Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To u każdego inaczej. U mniej pierwszą płatność pobrało 2.99 EUR, zobaczymy jak będzie przy drugiej. Tylko u mnie nie było 7 dni triala (6m za 2.99 EUR, przerwa kilka miesięcy i pierwsza płatność po przerwie 2.99 EUR).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, NobelM napisał:

 Tylko u mnie nie było 7 dni triala (6m za 2.99 EUR, przerwa kilka miesięcy i pierwsza płatność po przerwie 2.99 EUR).

Spokojnie , druga będzie 5.99 EUR.

Miałem tam samo:  trial 7 dni , pierwszy miesiąc 2.99 EUR a drugi pełna opłata.

Wszystko przed Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sieć komórkowa oferuje łączoną subskrypcję z abonamentem telefonicznym.

 

https://www.play.pl/uslugi/amazon/

 

W przeciwieństwie do T-Mobile dają 6 miesięcy gratis. Po upływie promocji standardowa opłata 25 zł miesięcznie. Wychodzi taniej niż brać bezpośrednio w Amazonie w cenie w EUR. Złotówkę z groszami można zaoszczędzić.

 

Dostępne tylko dla nowych ofert lub dla przedłużeń w Play. Nie działa na dotychczasowych kontach Amazon - należy założyć nowe konto od początku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i 1 odcinek "Star Trek: Picard". Lektor i napisy, ale "tylko" w HD.

Kolejny serial z polskim lektorem tym razem to Wspaniała pani Maisel i chyba "niebawem" 2 sezon Terror bo dostał tłumaczenie oraz Nos4a2, ale w przypadku tego serwisu może to potrwac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Depeche Mode: Spirits in the Forest" - niesamowita gratka dla fanów Depeche Mode. Jesteśmy z żoną fanami tego zespołu i dla nas to najlepsza rzecz jaka ostatnio pojawiła się na platformach streamingowych. Fenomen zespołu ukazany przez pryzmat 6 bohaterów z różnych części świata i muzyka z koncertu,  który odbył się w Berlinie. 

Film ukazał się w tym tygodniu na APV bez żadnych zapowiedzi. Wcześniej we wrześniu był w kinach, ale wtedy ze względu na pracę nie mogłem go obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zapomniałem dzisiaj sobie nagrać film na TVN Fabuła pt,, Robin Hood ". Z tego Amazon to chyba zrezygnuję ze względu na jakość. Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego gdy jak odpalam film Robin Hood z Russell Crowe na darmowym CDA, to obraz jest w jakości HD i żyleta. Natomiast gdy odtworzę dla porównania ten sam film w płatnym Amazon Prime Video, to obraz jest rozmazany, tak jakby w jakości rmvb, lub jeszcze gorszej? Twarze rozmazane itp. To samo się tyczy odtworzenia fimu ze smartfona z 5 calowym wyświetlaczem. Obraz także rozmazany w telefonie na tym samym filmie w Amazon Prime Video, jak i w TV 49 cali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ARTIPAPK napisał:

Koledzy, zapomniałem dzisiaj sobie nagrać film na TVN Fabuła pt,, Robin Hood ". Z tego Amazon to chyba zrezygnuję ze względu na jakość. 

Ty tak na poważnie??

Jakosc materiałów HD jest rewelacyjna na Amazonie. 

Neostrada Orange 80 Mb/s + 55 calowym Samsung Smart TV. 

Przed chwilą obejrzałem Star Trek: Pickard i bajeczne 1080p u mnie się wyświetla :)

Edit: 

Nawet nie będę Ci pisał o pięknym 4K HDR jak Ty masz "dziwny" problem z HD. 

Odpaliłem specjalnie dla Ciebie Robin Hood i zarówno na smartfonie S10+ , Smart TV , Mi Box S , PS4 Pro obraz jest piękny w 1080p.

Problem po twojej stronie i jestem pewien , że to twój internet nie daje rady :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej promocji, o której tu było pisane, pierwszą opłatę pobrało mi 2.99 EUR, a już następną 5.99. I tyle było promocji.
I u mnie podobnie, niestety.
Co do jakości, to zaraz sprawdzę. Ps. okazjonalnie korzystam także z Netflix i powiem szczerze, że jakościowo obraz jest super i w jakości HD tak jak w opcji tj. drugi plan czyli 2 ekrany. 
Ja z kolei głównie oglądam Netflixa (plan 4k), a APV sporadycznie (np. Expanse, Grand Tour) i według mnie obraz na APV jest jakościowo nieznacznie lepszy.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...