Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś zamierza kupić Asus-a 1215N. Stanowczo odradzam!!

 

Czytanie pendrive-ów zależy od jego "dobrego nastroju", a podwójny układ graficzny intel GMA+nvidia ION nie działa jak należy. W przypadku darmowych systemów takich jak Ubuntu, nvidia w ogóle nie działa, a co za tym idzie, nie ma też wsparcia HD, 3D, nie działa również gniazdo HDMI.

 

Właśnie zastanawiam się czy można go jeszcze zwrócić. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Chciałem zapytać czy na posiadanym poniżej sprzęcie pójdzie mi karta graficzna Radeon HD 4850 czy 4870?

Poniżej dane mojego sprzętu:

 

Procesor: Intel Celeron 2,4 Ghz

Płyta głowna: Albatron PX 865 PE (Pro)

Karta graficzna: Radeon 7000

Dysk: WDC 800 BB-22 FRA0

Pamięć RAM: 512

Zasilacz: ModeCom Feel ATX 350 W

 

Zasilacz takze mi pada, na jaki model radzicie wymienić? Mam jeszcze pytanie czy jesli nie zmieniał bym karty graficznej to jakiś zasilacz w granicach 50-80 zł znalazł by sie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa Asus K50IJ z Windows 7 Home Premium 32-bit PL DVD OEM. Problem jest taki, że po włączeniu go system od razu ładuje tryb awaryjny. Po ponownym uruchomieniu laptopa system uruchamia się już normalnie. Dziej się tak każdego dnia kiedy pierwszy raz uruchamiam laptopa lub gdy uruchamiam go np. po 3 - 4 godzinach przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Mam problem z zegarem w komputerze.Gdy zawsze włączam komputer to czas się resetuje.Gdy chce synchronizować czas to pojawia się błąd.Jaki może być problem.Problem mam od 5 dni.

 

Niekiedy to może być nawet korzystne.

Jeden stary komputer zawsze uruchamia mi się z datą 1 stycznia 2000 r. Dzięki temu programy 30-dniowe działają na nim cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mój prolem polega na tym, że nie moge odinstalowac programu STEAM, gdy próbuję to zrobic po chwili wyskakuje komunikat: Error 1325. ‘PiotrekLaptop’ is not a valid short file name. Taki komunikat wyskakuje również przy próbie instalacji pewnych programów. Ma ktoś jakiś pomysł co to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętam jak ja miałem problemy z komputerem w ogóle nie miałem połączenia z internetem a wszystko było podłączone i kabel i modem.Jak by tego było mało to na dodatek komputer zaczął się sam resetować pewnie to jakiś wirus na szczęście to już minęło bo musiałem na nowo zainstalować system.Może ktoś wie od czego była ta usterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...