Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na androidzie nie oglądam.. na Tizenie jedynie co mogę obejrzeć to z C+ online ale tylko jeden C+ 4K, którego niestety nie ma na Apple TV :( reszta już tylko na Apple TV ze względu na jakość jakość, funkcjonalność i ich działanie.. ciężko jest przejść na inne platformy, gdy człowiek już się przyzwyczai do tego co daje i jak działa Apple TV.. ale ogólnie to kiepsko że na innych platformach dali tylko 25 klatek.. ciekawe w czym problem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport za 40 zł. I najlepiej oglądać na Apple TV 4K, bo na android nie dość że bitrate niższy to jeszcze jest 25 fps zamiast 50fps. Nie wiem jak to wygląda na Tizenie i Webos. Jeszcze masz szanse, że jak będzie duże zainteresowanie to się mecz wysypie i tyle z oglądania. Pomijam już dwukrotnie większe opóźninie względem Viaplay. Czyli około 30 sekund względem sat



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, cidik napisał(a):

Jeszcze masz szanse, że jak będzie duże zainteresowanie to się mecz wysypie i tyle z oglądania. 

Mi się jeszcze podczas transmisji nigdy nie wysypało, bez względu jaki mecz to był..  jedynie zaznaczę, że na appce oglądam tylko transmisje UHD i to na Apple TV.. Ogólnie ta ich appka to słaba jest, ale meczyki w UHD mają żyleta.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś tak, ale od kilku dobrych miesięcy zero problemów.. no chyba że to na innym sprzęcie im się wysypywało.. ja piszę jak jest u mnie... praktycznie każdą transmisję która leci w UHD oglądałem i nie dość że się nie sypie to jest cały czas stabilny bitrate 22Mbps ze stabilnymi 50 klatkami.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nolan napisał(a):

że uratowałeś mnie od tego 💩 

Posiadam 2x TV LG i sobie chwale, Polsat ma tak mało meczów w 4k, że głupotą byłoby rezygnowanie z WebOS tylko z tego powodu.
Inną sprawą jest to że odbierałem mecze na PSP 4k na Amazon Firestick 4k ale od tego roku tam również Polsat wyłączył obsługę 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, danielpes5 napisał(a):

Ale żeby nie było za fajnie na tej aplikacji. Kanały 4K : Love Nature, Travel XP, Zen, Musseum jak się nie odpalały tak się nie odpalają

tylko u Ciebie , u mnie hulają aż miło - zgłosiłem ten fakt jak się pojawiły w ofercie i zawitały do PBG , po kilku dniach bang działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Nolan napisał(a):

no i już wiem ze nie będę się w to jednak bawić.

 

dzięki @novyrave że uratowałeś mnie od tego 💩 

Swoją drogą, stara Ipla, na WebOs oferowała tylko z 10 kanałów na krzyż. To i tak postęp że obecnie na webOS są praktycznie wszystkie kanały. Ale faktycznie 4K nie ma, natomiast na miBoxie te kanały 4K normalnie mi działają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Działają wam Eleveny? Jak chcę włączyć Eleven 1-4 to wskakuje filmik pt. "Materiał z ograniczonym dostępem", na którym jest info "Wybrana przez Ciebie treść nie jest dostępna na danej platformie i/lub lokalizacji". Dodam, że Eleven 4K chodzi bez problemu. Korzystam z Chromecasta 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fasha napisał(a):

Działają wam Eleveny? Jak chcę włączyć Eleven 1-4 to wskakuje filmik pt. "Materiał z ograniczonym dostępem", na którym jest info "Wybrana przez Ciebie treść nie jest dostępna na danej platformie i/lub lokalizacji". Dodam, że Eleven 4K chodzi bez problemu. Korzystam z Chromecasta 4.


Zalecam, aby opisać sytuację na: pomoc@polsatboxgo.pl z maila używanego do logowania, uwzględniając w wiadomości nazwę miejscowości i sprzętu, dotyczące sprawy. W temacie automatycznej odpowiedzi podany będzie numer zgłoszenia. Przyspieszę proces weryfikacji, jeśli otrzymam tutaj ten nr. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o dziwo 4K się odpaliło. Ale nie działa ...HD. Błąd jakiś tam. Logika Polsatu jest niepojęta...  :D

 

edit : bufor,bufor bufor wincej buforu.... i odpalił Super Ha Ha De. Kurtyna !

 

4K chodzi jak ta lala...cyk i jest.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Do serwisu Polsat Box Go trafił nowy serial komediowy „Teściowie”, wyprodukowany na zlecenie Telewizji Polsat. To pełna humoru historia, pokazująca w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje, relacje rodzinne, konflikty wartości i różnice pokoleniowe. W obsadzie znaleźli się m.in. Julia Wieniawa, Joanna Kurowska i Cezary Pazura.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tesciowie-serial-polsat-box-go-obsada-gdzie-ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...