Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego co wyczytałem na WM wynika że Ipla będzie rozbita na dwie części. Ten pakiet "bez reklam" o którym mówisz będzie niczym innym jak Polsat Box Go do którego to może już wystarczyć opłacany pakiet w Polsat Box czyli dzisiejszym CP. Właściwa Ipla to z kolei będzie Polsat Go bo tam będą reklamy przed wyświetleniem programu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie liczę na jakąś przebudowę aplikacji po rebrandingu.

 

A szkoda, bo od jakiegoś czasu IPLA na iPadzie powoduje u mnie desynchronizacje obrazu z dźwiękiem. Włączam odcinek serialu, chwilę poleci i zaczyna się rozjazd. Poprawia się dopiero po dotknięciu bufora. No ale przecież nie będę co 2 minuty dotykać paska, aby mieć poprawnie wyświetlany materiał. Wszystko inne działa bez problemu.

 

Natomiast aplikacja na Androidzie (poprzez Samsung Galaxy S8+) to też badziewie. Ustawiłem kolejność odcinków alfabetyczną, a i tak po obejrzeniu przykładowo odcinka 18 chciało mi automatycznie przełączyć nie na następny, a na odcinek 35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna zmiana, iPla jako całkiem fajny serwis po rebrandingu na Polsat Box Go będzie już tylko serwisem płatnym, abonamentowym, dodatkowo klienci Plusa stracą przywilej w postaci bezpłatnego pakietu Ipla Plus. Nowy Polsat GO będzie już pewnie okrojonym serwisem i wyposażonym w ogromną ilość reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. Wszystkie karty mają być odkryte od 1.09. Nieco wsześniej ma pojawić się Polsat GO, który pewnie będzie przerobioną wersją darmowego IPLA z reklamami. Polsat GO ma zachęcać do przejścia na płatne Polsat Box GO.

Zaoferują proste pakiety tematyczne, co wcale nieoznacze, że będzie taniej.

Zrobią prosty pakiet typu WSZYSTKO SWOJE, gdzie rzeczywiście wszystko będzie. Cały Polsat razem z Ligą Mistrzów Polsat Premium i HBO za jedyne 100 zł miesięcznie (abonenci Plusa i Polsat Box 90 zł). Do tego rabat 10% na mecze polskiej siatkówki. Takie moje przypuszczenia ;-)

Innych pakietów nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ja mam darmowy ipla mix i ipla plus 

Darmowe? I nic nie płacisz? Żadnych doładowań telefonicznych, żadnego abonamentu nie musisz wykupywać w Plusie? Telefon w Plusie masz za darmo?

 

Po pierwsze nie ma darmowych obiadów. Jeśli dają coś "za darmo", to wliczają sobie jako dodatkową usługę do płatnego abonamentu.

 

Wyraźnie napisali, że znika IPLA Plus. O innych pakietach wspominają, że zachowują swoją ważność do czasu trwania Twojej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...