Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w oficjalnej aplikacji jest 25 klatek (mniejsza o powód takiego stanu rzeczy), wtedy użyję zewnętrznego programu, gdzie jest 50. O ile faktycznie jest, a nie tylko dla wybranych transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

To teraz sprawdź w PBG, bo tego dotyczy ten temat. To co jest w innej aplikacji jest nieistotne.

Wystarczy, że sprawdzisz Eleven 4K i wszystko będzie jasne.

Znikła mi apka refresh ratę, jutro poszukam innej i sprawdzę

 

@Zuziaok sprawdzę jak będę na PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Box Go Start będzie oferował dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat.

https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/nowy-pakiet-streamingowy-start-w-polsat-box-go-juz-za-30-zl-za-caly-rok-czyli-tylko-25-zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co oznacza "mała ilość reklam" według Polsatu. Polsat GO w HbbTV emitował tylko trochę na początku i potem mogliśmy obejrzeć cały odcinek bez przerwy. Aplikacja i strona internetowa emitowała ich więcej. 

 

Pakiet ten nie daje dostępu do produkcji Polsat BOX GO, które nie miały jeszcze emisji w TV. Tak więc jest to Polsat GO tylko, że płatny. Ciekawe jak będzie z jakością. Dalej będzie SD? Jak od 1 Września będzie wyglądało HbbTV Polsatu, skoro przede wszystkim był to Polsat GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem swój kod na darmowe dwa miesiące. Nie zauważyłem zbyt dużych zmian względem Polsat BOX GO. Z ciekawości włączyłem "Świat według Kiepskich". Reklamy na początku trwały trochę ponad minutę. Widzę, że potem ma być jeszcze jedna przerwa reklamowa. Jakość bez zmian, czyli SD - dramat. 

 

Edit: Drugi blok reklamowy trwał niecałą minutę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wyświetlić "Polsat Box go" z chromecast? Teraz mam Canal+ i Polsat premium/Eleven (płacę 20zł bo promocja piwa Warka) Ale w przyszłym miesiącu to się skończy. Pamiętam Polsat Box Go może mieć tylko 2 urządzenia na 24h

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Gizior89 said:

działa na chromecast 4k, z tego co pamiętam to masz v3 więc musisz sam sprawdzić

Tak, mam V3. Canal+ i Polsat/Eleven będą kosztować 74zł. Razem z Viaplay 55 zł. TYLKO dla sportu! Polsat box go może być taniej. 

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie ich apka jest chyva najgorszą ze wszystkich. Aplikacja powinna być dostosowana do posiadanego pakietu. A u mnie często pojawiają się treści dostępne tylko w pakiecie Polsat Box GO, oczywiście z zachęceniem do zakupu. 

To samo ze sportem. Szukam jakiegoś meczu 1. Ligi, który jest dostępny tylko w aplikacji i znaleźć nie mogę. Wydawać by się mogło, że właśnie w zakładce "sport" powinienem go znaleźć - nic bardziej mylnego. Dopiero w zakładce "na żywo" się znalazł. Masakra. Aplikacja kompletnie nie jest intuicyjna. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...