platformą, która najmocniej ciągnie na lewą stronę i robi to na potęgę 

Zresztą nawet tego nie ukrywają 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2022 o 14:13, spotify napisał:

Miasto na wzgórzu powraca z 3. sezonem. Amerykańska premiera planowana jest na 10 lipca

Jako że nadal serial jest na HBO, więc pewnie 3 sezon też tam wyląduje (nie wiadomo jeszcze kiedy). Co zresztą widać po wszystkich platformach, gdzie dany tytuł jest i powstają nowe sezony, to zazwyczaj też dalej wpadają na licencji jako kontynuacja.

 

 

No mnie ta produkcja zawiodła i zanudziła.

19 godzin temu, enski napisał:

To już ich problem. To właśnie te „stare kotlety” są w sporej mierze moim zdaniem ciekawszymi propozycjami w świecie filmu i serialu, niż to co jest teraz masowo wypluwane. Do tego często pod dyktando lewostronnej poprawności politycznej i tzw. przytłaczających mniejszości.

Otóż to.

Starsze produkcje mają ogromna wartość i często są odkrywane i doceniane przez nowe pokolenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał:

No mnie ta produkcja zawiodła i zanudziła.

Starsze produkcje mają ogromna wartość i często są odkrywane i doceniane przez nowe pokolenia. 

Racja. Pierwszy sezon był fajny, drugi już słabszy. Może 3 coś się podniosą. 
Ale ostatnio Showtime jakoś nie wyglada z produkcjami na najwyższym poziomie z jakiego ich znamy. Może ta walka w CBS która trwała o stołki miała na to wpływ? Trudno powiedzieć 

Okaże się niebawem bo kilka zapowiedzi mają ;) - na razie w fazie produkcji 

 

Jasne, ze mogą odkryć jakaś perełkę ze starych produkcji. Ale nacisk jest na nowe tytuły. Tu i teraz. Może się trend zmieni za jakiś czas? ;) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2022 o 16:55, regedit32 napisał:

Jedne seriale mają wątki LGBT, inne pokazują osoby różnej rasy bo taki jest świat. Zresztą, nie każdy serial pokazuje różnorodność, nie ma co przesadzać. Komuś nie odpowiada to przełącza albo wyłącza, usuwa konto i odpala tzw. prawicowe media.

Nie chodzi o lewicowość czy prawicowość, a o zdrowy rozsądek i umiar. Tego najwidoczniej Netfliksowi (i pewnie też innym serwisom) brakuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2022 o 00:03, regedit32 napisał:

Jest i to dużo. Chociażby Squid Game, Breaking Bad, Slasher, Kierunek Noc… pewnie jest o wiele więcej. Zresztą co to za różnica. Serio to problem?

 

To, że ludzie są różni nie oznacza, że są gorsi. Na naszej planecie jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Jest to ważne szczególnie w takich czasach jak dziś. My mamy całkiem duży wybór usług streamingowych (i nie tylko) i powinniśmy się cieszyć z tego. Od serwisów pokazujących tylko filmy o wspomnianej tematyce po treści stricte katolickie. Nie oglądam żadnego z nich, ale są i szanuję każdego człowieka bez względu na to co wybierze. Grunt, żeby nie krzywdzić drugiej osoby.
 

Nie wszystkie kraje mają tą wolność, nie będę wchodził w kwestie polityczne bo to nie na temat. Każdy wie o co chodzi 😉

Breaking Bad to nie produkcja Netflixa. Chodzi o ich własny autorski serial. I prawie do każdego wsadzają jakis wątek związany z tęczą. Chyba dla wyższej oglądalności a błąd bo to już się przejadło, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...