Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Czarna lista zasilaczy ! Więc jakiego zasilacza nie kupować!

-Akyga

-Aspire

-Codegen

-ColorSit

-Computer

-Deer

-Fever

-Feel

-Impet

-i-box

-Linkword

-L&C

-Logic

-LOGISYS

-Megabajt

-Mercury

-Metropilis

-Mustang

-Platin Power

-Powercomp

-POWERTEC

-Procom

-Q-tec

-RAIDMAX

-Rasurbo

-Rubikon

-Ropla

-SilenX

-SANSUN

-Take ME

-CompaQ

-Stability Power

-Tracer

-Tronje

-Xilence

-XPOWER

-XION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak znam tą listę dlatego szukając zasilacza o mocy 500 W, z dobrą sprawnością i w miarę cichego rozważam coś z OCZ, be quiet czy też Chieftec. Niestety finanse na wiele mi nie pozwalają bo np jeśli chodzi o OCZ to wybrałbym ModXStream 500W ale nie stać mnie na niego. Jeśli chodzi o be quiet to pewnie to też nie ta półka cenowa. Zostaje któryś z modeli Chieftec, wydaje się, że to może być dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś mam zamiar coś zamówić ale wciąż nie wiem do końca na co się zdecydować. Niby najbliżej mi do OCZ StealthXStream 500W bo sporo ludzi mi go sugeruje ale nie wiem czy nie będzie ono zbyt głośne. Myślałem też o czymś z CHIEFTEC ale nie wiem który model będzie dobry. Wiem, że za te pieniądze nie mogę wiele wymagać ale nie chciałbym potem żałować, tym bardziej, że zależy mi na tym by to było coś w miarę cichego. Sorry za post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj, kolega chyba nigdy nie korzystał z grup dyskusyjnych. Retencja serwera NNTP to czas po jakim stare wiadomości są wypychane (kasowane) z serwera przez nowe wiadomości. Ustawia ją administrator serwera globalnie, dla hierarchi grup, lub dla poszczególnych grup z osobna, na podstawie dostępnej przestrzeni dyskowej i żadna ustawa nie ma tutaj nic do powiedzenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam następujący problem z neostradą. Od 1 sierpnia podwyższyłem prędkość z 2Mb do 6Mb. Niby w/g testu mam to 6 Mb ale jak pobieram pliki np. z konta premium to szybkość wynosi zaledwie 2 Mb. Zrobiłem ten sam test pobierania plików na laptopie i tam wszystko jest tak jak powinno test pokazuje 6 Mb i pobiera z taką samą prędkością. Przed wczoraj robiłem przymusowy format kompa i do wczoraj pobieranie plików szło z pełną prędkością. Jednak od dziś znów występuje ten sam problem pokazuje 6Mb a ściąga 2 Mb. Na laptopie wszystko jest OK. Co może być tego przyczyną :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukałem (za ciebie) w :google: i udało się wyszukać coś takiego:

1. wymień baterię na płycie, nie trzyma i przy każdym starcie daje mesg F1

2. może szwankować któreś urządzenie, np klawiatura, sprawdź wyłączając w biosie odpowiednią opcję

3 może bios źle ustawiony, wejdź i zresetuj na default

Ponoć temu kto prosił o pomoc pomogła wymiana baterii CMOS na płycie głównej (punkt 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do BIOSu i gdzieś tam powinno być napisane, np. że F1 robisz to, F2 tamto, F3 jeszcze coś tam i tak dalej, coś w rodzaju listy. I powinno być, że którymś klawiszem "Fx" (gdzie x to liczba) resetujesz ustawienia BIOSu do domyślnych - powinno się to po angielsku nazywać: "Reset BIOS settings to defaults" czy jakoś podobnie :roll: Wciskasz klawisz odowiadający tej opcji, zatwierdzasz i powinno się zresetować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...