Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

planuje kupić LED z Smart tv oczywiscie wykupic Iplę sport i tu mam kilka pytań:

1. Czy na Polsat Sport i Extra są już w prawdziwym HD.

2. czy poprawiono dzwiek że się nie rozjeżdza z obrazem jak tu czytam?

3.czy za każdym razem w /w kanały musze ew. wchodzić przez aplikację Ipla itd... czy normalnie lista kanałow i wybieram dany program ?

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje kupić LED z Smart tv oczywiscie wykupic Iplę sport i tu mam kilka pytań:

1. Czy na Polsat Sport i Extra są już w prawdziwym HD.

2. czy poprawiono dzwiek że się nie rozjeżdza z obrazem jak tu czytam?

3.czy za każdym razem w /w kanały musze ew. wchodzić przez aplikację Ipla itd... czy normalnie lista kanałow i wybieram dany program ?

dziękuję i pozdrawiam

 

Testowałem Iple i tak

1.Jest przyzwoita jakość też Eurosportów HD

2.Zależy jaka predkość łączy

3.Przez smart pewnie trzeba się logować dość czesto i wchodzić.Ja radze kolego o spytanie się sprzedawcy czy dany telewizor Smart tv ma wszystkie funkcje ja niemam Ipla tv nie mogoge oglądać kanałów przez smart telewizor z roku 2011roku smart dopiero się pojawiało choć pleyer i ipla w 2010 się owe serwisy pojawiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w pakiecie IplaMix da się oglądać programy bez reklam? Do tej pory nie miałem reklam, a dzisiaj sprawdzałem i reklamy są w kategorii SERIALE i w niektórych bajkach, w sporcie nie ma w ogóle, czy to ma związek z nowymi pakietami? W opisie jest, cytuje "Wyłącz reklamy przy wszystkich materiałach z kategorii SPORT!" a co z innymi kategoriami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio się przemogłem i zainstalowałem ponownie Iplę, by obejrzeć za darmo mecze Włochy-Polska i Polska-Włochy w siatkówce i ku mojemu zaskoczeniu, ani razu nie miałem buforowania w 720p, co jeszcze w zeszłym roku było normą. Teraz pytanie, czy ktoś ogląda transmisje na żywo w Ipli korzystając z Internetu bezprzewodowego (wszystko jedno jakiej sieci, poza Aero)? Interesuje mnie to, bo nie chcę satelity Cyfrowego Polsatu, a w przyszłym roku żegnam Neostradę na rzecz LTE w Orange lub T, więc zależy mi na stabilności połączenia z Iplą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak to jest z tym HD w ipli na Smart TV? Wykupiłem kolejny raz dostęp do wyścigu F1 i leci obraz z Polsatu Sport HD, ale tylko jakość 576p jest dostępna, brak 720p. Czy HD byłoby dostępne po wykupieniu pakietu iplaSPORT? Chodzi mi tylko o Smart TV, na PC to wiem, że jest HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Jeszcze w grudniu dostałem iple mix wraz z abo CP. Wypowiedziałem im umowę i od 3 msc nie mam już CP. ipla mi świeci wciąż z pakietem mix i obok jest napisane, że ten pakiet mam bezterminowo. Czy w takiej sytuacji mogą w przyszłości za coś mnie policzyć. Czy to ich przeoczenie? Nie będę do nich dzwonił bo wtedy na pewno mi zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ja wiem, na razie retransmisje spotkań są za darmo na Ipli. Zresztą ile osób wyłoży 100 zł, przy tak bogatej ofercie linków w necie. Tych co na to stać mają raczej płatną TV,a nawet dwie.

Co ciekawe mecze MŚ w siatkówce poza finałem i zapewne meczem otwarcia nie są udostępnione w Ipli. Zreszt ą zauważyłem,że to nie wyjątek. Nie ma tam chociażby Wimbledonu 2012, gdzie do finału doszła A. Radwańska, więc gdyby ktoś chciał obejrzeć sobie ten mecz to nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...