Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2022 o 15:05, Pawop napisał:

Do zakładki Star też mają większość przetłumaczone, bo to było robione na bieżąco przez lata, teraz wystarczy tylko dodać do serwisu. Jak pisałem tłumaczyć muszą nowości.
 

Dlatego jeśli chcą wystartować z 100% polskiego tłumaczenia to mogą to teraz robić na szybko. Właśnie o to mi chodzi.

 

Ja to pisałem w innym kontekście, gdyż @domin107 łudzi się, ze to, co ma dubbing (Disney, Pixar, GW, Marvel), dostanie też lektora, ale jest to mało realne.

To niestety prawda. To co ma dubbing będzie z dubbingiem. Oby był tylko lepiej zrobiony niż na Netflix czy HBO MAX gdzie polski dubbing wygląda często jak polski film. Czyli efekty dźwiękowe napieprzają, a dialogi cicho jakby mówili szeptem.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w ofercie jedna z najciekawszych premier ostatnich dni (druga obok serialu Schody na HBO MAX, gdzie wklejałem w odpowiednim temacie trailer)

Bosch: Legacy - czyli nowa historia, z wydarzeniami po Bosch. Główna rola wciąż świetnego w tej roli Titusa Wellivera

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 16:47, k05 napisał:

Kolejny film Patryka Vegi w Prime Video - "Miłość, seks i pandemia" od dzisiaj w serwisie.

Wczoraj oglądałem i bez szaleństw. Choć spokojnie wytrwałem od początku do końca. Poza kilkoma fajnymi tekstami to film taki sobie. Choć jak będę miał troche wolnego czasu to zobaczę jeszcze serial w C+. Edit Kolejny film  The King of Staten Island  to straszna lipa  podobnie jak w C+ online  Aż do śmierci. Amazon,C+online,Netflix i nie można trafic na dobry film.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego lata stałam się piękna to nowy serial będący ekranizacją bestsellera New York Timesa.

Pierwsza seria będzie złożona z 8 odcinków, a wystąpią w nich Lola Tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Christopher Briney,Gavin Casalegno, Sean Kaufman, Alfredo Narciso, Minnie Mills, Colin Ferguson oraz Tom Everett Scott.

Premiera 17 czerwca.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja oraz dążymy do realiów cenowych UE. Mam nadzieję, że płace w PL za tym pójdą. 

Obecna cena roczna za Prime jest startowa na zachętę i dopiero w październiku kończą się niektórym pierwsze okresy w tej cenie. Gdyby patrzeć na cenę miesięczną za 10,99, to adekwatna roczna powinna być minimum 109,9.

Prime Video jak startował w PL miał promocyjną cenę miesięczną 3€, po pół roku 6€. To pokazuje, że mogą kiedyś powrócić do poprzednich cen 25-30 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swordfish napisał:

To pokazuje, że mogą kiedyś powrócić do poprzednich cen 25-30 zł miesięcznie.

A znajdzie się taki szaleniec co to wykupi za 25 zł??

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja oraz dążymy do realiów cenowych UE. Mam nadzieję, że płace w PL za tym pójdą. 
Obecna cena roczna za Prime jest startowa na zachętę i dopiero w październiku kończą się niektórym pierwsze okresy w tej cenie. Gdyby patrzeć na cenę miesięczną za 10,99, to adekwatna roczna powinna być minimum 109,9.
Prime Video jak startował w PL miał promocyjną cenę miesięczną 3€, po pół roku 6€. To pokazuje, że mogą kiedyś powrócić do poprzednich cen 25-30 zł miesięcznie.
Tylko, że to nie jest cena za serwis, a za usługę Prime i dopóki Smart od Allegro będzie w tej cenie, to Amazon też nie podwyższy. 49 to nie jest cena promocyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Allegro Smart została dopasowana do Amazona. Podobnie jak Empik Premium jest w zbliżonej cenie - miesięcznie 9,99, rocznie 49,99.

Ceny przesyłek i transportu idą w górę niż w dół, więc nie wiem jak te firmy długo pociągną z tymi opłatami.

I z czego Amazon sfinansuje kolejne sezony uniwersum Tolkiena? Idą w rozmach i mogą się łatwo wywrócić na kosztach, zwłaszcza, że nieznani aktorzy w kolejnych sezonach na fali popularności poproszą o wyższe stawki. Podobny problem miał HBO przy produkcji "Gry o tron". Płacił głównym aktorom "grosze" poniżej 100 tys. USD za rolę, a w ostatnich sezonach chyba stawki były już liczone w milionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie pojawił sie serial "Modern Love: Mumbai" - spin off amerykańskiej wersji, która była całkiem sympatyczna.

Wersja indyjska ma nawet lepsze oceny niż oryginał (IMDB 8.8/10 kontra 7.9/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oceny na imdb są bliższe prawdy, gdy minie więcej czasu od premiery. W momencie premiery producenci i twórcy sami głosują na siebie przez co sztucznie zawyżają oceny swoimi 10-cioma punktami. Ja już widzę w serwisie niższą notę dla wersji indyjskiej - 8,6 (głosujących 1800). Wersja amerykańska oceniona przez 32 tys. użytkowników, więc zdecydowanie większa skala prawdziwości oceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście prawda. Inna rzecz, że niektóre produkcje (zwłaszcza Apple TV+) często ponad te 2000 głosów nie wychodzą, nawet po kilku miesiacach :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...