Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietryga511

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale mam problem z aplikacją ipla na telewizor Panasonic. Dźwięk nie pokrywa się z obrazem. Problem występuje w każdym możliwym programie, reinstalacja aplikacji nie pomogła. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem dostęp do ipla sport .Oglądam go na tv samsung ES6800.Wszystko fajnie ale nie mogę zmienić jakości nadawanego materiału.Wszystkie programy z pakietu działają w 576p.Dodam że mogę zmieniać obraz na 4/3 lub 16/9 a jakości już nie ma innej opcji niż 576p.Tv do neta podłączony jest przez wi-fi,prędkośc 100 Mb/s.Może ktoś spotkał się z czymś podobnym u siebie?.Czy tak samsung ma i tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet IPLA SPORT

 

Jakości transmisji:

Jakość 720p HD dostępna jest na www.ipla.tv oraz w aplikacji ipla na PC.

Jakość 576p SD dostępna jest na urządzeniach SmartTV.

Jakość 320p dostępna jest na urządzeniach mobilnych (iOS i Android OS).

 

Transmisje są dostępne wyłącznie dla użytkowników z Polski. Dla jakości HD i dla urządzeń SmartTV wymagane jest łącze 2 Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@swojadroga powiedz lepiej, dlaczego przy korzystania z ipli, brak jest synchronizacji fonii z wizją i po kilkunastu minutach wszystko się obrzydliwie rozjeżdża?

 

Dla ułatwienia dodam, że taki efekt występuje na dekoderach HD CPT, a moje łącze internetowe ma prędkość ok. 20Mb/s.

 

Nie wstyd handlować takim czymś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@swojadroga, ten "sposób" niczego nie rozwiązuje i w niczym nie pomaga.

 

Wiesz, jestem z CP niecały rok, a już dostaję mdłości na widok ich logo, bo takiej sprzętowej siermięgi nie widziałem jeszcze u żadnego sprzedawcy mediów.

Gorzej, że nie ma też o tym z kim porozmawiać i że przeważnie na końcu tego łańcuszka występuje urzędnik o nazwie Rzecznik Konsumentów.

 

Zadziwiająca beztroska jak na ponad 3,5mln klientów.

 

Tak mnie tylko zastanawia, co to są za ludzie, że można im wcisnąć każdy kit :?::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony pakiet iplasport i w godzinach popołudniowo-wieczornych buforują kanały sportowe w rozdzielczości 720p ale i również w 576p. W najniższej jakości nie buforuje, ale wtedy nie da się oglądać. Wygląda to tak, że przez 10-20 minut jest ok. Potem co kilka-kilkanaście sekund pojawia się kółeczko buforowania i jak zacznie buforować to jest tak cały czas w krótkimi przerwami. Czy też tak macie? Mój internet przez cały dzień ma praktycznie stałe parametry. Przepustowości też wystarczy na HD. Czy to jest problem z przeciążeniem serwerów ipli? Macie może jakieś doświadczenia z tym związane? Mój system to windows 8.1 pro, używam aplikacji na windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pamiętam jak oglądałem ME w siatkówce w zeszłym roku to też buforowało. Teraz zazwyczaj oglądam iplę rano i późnym wieczorem - wtedy jest ok. Pewnie przeciążone serwery. Takie to uroki streamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada mozliwosc logowania sie zza zagranicy (z obcych stron NETu) i korzystanie z IPLA i HBO GO,

oczywiscie legalnych z pelnego pakietu, oplaconych na z rok z gory, tylko ze my mamy dwa mieszkania-

w Polsce i zagranica..Jak mam zlecenia - pracuje w Austrii, kiedy nie mam - wracam do domu...

Kto moze mi pomoc kompetentna odpowiedzia ? Dzieki z gory:

seller@chello.at

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO działa tylko w Polsce (polskie IP).

Ipla:

- Transmisje sportowe - Ze względów licencyjnych większość transmisji sportowych nie jest dostępna dla użytkowników przebywających poza granicami kraju, chyba że w opisie transmisji napisane jest inaczej. W chwili obecnej zagraniczni użytkownicy pakietu IPLA WORLD http://www.ipla.tv/pakiet/WORLD#zawartosc mają możliwość oglądania meczów siatkówki PlusLigi, OrlenLigi, PGNiG Superligi, Tauron Basket Ligi.

- Filmy fabularne - Nie. Ze względów prawnych nie mamy możliwości udostępniać filmów fabularnych użytkownikom posiadającym zagraniczny adres IP komputera.

- Seriale - Część seriali jest niedostępna za granicą. Wynika to z treści umów licencyjnych podpisanych przez nas z właścicielami praw do tych treści. Pełna lista: http://www.ipla.tv/pomoc/faq#/_seriale-za-granica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytujemy postu pod którym bezpośrednio odpowiadamy

 

Dziwna wypowiedz kol.Swojadroga z Rybnika (33lata), ok.2 lata temu kupilem od CP dekoder na wlasnosc HD Mini 2000

i po podlaczeniu do NET-u moge ogladac wiele pozycji z IPLA (nie wiem czy wszystkie).Na wiecej prob nie mialem czasu. Poza tym tym mam Full Pakiet CP z Multiroom (z HBO,Cinemax itd.)i nie potrafie sobie wyobrazic, zeby praktycznie ktos zabronil mi prywatnie zabrac Dekodery lub Moduly CP ze soba na okres pracy za granica, tym bardziej ze place za usluge zawsze na 1 rok z gory...Komu to przeszkadza, o jakie prawa autorskie chodzi, skoro sa przeze mnie oplacone ? Zyjemy w UE z prawem do wolnego przemieszczania sie, pracy i mieszkania w dowolnym kraju UE...Poza tym na wielu stronach D/A mozna kupic Moduly Prepaid-nikt nie pyta o Twoj Pesel, dowod osobisty i jakikolwiek dokument - Placisz i ogladasz.

Czemu ci ludzie oglupiaja polakow, pracujacych na stale lub czasowo na terenie UE ??? Chyba ze oni chca wszystko o nas wiedziec (np. poprzez billingi i podsluch naszych kamorek) - ale to juz inny temat ! Pozdro dla ludzi "z glowka) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada mozliwosc logowania sie zza zagranicy (z obcych stron NETu) i korzystanie z IPLA i HBO GO,

oczywiscie legalnych z pelnego pakietu, oplaconych na z rok z gory, tylko ze my mamy dwa mieszkania-

w Polsce i zagranica..Jak mam zlecenia - pracuje w Austrii, kiedy nie mam - wracam do domu...

Kto moze mi pomoc kompetentna odpowiedzia ? Dzieki z gory:

seller@chello.at

Już wiesz że IPLA poza granicami nie działa,ale jest inna możliwość byś w Austrii oglądać "pół"legalnie -weź nową umowę CP z pakietami jakie Ci pasują i zamontuj antenę w austriackim domu, jak tam będziesz to będziesz mógł oglądać a jak wracasz do Polski to dekoder pod pachę i może Ci tu posłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...