Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 hours ago, Max Taadjen said:

 

Problem jest poważny,

🙄

Ten googlowy szmelc (wersja 2 lub 3, bo nie odróżniam) dawno temu wylądował w szufladzie, bo za żadne skarby nie dało sie go uruchomić, choć wydaje się, że jest sprawny.

Teraz go wyjąłem i spóbowałem ponownie - androidowe Google Home paruje Chromecasta z WiFi, chromecast komunikuje się z siecią, coś tam sobie nawet zaktualizował, a następnie Google Home komunikuje, że nie może połaczyć się z "Googlowym Szmelcem" bo mu się sieć nie podoba. Próbowałem też komunikacji przez Google TV, ale to samo - brak komunikacji smartfona z chromecastem.

Więc nie da się castować treści na TV, bo nie ma jak sterować "chromogugloszmelcem".

 

 

Dlatego pytałem, czy da się ogladać PBG na Chromie 2-3, bo jeśli się da - to będę próbował reanimować, ale jeśli Cgromecast v.2-3 nie obsłuży PBG, to szkoda mojego czasu i "Guglowego Szmelca" odeślę głombom z Santa Clara z niecenzuralną dedykacją  dla Larrego Page`a oraz tego drugiego osła ze spółki.

😜

 

 

 

 

Miałem problemy. 1) wypróbuj inną sieć (2.4g/5ghz lub hotspot smartfone) 2) spróbuj użyć laptopa (nie ze smartfona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Malcolmjcrobinson napisał(a):

Miałem problemy. 1) wypróbuj inną sieć

 

Sieć jest okey, bo wszystko na niej działa jak w piśmie stoi. Tylko ten felerny "Googloszmelc" stroi fochy. Dlatego chcę go odesłać geniuszom z Santa Clara, może chociaż zwrócą pieniądze za ten szmelc ...

😜

 

 

Edytowane przez Max Taadjen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2023 o 22:48, piotrekn1986 napisał(a):

Macie dostęp do Polsat Sport Premium 1 ?  Chciałem oglądać mecz ale nie ma tego kanału w wykazie. 

Szanowny Panie
Uprzejmie informujemy, że mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, a także kanał Polsat Sport Premium w czasie tych meczów, są dostępne jedynie na platformach: PC (www.polsatboxgo.pl) i wybranych Smart TV.
Brak jest podstaw do korekty należności abonamentowych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, listek2000 napisał(a):

Szanowny Panie
Uprzejmie informujemy, że mecze piłkarskiej reprezentacji Polski, a także kanał Polsat Sport Premium w czasie tych meczów, są dostępne jedynie na platformach: PC (www.polsatboxgo.pl) i wybranych Smart TV.
Brak jest podstaw do korekty należności abonamentowych.

Tak samo było za czasów starej Ipli. Na LG Web OS było np. tylko kilka kanałów na krzyż z całej oferty Ipli, w dodatku podczas transmisji z jakichś rozgrywek piłkarskich znikały wszystkie Polsaty Sport, które to transmitowały. I nie chodziło wtedy tylko o mecze Polaków z tego co pamiętam.

 

Jak widac po zmianie w PBG dalej bawią się w różną ofertę w zależności od telewizora czy systemu smart tv.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z portalu WM ktoś dokładnie śledzi wątki na tym forum bo nawet wspomnieli o nas jako "użytkownicy forum.satkurier.pl" a to coś czego do nie dawna w ogóle nie robiono tylko była tradycyjna kopiarka. Autor opisał temat z meczami w 4k PBGO, ich jakość na urządzeniach i częstość transmisji. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...