Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, swordfish napisał(a):

Wysoko oceniam serial szkocki "The Rig" (Platforma). Thriller ekologiczny. Oceny ma mieszane. Mix "The Thing", "Mgły" i "Fortitude". Mnie wciągnął. Fajna gra aktorska i ciekawa lokalizacja (platforma wiertnicza).

ekologiczny?

 

napisz coś więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2023 o 02:26, Pawop napisał(a):

Czy u was też na filmach Monolithu czasami lektor jest spóźniony z tłumaczeniem kilka sekund? Występowało to m.in. w filmach Anna i Peppermint

tak, podobnie jest w filmie 1917 i kilku innych, zgłosiłem im to i dostałem odpowiedź, że przekazali działowi technicznemu, gorzej że zgłaszałem im to w sierpniu i do dzisiaj nic nie zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą Variety oraz Deadline, Amazon Prime Video zrywa współpracę z Jeremym Clarksonem. Jest to efekt jego kontrowersyjnych i uniwersalnie krytykowanych komentarzy o księżnej Sussex Meghan Markle. Opublikował on je w brytyjskim tabloidzie The Sun. Źródła deadline w Amazonie mówiły im, że kluczowe osoby związane z platformą były bardzo niezadowolone z zachowania Clarksona. Oba portale mówią, że to jest powód zakończenia tej współpracy.

Według portalu zerwanie współpracy oznacza, że The Grand Tour oraz Clarkson's Farm zostają skasowane. Wcześniej zamówione odcinki zostaną nakręcone oraz wyemitowane i na tym oba programy zostaną zakończone. 

[...]

The Grand Tour zakończy się kilkoma odcinkami specjalnymi; ostatni powinien się pojawić pod koniec 2024 roku.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-grand-tour-amazon-prime-video-jeremy-clarkson-koniec-1673884354

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miniony piątek pojawił się film "Gdzie diabeł nie może, tam Baby pośle", a już w najbliższy piątek, 20 stycznia 2023, ma pojawić się część 2. Czyli film do kin nie trafi, a bezpośrednio na Prime Video. 

Co ciekawe w opisie pod filmem umieszczona jest informacja, że "już jutro", co miałoby sugerować, że film pojawi się w serwisie już we wtorek, 17 stycznia 2023, ale w zwiastunie, na końcu pojawia się data 20 stycznia 2023. 

 

Do Prime Video ma trafić również  "Bejbis", ale data premiery tego filmu w serwisie nie jest jeszcze znana. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bgmnt napisał(a):

Jak donoszą Variety oraz Deadline, Amazon Prime Video zrywa współpracę z Jeremym Clarksonem. Jest to efekt jego kontrowersyjnych i uniwersalnie krytykowanych komentarzy o księżnej Sussex Meghan Markle. Opublikował on je w brytyjskim tabloidzie The Sun. Źródła deadline w Amazonie mówiły im, że kluczowe osoby związane z platformą były bardzo niezadowolone z zachowania Clarksona. Oba portale mówią, że to jest powód zakończenia tej współpracy.

Według portalu zerwanie współpracy oznacza, że The Grand Tour oraz Clarkson's Farm zostają skasowane. Wcześniej zamówione odcinki zostaną nakręcone oraz wyemitowane i na tym oba programy zostaną zakończone. 

[...]

The Grand Tour zakończy się kilkoma odcinkami specjalnymi; ostatni powinien się pojawić pod koniec 2024 roku.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-grand-tour-amazon-prime-video-jeremy-clarkson-koniec-1673884354

 

Według mnie żadna strata bo GT nijak miał się do Top Gear w wykonaniu trójcy.

Tak zwyczajnie dwa poziomy niżej.

Nie wiemy też czy to nie była celowa akcja Clarksona aby się wyautować z APV.

Miejsce to on sobie znajdzie bez trudu.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zerwanie umowy tak naprawdę wcale nie jest zerwaniem umowy. Nadal będą nagrywać Grand Toura (mają zrobić jeszcze trzy, cztery odcinki) i trzeci sezon Farmy Clarksona. Po prostu nie przedłużą umowy, która i tak prawdopodobnie nie byłaby przedłużona, bo cała trójka najzwyczajniej w świecie się starzeje i coraz częściej przebąkuje, że chcieliby poprowadzić coś znacznie mniej męczącego.

Ja bym ich widział w prostym, internetowym podcaście robionym na zasadzie wiadomości z Top Geara, czy ich odpowiednika z GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się starzeją, ale podcasty jako jedyne zajęcie to nie dla nich.

Pójdą tam gdzie będzie siano.

A siano dla nich zawsze się znajdzie.

Nie wiem jaki jest ich prawdziwy net worth, ale np. Hammond w " Warsztat Hammonda " wygląda na biedaka który liczy każdego funta włożonego w garaż.

Już całkowicie pomijam fakt otwierania takiego garażu na angielskiej wsi.

Na ile to jest wyreżyserowane to nie wiem, ale chyba Hammond nie myślał, że za 10 tysi zbuduje garaż+ wyposażenie.

I dlatego pójdą dalej ssać kasę gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...