Skocz do zawartości

Polsat Box zamiast Cyfrowego Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Kilka dni temu zainstalowałem apkę Polsat go na moim telewizorze LG 43un7300. Próbuję się od kilku dni zalogować na Polsat GO, ale za każdym razem wywala mi komunikat, że "błąd logowania. Nieprawidłowy login lub hasło". Hasło i login, jaki wpisuję są poprawne 9tj. takie same jakie mam w cyfrowy polsat go, jak i w icok). Czy powodem tego błędu jest fakt, że Polsat GO ma ruszyć 16 sierpnia br, i dlatego mi wywala błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mirkoz napisał:

witam

 

Kilka dni temu zainstalowałem apkę Polsat go na moim telewizorze LG 43un7300. Próbuję się od kilku dni zalogować na Polsat GO, ale za każdym razem wywala mi komunikat, że "błąd logowania. Nieprawidłowy login lub hasło". Hasło i login, jaki wpisuję są poprawne 9tj. takie same jakie mam w cyfrowy polsat go, jak i w icok). Czy powodem tego błędu jest fakt, że Polsat GO ma ruszyć 16 sierpnia br, i dlatego mi wywala błąd

Do tej aplikacji potrzebujesz oddzielnego konta, gdyż jest ona niezależna od płatnej oferty Ipli czy Cyfrowego Polsatu.

2 minuty temu, patryszq napisał:

ja widzę cały czas CYFROWY POLSAT GO 

Bo to oddzielna aplikacja, zarówno CP GO jak i Polsat GO są dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSAT GO zastąpi(ł) IPLE w wersji DARMOWEJ z reklamami i dwoma kanałami live Polsat sd i TV4 hd 

 

POLSAT BOX GO zastąpi CP GO i IPLA w wersji płatnej bez reklam z ponad 100 kanałami , będą 4-5 pakiety płatne + płatny pakiet na godziny . Dla abonentów CP ( PB ) kanały tv będą dostępne za free adekwatnie do tego co każdy ma w abonamencie sat wykupione oraz materiały vod 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Max2 napisał:

Założyłem konto,ale jak połączyć to z icok,żeby nie było reklam.i były wszystkie dostępne kanały?Nie widze tego?

To nie jest Polsat Box GO, tylko Polsat GO. Polsat GO to nowa darmowa ipla. Dostęp do Polsat Box Go będzie możliwy 1 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polsat BOX GO i Polsat GO poza nazwą czymś wgl się różnią? 
Tak, dosłownie wszystkim. PB Go startuje we wrześniu, Polsat Go możesz oglądać już teraz. Ten pierwszy jest płatny i bez reklam, drugi darmowy z reklamami, których nie możesz w żaden sposób "wyłączyć". Pierwszy będzie miał jakieś 100 kanałów TV linearnej, drugi jak na razie ma tylko 2, ale mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się chociaż kilkanaście z DVB-T lub tematyczne Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matjot napisał:
Godzinę temu, Mihalek napisał:
Ten Polsat BOX GO i Polsat GO poza nazwą czymś wgl się różnią? 

Tak, dosłownie wszystkim. PB Go startuje we wrześniu, Polsat Go możesz oglądać już teraz. Ten pierwszy jest płatny i bez reklam, drugi darmowy z reklamami, których nie możesz w żaden sposób "wyłączyć". Pierwszy będzie miał jakieś 100 kanałów TV linearnej, drugi jak na razie ma tylko 2, ale mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się chociaż kilkanaście z DVB-T lub tematyczne Polsatu.

 

Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to czy Polsat GO czymś różni się od Ipli, a Polsat Box Go czymś różni się od Cyfrowy Polsat GO. Wybaczcie 😥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mati06 napisał:

To jak to jest w Polsat Go wymagane jest logowanie? Czy można się zalogować danymi z Ipla plus czy trzeba nowe konto zakładać? Bo się pogubiłem? 

Tak jak było pisane wyżej, jest to niezależny od pozostałych serwis, do którego zakłada się oddzielne konto.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, doncoyote napisał:

Ciekawe czemu nie zaktualizowali ipli ? tylko zrobili nowy serwis. Ktoś opłaca iple nie skorzysta ktoś ma powiązane konto z plusa czy polsatu z jakimiś bonusami nie skorzysta. Czyli dla kogo to w ogóle ma być ?

Ludzie nauczcie się czytać, bo wystarczy sobie wejść w pierwszy lepszy news o rebrandingu i wszystko jest jasne. 
Ipla ma dwa sposoby korzystania: darmowy - z reklamami i płatny - różne pakiety itp. I teraz te dwie formy korzystania są rozdzielone na dwa różne serwisy.

Polsat GO posiada tylko te darmowe treści z Ipli, dostępne tak jak wcześniej z reklamami, a Polsat Box GO (który wystartuje 1 września) będzie posiadał całą pozostałą płatną ofertę Ipli, w tym HBO itp. oraz treści z Polsat GO, ale bez dodatkowych reklam.
Dodatkowo zlikwidowany zostanie Cyfrowy Polsat GO, którego dotychczasowi użytkownicy otrzymają dostęp do Polsat Box GO z adekwatną do posiadanej aktualnie ofertą.

Polsat GO nie jest serwisem z którego mają korzystać aktualni abo Ipli, Plusa czy CP.

Edytowane przez DominoDoman
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...