Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Dawid88 napisał:

Jak udało się Wam powiązać konto z iPolsat box, bo u mnie się nie da

 

U mnie póki co usługa poprawnie zalogowała się jedynie na Apple TV 4K. Na iPhonie, iPadzie i w przeglądarce jest błąd. Wygląda to jakby zamiast logowania była rejestracja konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mingo napisał:

Czuje się lekko oszukany, mam nadzieję, że jeszcze coś zmienią. Otóż mam w CP(PB) pakiet z kanałami PSP. Z racji tego, że często przebywam poza domem, korzystałem z tych kanałów poprzez CP GO. Teraz CP GO znika, a w PB GO nie mam dostępu do tych kanałów. Trochę lipa...

 

Sugerując się postem innego użytkownika w innym temacie, odpiąłem powiązanie z kontem iPolsatBox i powiązałem jeszcze raz. Teraz mam dostęp do tych samych kanałów co w CP GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
41 minut temu, wojtmen napisał:

 

Zobaczymy jak będzie. Tylko jak tłumaczyc dostęp do tych kanałów w tej chwili? Wydaje mi się, że nie będzie tam podziału na 2 różne pakiety sport. 

Ten podział już jest. Osoba pisząca, że ma dostęp do Eleven, PSP i C+ Sport 3 i 4 płaci abonament. CP Go też został zastąpiony przez PBG i dlatego ma dostęp do tych kanałów. Polsat zrobił analogiczną usługę jak C+ Online. Jeden serwis streamingowy dla abonentów i subskrybentów.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tizenie po zalogowaniu do IPLI wyskakuje komunikat " Twoje konto zostało już przeniesione do Polsat Box Go" . No super, tylko że na Tizenie nadal brak aplikacji Polsat Box GO !!  I nie ma jak korzystać z serwisu. Profesjonalizm pełną gębą ! :D

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak ktoś się nie wylogował z aplikacji zanim przeniósł dane do nowego serwisu, to Ipla będzie działać.

Zgadza się, nawet równolegle będzie działać Ipla i ten nowy serwis o ile nie wylogujemy się z Ipli. Potem już tylko komunikat: "Twoje konto zostało już przeniesione do Polsat Box Go".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to. Jako użytkownik sieci Plus GSM na IPLI od kilku lat miałem bezpłatny dostęp do kilku kanałów, w tym Polsat News (prawie codziennie coś tam oglądam). A po zalogowaniu się na to samo konto na PolsatBoxGo już nie mam takiego dostępu. To teraz, aby oglądać regularnie Polsat News trzeba będzie w "promocji" płacić aż 30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś dodali komunikat perzy logowaniu: 

Cytat

 

W dniach 29 - 31.08.2021r. dostępne są testowe wersje serwisu i aplikacji Polsat Box Go.

Po zalogowaniu się do Polsat Box Go możesz korzystać z serwisu na polsatboxgo.pl i w aplikacji.

Powrót do Ipli nie będzie już możliwy

Zakupione w Ipli pakiety lub treści będą dostępne również w Polsat Box Go

Treści bezpłatne znajdziesz na polsatgo.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...