Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kłania się czytanie zez rozumieniem:

Pierwszy i drugi odcinek serialu dostępne od 20.10.2013 od godziny 22:00 przez 24h.

Serial dostępny w ipli na dzień przed emisją w telewizji na kanale HISTORY®.

Powtórka odcinka dostępna przez 7 dni od premiery na kanale.

Serial dostępny na stronie www.ipla.tv, w aplikacji IPLA na PC oraz w ramach aplikacji SmartTV

 

A ty swój post napisałeś o 17:14, wtedy jeszcze nie miało prawa być tego serialu na ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. jestem "zielony" w tym temacie. proszę o pomoc w wyjaśnieniu działania ipli. powiedzmy, że nie mam CP, mój soniak nie ma wifi, ale ma wejście hdmi. mam laptopa z wyjściem hdmi a w domu neta z wifi. tam gdzie stoi telewizor jest jakieś 3 - 4 mbs. od początku, co zrobić, żeby oglądać ipla sport?

dodam jeszcze, że mam też PS3 i tam jest net, ale czy można to jakoś wykorzystać do oglądania ipli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchomiłem pakiet sport. kilka problemów. live z siatkówki. na najwyzszej rozdzielczości co kilkanaście sekund stop klatka - net 3 mbs. po podłączeniu lte plusa stop klatki nie ma, ale minimalne zacięcia obrazu ciągłe, tak, jakby ktoś wstawiał stop klatki. na średniej rozdzielczości ok. kolejny problem obraz nie wypełnia calego ekranu a jakieś jego 2/3. czarne pasy po bokach i u góry i dołu. jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie by obejrzeć nowszy odcinek Malanowskiego musialem zainstalować play runtime czy coś takiego.Co prawda oglądałem ostatnio 4music i takiego problemu nie było. Po co to logo Polsatu??

Jeszcze jedno,te reklamy na Ipli są coraz dłuższe i jest ich zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem Mentoris. O to właśnie im chodzi dać tyle reklam by było to uciążliwe,jednak na razie to jest ich tyle co w TV,więc da się wytrzymać,a jak będzie ich za dużo- kto powiedział,że muszę w ogóle oglądać materiały na Ipli?? Nie mam zamiaru ich finansować w sposób bezpośredni. Natomiast dziś trafiłem na materiał całkowicie bez reklam-ani przed ani w trakcie materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem Mentoris. O to właśnie im chodzi dać tyle reklam by było to uciążliwe,jednak na razie to jest ich tyle co w TV,więc da się wytrzymać,a jak będzie ich za dużo- kto powiedział,że muszę w ogóle oglądać materiały na Ipli?? Nie mam zamiaru ich finansować w sposób bezpośredni. Natomiast dziś trafiłem na materiał całkowicie bez reklam-ani przed ani w trakcie materiału.

 

To chyba tylko wy macie tak duzo reklam. Ja mam tylko do 2 minut max. przed programem i później 3 krótkie reklamy, czasem 4 w ciągu programu. To o wiele mniej niż w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...