Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei PBG mam tylko dlatego, że mój operator (interet + tv) nie oferuje PSP w swojej ofercie. Resztę kanałów mam od niego.

 

Dla całości mimo wszystko na twoim miejscu wybrałbym C+ Online. Transmisji 4K jest jak na lekarstwo.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś postawił na telewizję przez internet, a priorytetem jest dla niego oglądanie sportu, to w naszym kraju tylko C+online trzyma poziom w tej kwestii. Obraz naprawdę okej za sprawą 8Mb/s i przede wszystkim 50fps. PBG na większości kanałów sportowych trąci dramatem. Nie da się tego komfortowo oglądać, no chyba, że ktoś nie ma porównania z konkurencją nadającą w wyższym klatkarzu i się zwyczajnie przyzwyczaił do Polsatowskiej nędzy, podobnie jak ludzie jadący na pirackich streamach. nC+ GO jechało 25fps i człowiek myślał, że okej dopóki nie zasmakował 50fps. Przepaść dla oczu. 

Edytowane przez salva
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W ostatniej fakturze dostałem podwójne  naliczenie za usługę Polsat Premium Mix, poprzednio usługa figurowała na fakturach pod nazwą Ipla MIx z jedną opłatą 11,99 zł. Złożyłem reklamację, to w odpowiedzi dostałem komunikat, że  w dniu 8 -10-2023  r. wyłączą mi  pakiet pomimo tego, że  reklamacja dotyczyła podwójnej opłaty :(.  Czy da się to odkręcić ?

 

 

Screenshot-2023-09-26-at-14-34-39-e-fakt

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najniższa wersja Androidka, na którym można zainstalować to całe PBG ❓

 

I drugie pytanie - co najtańszego można kupić (z tzw. odtwarzaczy multimedialnych), żeby to oglądać na TV, który niema żadnego OS ❓

 

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Co to za problem?

 

Problem jest poważny,

🙄

Ten googlowy szmelc (wersja 2 lub 3, bo nie odróżniam) dawno temu wylądował w szufladzie, bo za żadne skarby nie dało sie go uruchomić, choć wydaje się, że jest sprawny.

Teraz go wyjąłem i spóbowałem ponownie - androidowe Google Home paruje Chromecasta z WiFi, chromecast komunikuje się z siecią, coś tam sobie nawet zaktualizował, a następnie Google Home komunikuje, że nie może połaczyć się z "Googlowym Szmelcem" bo mu się sieć nie podoba. Próbowałem też komunikacji przez Google TV, ale to samo - brak komunikacji smartfona z chromecastem.

Więc nie da się castować treści na TV, bo nie ma jak sterować "chromogugloszmelcem".

 

 

Dlatego pytałem, czy da się ogladać PBG na Chromie 2-3, bo jeśli się da - to będę próbował reanimować, ale jeśli Cgromecast v.2-3 nie obsłuży PBG, to szkoda mojego czasu i "Guglowego Szmelca" odeślę głombom z Santa Clara z niecenzuralną dedykacją  dla Larrego Page`a oraz tego drugiego osła ze spółki.

😜

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gizior89 napisał(a):

odpalić PBGO np na telefonie ale pod WiFi z takim samym pod które łączy się chromecast i kliknąć symbol ...

 

No właśnie o tym piszę, że się nie da.

Chromecast łączy się poprawnie z tym samym WiFi co smatrfon, ale po tej operacji (czyli po połaczeniu Chroma z WiFi) smarton nie widzi już Chroma, choć wcześniej - czyli przed parowanie Chroma z WiFi - smart widział Chroma.

Jakiś absurd ...

☠️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...