Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna ktoś jakiś program dzięki któremu możemy przeskanować zwykły film lub nagrać w 3DTV. Chodzi mi o program dzięki któremu mogę zrobić film, który można będzie oglądać w okularach RED/CYAN.

 

Może to pomóc? http://www.metacafe.com/watch/1237919/m ... lm_school/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałaśnie zapisałem 700MB ale przeniosłem na pierwszy dysk.

Dysk Seagate 250GB Barracuda SATA II z czego jest podzielony na dwie partycje,

50GB i rzeszta która jest nie używana bo jej niewidać w kompie

tak mi przy składaniu w sklepie zrobili i nie chcieli poprawić.

Mam XP HE PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo dziś premiera Windows 7 i tak mnie naszła myśl naszła by kupić Windows 7 Home Premium Wersja OEM i tu po przeczytaniu definicji co to jest wersja OEM

[b]Wersja OEM[/b] - jest najtańszą wersją, nie wymaga posiadania wcześniejszej wersji Microsoft Windows. Jedyną różnicą w stosunku do wersji BOX jest to, że w czasie aktywacji jest ona przypisywana na zawsze do komputera na którym jest instalowana, nie można przenieść jej na inna stację roboczą.  

nasunęły mi się pytania:

1. Czy jak kiedyś kupię nowego kompa to będę mógł tą wersję legalnie na nim zainstalować (wg. definicji: nie można przenieść jej na inna stację roboczą) czy będzie to wtedy zwykły pirat?

2. Czy przy tej wersji będę mógł robić formaty dysku i instalować wszystko od nowa i czy to wtedy będzie legalne.

3. A skąd Microsoft będzie wiedział , że przeniosę system na inną stację roboczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BODEK510 możesz jaśniej ? Co Ci się ładuje ? Sprawdź wszystkie sekcje Run w rejestrze.

3. A skąd Microsoft będzie wiedział , że przeniosę system na inną stację roboczą?

W Vista jest chyba to samo. Obliczane są jakieś sumy kontrolne poszczególnych podzespołów. Jest gdzieś spis tych podzespołów, które to możesz wymienić. Na pewno nie możesz zmienić płyty głównej i chyba procesora, karty graficznej. Po tej wymianie już nie zarejestrujesz systemu i będziesz musiał zakupić nowy. Zmieniać możesz pamięć, kartę sieciową ... ... i podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nic nie sprawdzę . Wykasowałem cały system i zainstalowałem od nowa, ale niestety coś tam było bo parę dni wcześniej antywirus zaczął sprawdzać plik WIN32PPP i następnie komp sam się wyłączył.Potem zaczęło się jakieś pobieranie nie wiem czego, z mojego limitu (mam tylko 1,5Gb) zjadło 600Mb. NA razie jest spokój,zobaczę jak długo bo zaczynam instalowanie plików z drugiego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pewien problem i nie wiem, gdzie go na forum umiejscowić... Więc może tu.

Mam Sony Ericssona K510i i chciałbym zgrać z niego pliki midi i przerobić je w miarę możliwości na format mp3.

Ale problem w tym, że nie wiem jaki program byłby do tego najodpowiedniejszy. :(

Patrzyłem na :google: ale żaden z tych programów jakie tam znalazłem nie chciał nawet odtworzyć tych melodii, które sam zrobiłem w MusicDJ, który znajduje się w komórce.

I nie wiem co zrobić z tym fantem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mh_misiek

1. Sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu:)

2.Tak możesz robić wszystko o czym tu piszesz dowolną ilość razy. A co do legalności to będzie legalne no chyba że softy które będziesz instalował nie będą legalne:P

3.Odpowiedział Ci już @tomekb1976 choć do tego co tam wysyłają to mam mieszane uczucia kiedyś się mówiło o tych podzespołach teraz nie wiem czy nie jest to tylko płyta ale mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak odzyskać stracone zdjęcia JEPG? w folderze gdzie wszystkie działały,zauważyłem że kilkanaście się nie otwiera.Jest ikona i waga kb ale nie ma rozmiarów.Przerzucałem 5gb z partycji E do F i gdy było prawie zrobione brakło prądu.Pewnie przez to się teraz nie otwierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić lapka i wstępnie wybrałem ten - http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 0-12V.html Głównie używałbym go do prac szkolnych, przeglądania netu czy zagrania w coś od czasu do czasu. Zależy mi na zewnętrznej karcie graficznej. Chciałbym lapka z Toshiby. Co sądzicie o tym laptopie?

EDIT: Warto do lapka kupić Windows 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do nauki i do internetu to ten laptop byłby według mnie dobry, nawet jeśli chcesz czasami pograć w gry. Sam mam laptopa Toshiba z serii Satellite. Jestem z niego zadowolony, bardzo cicho pracuje. Postawiłem na nim Windows7 - przedtem miałem XP. Z nowej "siódemki" jestem bardzo zadowolony, a i pod względem stabilności jest tak jak XP. Niestety nie mogę tego porównać z Vistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...